.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52

Тема: хип хоп

  1. #1
    Супер фен Аватара на gangstata
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Мелкаса Пойнт
    Мнения
    1 533

    хип хоп

    защо слушате хип хоп?какво ви зариби по този стил музика..

    So if you callin my phone - leave a message..
    So if you knock on my door - keep on knockin...

  2. #2
    Този стил ме грабна заради ритмичността на бийт-а и как това е стила в който можеш да се изразиш такъв какъвто си си без да ти правят проблем.В началото не разбирах много много какво се пее и за мен беше просто ''нещо добре подредено на чужд език'',но когато добих основни познания ми светна за какво иде реч.Тръгнах от комерсиалните Еминем , 50 и там други.Малко по-късно преминах на това , което е истинския хип-хоп (Некомерсиалния) в който сичко си е така изпято както е,без цензура и без хвалби от страна на този който реди.Минах на 2pac , NWA , Big Pun , Big L , Run-DМC , Snoop Dogg и така и не мръднах


    Скайп: doombringer2006

  3. #3
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    Както предишния юзър , така и аз се зарибих по ритъма на бийтове , бил съм 7-8 годинки (тфа ше рече 97-8г. ) когато се слушаше Run DMC , 2pac , Snoop Dogg , Dr. Dre и т. н. така де на 5 годинки как ше разбирам кфо се пее още си ги слушам тях , понякога се замислям над текстовете колко истина има в тях , но някой не осъзнават са к'фо иде реч и се правят на разбирачи , просто хип хоп-а си е религия , и ме отличава от 70% от днешната младеж Слушам си и комерс , не отричам , но 50 Cent не го тача изобщо
    I am what I am !!!

  4. #4
    Лесно могат да се откроят тези който са wanna-bee ,най-малкото по начина по който се изразяват за хип-хопа. Ако ти каже че слуша хип-хоп щото се кефи на мацките в клиповете ясно на къде бие работата


    Скайп: doombringer2006

  5. #5
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Попринцип аз си слушам Хип Хоп от 4 клас.Отначало се зарибих по Еминем и доста дълго време слушах него.Сега слушам главно БГ рап защото представя проблемите в нашата държава.Отвреме на време пиша рап текстове записвам и т.н. . В общи линии ми е мечта да пробия някой ден но сигурно ще си остане само мечта

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хм...подобна тема имаше и в 359хипхоп
    Ми...много отдавна ще да е било..даже ми е трудно да възстановя как се е случило при все,че покрай мен никой не слушаше рап някога.Гледах рап по тв (тогава все още даваха рап по тв )...изкефих се на смъкнатите гащи,в 5кл май си купих такива...После пуснаха Нокаут,писах доклад за У-тенг в..6 или 7 кл хах,после имаше радио Мила...
    Общо взето ми хареса фактът,че тия хора си имат идеология,цели,едно собствено общество,което се води от общи ценности и всички се познават...или може би това се изгради в последствие

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    stoploop от unkrew
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  8. #8
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Е аз по хип хопа се зарибих от Еминем,особено My name is и Stan направо откачах като ги чуя.Ама тогава даже и не знаех какъв стил музика е това пък вече първата бг рап вълна като беше,от тогава започнах да нося смъкнати дрешки,да се интерисувам повече от рапа.И те така
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  9. #9
    Аватара на cariba
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    35
    ami mnogo me kefi hip hop stoto ami nz sto ama me kefi . a koi me "zaribi" ami brat mi slushashe cherno i me kefeshe posle izleze CITY TV i taka
    cariba

  10. #10
    Офф по сити Блек чарт НЕ пускат яки песни!
    А иначе аз в 6ти клас се зарибих по ДеЕмЕкс от там по Ръф Райдърс, после по Wu-Tang Clan и оттам по Mеthod Man, Redman, 2PAC, Notorious B.I.G., Ice Cube, Snoop, Ludacris, Busta Rymes, X-zibit, NAS, ONYX и другите

    ~ МНОГО МРАЗЯ ОБИКНОВЕНИ ВАФЛИ ДА МИ СЕ ПРАВЯТ НА МУРИ ~

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    Цитирай Първоначално написано от cariba
    ami mnogo me kefi hip hop stoto ami nz sto ama me kefi . a koi me "zaribi" ami brat mi slushashe cherno i me kefeshe posle izleze CITY TV i taka
    щом му вика черно начи е кифла
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    Цитирай Първоначално написано от cariba
    ami mnogo me kefi hip hop stoto ami nz sto ama me kefi . a koi me "zaribi" ami brat mi slushashe cherno i me kefeshe posle izleze CITY TV i taka
    щом му вика черно начи е кифла

    Евала брат. Много яко го каза

    ~ МНОГО МРАЗЯ ОБИКНОВЕНИ ВАФЛИ ДА МИ СЕ ПРАВЯТ НА МУРИ ~

  13. #13
    Само като гледаш какво е написано се подразбира за бивш чалгар или го пише ей така да си прай вятър на пръстите.


