.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44

Тема: NO LOVE

  1. #1

    NO LOVE

    Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
    Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
    Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
    Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  2. #2
    аз съм в същото положение ... страх ме е дори на направя някаква стъпка .. пропускам всички възможности ... и т.н разбирам те напълно ..

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    СОФИЯ
    Мнения
    36

    Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една

    аз като по голям тук мога да ти кажа да случвало ми се е не веднъж, ако искаш да си поговориш с някой и да споделиш аз съм насреща

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    аз съм в същото положение ... страх ме е дори на направя някаква стъпка .. пропускам всички възможности ... и т.н разбирам те напълно ..
    На мен ми е някво много гадно, защото изобщо не мога да го контролирам това нещо (тва е норамлно, ясно)... но все пак ми се искаше поне да имам няква тръпка, нещо такова... и понеже за 1-ви път съм в такова положение и не знам какво се случва.. иии това е от доста време... Съветче?


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  5. #5
    еми да ти кажа и аз не знам какво да правя .... само една апатия ... и съм някаф гаден спрямо хората ... и се чувствам кофти в общуването и т.н а не бях така ... съветче ... еми може би това си е някакво състояние на вътрешен драматизъм .. мисля че трябва от отвличаме вниманието от себе си ...

  6. #6
    Ами отпусни се и пробвай да си дадеш сметка за кой ти пука и за кой не... Кой цениш и за кой ти е все тая дали ти говори зад гърба или стои до теб... Мисля, че ще си улесниш ситуацията.
    Само слабите се стремят към порядък.Силните владеят хаоса.

  7. #7
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Единствения начин да се влюбиш отново е да тръгнеш с някое момче да е сериозно но да не очакваш сериозна връзка в смисал да си с мисълта че всеки момент може да скъсаш с него според мене така ще се оправиш и ще се влюбиш отново

  8. #8
    Не, аз не че държа чак толкова да съм влюбена, просто щеше да е хубаво да има някой до мен ... или да си имам няква цел... но не мога да се насиля..


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  9. #9
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Еми просто тръгни с някое момче което ти харесаш и той те хареса и не очаквай много пък нещата сами ще си дойдат на мястото

  10. #10
    Смисъл недей да се надяваш на нещо голямо. Както каза Vin Diesel просто тръгни с момче, което харесваш и не се привързвай много към него, за да не бъдеш наранена отново...но после ще усетиш, че така си се влюбила...И ще се получи свястна връзка, ако момчето също е разбрано.
    Само слабите се стремят към порядък.Силните владеят хаоса.

  11. #11

    Re: Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една

    Цитирай Първоначално написано от wehrmacht
    аз като по голям тук мога да ти кажа да случвало ми се е не веднъж, ако искаш да си поговориш с някой и да споделиш аз съм насреща

    Мерси, многоза което. Ще го имам в предвид и може и да се възползвам!


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Vin Diesel
    Еми просто тръгни с някое момче което ти харесаш и той те хареса и не очаквай много пък нещата сами ще си дойдат на мястото
    Дам... може и да го пробвам това


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  13. #13
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    По-добър съвет немога да ти дам

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Vin Diesel
    По-добър съвет немога да ти дам
    Е, аз съм ти благодарна и за този...


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  15. #15
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Няма защо аз обичам да помагам на всички с каквото мога

  16. #16
    prosto v momenta si egoist... nai posle mislish za sebe si pove4e otkolkoto za drugite nqma da se pla6i6 te sa si go napravili i az sum taka samo 4e ne na tema lubov, a priqteli...
    Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...

  17. #17
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162

    Re: NO LOVE

    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
    Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
    Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
    Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?
    +1 az ot godina i 2 meseca nqmam priqtelka i nie xodixme okolo 1 2 meseca i mnogo se prevarzax kam neq no.. i sega mi e po4ti se 1 dali nqkoq me xaresva xaresvam momi4eta no ne e kato predi
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  18. #18
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Няма нищо,и аз съм имала такъв период.
    Моя период продължи година и половина,и ми се отрази много добре,дадох си сметка за много неща и някакси израстнах.
    Ще дойде време,пак ще си хванеш гадже,искам да кажа,че тва състояние не е вечно,а временно.

  19. #19

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    36

    Re: NO LOVE

    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
    Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
    Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
    Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?
    Само така.Аз като немога въобще да се обвързвам какво да кажа
    Страх ме е от думата връзка.Но ето вижте добре съм жив съм.

    Като искам малко ласки винаги има кои.Така и съм по продуктивен.Избивам напрежението и аиде на работа пак.

    А това не искам да бъда повече наранявана са егати тъпотиите.Защо смятате че има мерки за предпазване от това.И защо се наранявате.Приемете нещата по безразлично.Не се обързвате с някои до живот.Та вие сте супер млади и сега е момента да сменяте партниорите си.Да се учите как да реагирате и как да се държите.
    Няма начин да не се наранявате иначе.

    Ако някои те разочарова смени го с друг.Не се тормози за такива неща.
    Виж ако имаш дете от него е друго нали !?

    Аиде успех

  20. #20
    Голям фен Аватара на BlindedAngel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    992
    И аз бях така мн неебавателен но се намери момиче което да ми завърти главата ( не я обичам, но ме привлича ) и така живея си кеф ми е щракам си с пръсти и живота е на 6...Щи мине спокойно няа останеш докрая така.
    П.П.Сега е времето да поработиш над себе си

  21. #21
    Случвало ми се е.Така се получава когато си нараняван прекалено много и накрая ставаш като тези, които са те наранили.Не ти пука за никой...отрязваш ги без да ти мигне окото и след време разбираш, че нямаш нищо.И ти си станал такъв...само за да избегнеш болката...Предполагам, че ще се запознаеш с човек, който ще те накара да обичаш отново....

  22. #22
    e kak taka bemoje6 da se vlubi6 pak prosto ne si sre6tnala podhodq6tiq

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659

    Re: NO LOVE

    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки

    Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?

    Еми ти сама си го прайш !

  24. #24
    Голям фен Аватара на bibo
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    540
    много обичам пуканаки...
    Цитирай Първоначално написано от kombarka
    Има нещо в нея,майна.. ама тряя много да се взираш.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от bibo
    много обичам пуканаки...
    tva e nogo ob6to s temata

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си