.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Бъдещ политик...

    представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?

  2. #2
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Да.
    И от 2 години работя по въпроса.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  3. #3

  4. #4
    Аз лично не съм и няма да си го помисля
    Музиката е разходка в света на любовта,а любовта е музика

  5. #5
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Да.
    И от 2 години работя по въпроса.
    в структурите на СА? опс, извинявай, на АТАКА....

    иначе не, един ден всички политици ще увиснат на телеграфните стълбове, като по този начин ще дадем стимул на въжарите-занаятчии
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  6. #6
    Повече от фен Аватара на tigity
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    O.C. `In ThE DaRK` cЭn7raLnI Gr0biШ7a
    Мнения
    395
    az bih stanala prezidewnt idealna profesiq e tui
    без ПОДПИС ... xD

  7. #7
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Да.
    И от 2 години работя по въпроса.
    в структурите на СА? опс, извинявай, на АТАКА....
    Ако имаш нещо да казваш го кажи в прав текст, ще се радвам да го обсъдим
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    Да стана политик и да ме подбиват постоянно така ли? Още повече че съм женска В България не ти се дава глас ако не си от Доганската партийка! Това е жестоката истина-даже и да искам няма как да стане-в България няма политици,има само турци и чифути(подкупени българи).

    П.п.
    Под това число НЕ слагам Волен Сидеров
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  9. #9
    Да, бих станал.
    Цитирай Първоначално написано от macy_day_parade
    П.п.
    Под това число НЕ слагам Волен Сидеров
    Който е бил на екскурзия в Израел.
    Една идея не може да бъде унищожена!

  10. #10
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Зависи какво се влага в думата плитик.
    Ако знам,че имам шанс да променя нещо,да бих станал.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  11. #11
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    не
    За да си политик трябва да говориш много а всъщност да не казваш нищо



  12. #12
    Да, аз бих. И то не с обичайната цел, която си поставят дребните душици - да гоня келепир, а именно с целта - да направя каквото мога за родината.. !
    България над всичко!
    skype acc: bgb-dead

  13. #13
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от Proud Bulgarian
    Да, бих станал.
    Цитирай Първоначално написано от macy_day_parade
    П.п.
    Под това число НЕ слагам Волен Сидеров
    Който е бил на екскурзия в Израел.
    Интересно подредена мисъл.И свързана при това
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  14. #14
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Бих станал министър на отбраната.
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  15. #15
    Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

  16. #16
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

    Изказа ми мнението. Това го повтарям от 4 години вече, ама никой не ми вярва.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

    Изказа ми мнението. Това го повтарям от 4 години вече, ама никой не ми вярва.
    Не е нужно да им го повтаряш, щом не ти вярват, то действителността ще им покаже истината. Наистина ако не намерим път към обединение усилията на българската нация, без значение какви са възгледите ни/стига да сме патриоти и да обичаме България/, сме загубени. Мафията е прекалено силна, за да могат 2-3 опозиционни партии като ВМРО, Атака, БНС и т. н. да се справят с нея. Трябва обединение на всички истински и почтени българи, които не са обвързани с тези, които дълги десетилетия вече ограбват България. Само когато честните и почтените българи се обединим можем да постигнем нещо. Защото дали ще е Станишев, дали Бойко Борисов или Костов, особено голяма разлика няма да има. Трябват нови лица в българската политика. Така, както е било по време на безпартийния режим на Борис III през втората половина на 30-те години. Когато всички дотогавашни партии са отстранени от властта и съответно всички политици, свързани с тях и на власт са поставени нови, но способни и некорумпирани/неуправлявали дотогава/ хора. Може би сега имаме нужда от нещо такова.

  18. #18

    Re: Бъдещ политик...

    Цитирай Първоначално написано от sladur4e_
    представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?
    Аз съм политик под прикритие и пиша тука да гледам мненията

    //разбира се че бих искал да стана политик, и със сигурност ще го направя!//

  19. #19
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    В даскало и учители и съученици ми казват че ставам И съм си го мислил ... но нещо не ми се иска твърде много

  20. #20

    Re: Бъдещ политик...

    Цитирай Първоначално написано от sladur4e_
    представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?
    Аз искам да бъда политик, защото знам че мога да се справя, интересна ми е политиката и бих била добър политик!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си