.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52
  1. #1

    С какво узвочение дразните саседите

    моето не е кой знае какво ама кърти джама







    тази която е най във дясно от нея имам още 1 и 1 респромка закачена на стената ;D

  2. #2
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889


    + китара и dist.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    поредният селяндур, който няма елементарна култура...
    а ти си некакъв супер критик или само класиката моцарт тва онова усилено на 0.5 тва е нормата

  4. #4
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    поредният селяндур, който няма елементарна култура...
    а ти си некакъв супер критик или само класиката моцарт тва онова усилено на 0.5 тва е нормата
    е кво некви негра в 4-00 през нощта по-яко ли е?

  5. #5
    тва него схванах

  6. #6
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    тва него схванах
    ми жив и здрав :>
    бичи си неграта и дразни съседите барем те нацепат кофата

  7. #7
    ааа само да те питам кой е казал че слушам черно :\

  8. #8
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    ааа само да те питам кой е казал че слушам черно :\
    никой :>

  9. #9
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Аз ги дразня докато тренирам за Мюзик Айдъл догодина
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  10. #10
    А ве мани, тя моята сложна раута.. ;д

    2 бас каси х 12" (инча) по 150 реални вата + малки колонки за среди и високи.. но нямам усливател. Ползвам едно тяло от една уредбва тука да пуска музика колкото да не е без хич..
    Преди бяха ми дали усилвател 2 х 150.. демек всичко на макс карах.. аз съм на 4 етаж.. мааа ко да ти кажа.. някво чудо беше от 8-ия и 1-ия етаж ми се караха постоянноо, да не споменавам че идваха от съседните входове даже.. в крайна сметка 2 пъти полиция идва. на третия ме извикаха в полицията да пиша обяснения и ми направиха протокол.. т.е. ако още 1 път ме хванат.. бам глобичка от минимум 300 лв беше преди 2 години..
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    А ве мани, тя моята сложна раута.. ;д

    2 бас каси х 12" (инча) по 150 реални вата + малки колонки за среди и високи.. но нямам усливател. Ползвам едно тяло от една уредбва тука да пуска музика колкото да не е без хич..
    Преди бяха ми дали усилвател 2 х 150.. демек всичко на макс карах.. аз съм на 4 етаж.. мааа ко да ти кажа.. някво чудо беше от 8-ия и 1-ия етаж ми се караха постоянноо, да не споменавам че идваха от съседните входове даже.. в крайна сметка 2 пъти полиция идва. на третия ме извикаха в полицията да пиша обяснения и ми направиха протокол.. т.е. ако още 1 път ме хванат.. бам глобичка от минимум 300 лв беше преди 2 години..
    е тва е била адската селяния бате

  12. #12
    С квото дойде

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  13. #13
    Sasedite mi sa germanci i sa narkomani taka 4e nqma sas kakvo da gi podraznq apak i ne sedq tuka i za6to trqbva da si drazna sasedite tova pak li e porednata 15 godi6na misal da se draznqt sasedite
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

  14. #14
    добре бате извинявай

  15. #15
    сАседите не ме чуват много, защото съм в къща, а и гледам да дъня само в приемливо време. Мисля, че това е въпрос на възпитание - а и съм сигурен, че на вас няма да ви е приятно в 12 да ви се набива нечия музика, докато вие се опитвате да заспите, защото утре ви чака поредният тежък ден.


    ПП: Няма ли да се отучите от това "бате"?!
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    поредният селяндур, който няма елементарна култура...
    а ти си некакъв супер критик или само класиката моцарт тва онова усилено на 0.5 тва е нормата

    амииииии много просто - аз не съм селяндур и осъзнавам, че имам съседи и се ограничавам в децибелите, докато за една определена клика хора е голямо геройство да вдигат шум и да пречат. На тях им викаме селяндури, тъпи копелета, селяни, аграри и прочие епитети.

    Също така силният звук се изкривява в тесни помещения като твоята стая и става една голяма боза. Всички аматьори си мислят, че е много "якУ" да имат някакви колони и усилвател с много ватове и това вече се нарича смело hi-fi.