    Скайп: doombringer2006

  14. #14
    Айде бе хора.До тук 8 човека си казаха , а досега съм срещал десетки който твърдят че са запознати и запалени по хип-хопа...


    Скайп: doombringer2006

  15. #15
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305
    Az se zaribih kat po4nah da pu6a koz...Pyrvo se zaribih po ODB,Das EFX,Psycho Realm,Run DMC...I po4nah da tyrsq dr ne6ta i taka...A, v 3ti klas mnoo se kefeh na Rumyneca I En4ev...

  16. #16
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    ...писах доклад за У-тенг в..6 или 7 кл хах,после имаше радио Мила...


    хехеее доброто старо радио Мила
    попринцип не принадлежа към някое конкретно субкултурно общество, но въпреки това споделям идеите на хипхоп културата за много неща и някакси се чувствам малко или много "закачена" към самите послания, които носи тя .. иначе аз съм си аз, слушам разнообразна музика
    и като се замисля.. аз, приятелите ми .. всеки е различен.. всеки си слуша каквато иска музика.. но нещото, което ни обединява, може би е това, че просто няма човек, който да не харесва хипхоп (: .не се изразих много точно.. просто не намирам подходящите думи. хипхопът е ритъм, споделени емоции, приятели, танци, изкуство, различни спортове.. хипхоп е среда .. някакси имаме си едно общество от нашите бири, нашите хекове, кънките и скейтовете и прочие.. нашите емоции
    не знам доколко е вярно, но поне аз го чувствам по този начин
    всъщност никой не знае.. но усещането за нещата, и то личното и индивидуалното усещане за мен е над всичко

  17. #17
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Ами ... аз преди не слушах много музика (преди 3-4 години) ... после постоянно слушах радио Сити, като най-силно ме впечаляваха песните хип-хоп, но тогава си мислех, че това е поп После ми прекараха нета .. намерих разни сайтове с R&B и хип-хоп музика и се зарибих адски много

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  18. #18
    О , по Сити какъв "Рап" дават само
    Един пък случайно уцелих Блек сити чарта или там квото е и гледам пуснали Timabaland ft. One republic - Apogize баси злето

    Аз слушкам рапец от скоро някаде 2 години.Отначало и аз слушкат квото даваха по тв-то и там комерсиала ама после ми доде акъл в главата и взех да слушам 2 Пак , У-танг клан , Нас , Моб Дийп , Боун тъгс и тем подомни


    П.П Момиче съм

    П.П 2 Тва , за кифлата ме изкефи

    П.П 3 Поздрав с South Central Cartel - All they everyday

    П.П Това беше най-дългия ми пост

  19. #19
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    хип хоп-а си е улична музика ... демек за душата не помня кога и как съм се зарибила ... тя е нещо красиво ,което те кара да се чувстваш супер яко и да се вдигнеш задника и да си танцуваш примерно .. дава ти свобода на действията ... няма правила само ти и ритъма , за мене тфа е хип хоп музиката! Смислени текстове ..... и много хора ми казват ,че бг хип хоп и рап музиката не струва ,аз съм на друго мнение. Точно бг рапа представя как стоят нещата ... честно казано май повече бг слушам напоследък .... няма как да не спомена
    Immortal Technique , Onyx , Wu tang, Psycho realm , Three six mafia, Ice cube , Lil WAyne , Public Enemy и там сичките му други (=

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ии утре ще се разцепим на Делинкуент налиии

  21. #21
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Ии утре ще се разцепим на Делинкуент налиии
    това dialated people ли ще рече ?

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    алоо,реперю,утре е КОНЦЕРТА НА DELINQUENT HABITS

    а Дайлейтид ако дойдат вече ще сме готови да умрем щастливи
    ама кфо ли обеснявам-ти имаш мазен бейс в подписа

  23. #23
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    алоо,реперю,утре е КОНЦЕРТА НА DELINQUENT HABITS

    а Дайлейтид ако дойдат вече ще сме готови да умрем щастливи
    ама кфо ли обеснявам-ти имаш мазен бейс в подписа

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    Съседът ми е виновен, че в момента съм в процес на зарибяване по хип-хопа
    Слушам си еminem, shop boyz, nas, dr dre, the game, lil wayne, kanye west, ice cube, common, dizzee rascal, looptroop, proof и др.
    Още съм много на вие с всичко, но като цяло се радвам на тоя стил.

  25. #25
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    алоо,реперю,утре е КОНЦЕРТА НА DELINQUENT HABITS

    а Дайлейтид ако дойдат вече ще сме готови да умрем щастливи
    ама кфо ли обеснявам-ти имаш мазен бейс в подписа
    аз cypress и NaS искам!Ако дойдат няма начин да не съм там а какво ще рече бейс ? А горния пост : почни да слушаш и други бе не само тия дет секи ден са в мтв

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си