    Сори... селяния до шия.
    Разбирам да си на нивата, където на баба ти, кравата е срала, ама живееш в град и трябва да се съобразяваш с някакви елементарни порядки.
    абсолютно съм съгласна с това мнение. тъпо е да дъниш своята музика и да се правиш на интересен без дори да се замисляш на колко хора пречиш.

  17. #17

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    http://tbn0.google.com/images?q=tbn:KJA44PYr5dYCjM:http://www.radiopagajiba.latbs.lv/VEF/vef206.jpg
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAАА, преди имах такъв! Това е най якото нещо на земята, честно!

  19. #19
    аз нямам подобен проблем, няма никой около мен, но за това пък будя целия квартал с колата 130дб. Звук в 2 през ноща си е яко. Сички ме мразят за това,но на мен ми е яку.
    Ya'll wanna live my lifestyle
    Never seen a brick, never seen a crackhouse
    Wanna a war with the Don have your techs out
    Bring it on, and I'ma show you gangsta

  20. #20
    С какво узвочение дразните саседите
    Как успя в изречение от 5 думи да направиш 3 грешки?
    Пример си за типичния селяк.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Ми нищо особенно... сега не ми се снима.Ми 5+1.Бъфера е 250 W а останалите 5 малки колони са на по 50 W.Не я позлвам нон-стоп само като дойдат фр-тата в нас и купнчета като правя в нас.Достае е силно ,а и не ми трябва повече не съм някой маняк на тема музика

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    С какво узвочение дразните саседите
    Как успя в изречение от 5 думи да направиш 3 грешки?
    Пример си за типичния селяк.
    пък как обичам некфи пълни култури да ми праят забелешки и като казвам дразня означава 4-5 часа най мн и то разбъркано др време даскало учене и естествено от 14-16 часа СЕ ПАЗИ ТИШИНА ама май някой хора не го знаят и в 12 викат. ПРОчЕТЕТЕ ПРАВИЛНИКА ПРЕДИ ДА СЪДИТЕ. По на просто кат за вас "КУЛТУРИТЕ" аз слушам качествено музика е не силно второ пускам я от 12 до 2 после като се прибера от 6-8 най-много и мн добре си знам акустиката на стаята (даже в момента слъшам на gsm-а защото е след 2


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    С какво узвочение дразните саседите
    Как успя в изречение от 5 думи да направиш 3 грешки?
    Пример си за типичния селяк.
    пък как обичам некфи пълни култури да ми праят забелешки и като казвам дразня означава 4-5 часа най мн и то разбъркано др време даскало учене и естествено от 14-16 часа СЕ ПАЗИ ТИШИНА ама май някой хора не го знаят и в 12 викат. ПРОчЕТЕТЕ ПРАВИЛНИКА ПРЕДИ ДА СЪДИТЕ. По на просто кат за вас "КУЛТУРИТЕ" аз слушам качествено музика е не силно второ пускам я от 12 до 2 после като се прибера от 6-8 най-много и мн добре си знам акустиката на стаята (даже в момента слъшам на gsm-а защото е след 2

    Неграмотен си, посредствен си - нямаш право на глас. Марш в ъгъла с буквара в ръка!
    Котето на Canis


    Loyalty & Submission

  24. #24
    С озвучението на приятелката ми

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Felis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от golf_5_r32
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    С какво узвочение дразните саседите
    Как успя в изречение от 5 думи да направиш 3 грешки?
    Пример си за типичния селяк.
    пък как обичам некфи пълни култури да ми праят забелешки и като казвам дразня означава 4-5 часа най мн и то разбъркано др време даскало учене и естествено от 14-16 часа СЕ ПАЗИ ТИШИНА ама май някой хора не го знаят и в 12 викат. ПРОчЕТЕТЕ ПРАВИЛНИКА ПРЕДИ ДА СЪДИТЕ. По на просто кат за вас "КУЛТУРИТЕ" аз слушам качествено музика е не силно второ пускам я от 12 до 2 после като се прибера от 6-8 най-много и мн добре си знам акустиката на стаята (даже в момента слъшам на gsm-а защото е след 2

    Неграмотен си, посредствен си - нямаш право на глас. Марш в ъгъла с буквара в ръка!
    ха ха ха коко весело купи ми един че съм неграмотен и незнам какво да кажа в книжарницата


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си