.
Отговор в тема
Страница 1 от 16 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 377
  1. #1

    Не си мислете, че турците и циганите са една и съща нация!!!

    Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
    Негорамоност, хора неграмотност има много в България . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци
    Smile is my style!

  2. #2
    kakvi prekrasni hora ma??? za nas balgarite ciganite sa dori po dobri ot vas ma , za6toto ne sme bili pod tqhno robstvo 5 veka ne sa ni klali i iznasilvali decata ni ma . te sa edna o6te po dolna smrad

  3. #3
    moje da ne haresvame ciganite no pri po dobro polojenie na stranata i po dobyr standart te ne biha boli problem za nas i 6te sviknem. dokato turcite vinagi 6te ni bydat nepriqtni za6toto edin istinski bylgarin ne moje da se primiri s fakta 4e nqkoga sa ni terorizirali. turcite sami si oslojnqvat polojenieto kato se byrkat navsqkyde. kato tolkova ni mrazqt i ne im haresva v BULGARIQ nikoi ne gi zadyrja da stoqt tuk!!!

  4. #4
    Точно обикновеното турско население надали ни е тероризирало. От това, което знам не са били в много по-добро положение от българското.

  5. #5
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    не съм съгласен с теб bebSs$, съглсасен съм с всички останали, имам приятели турци,но говорят добре български и се държат добре, щото са ги възпитали,а не от селата дето ми идват разни турски цигани+селяни,и като се развикат по центъра на турски,как да не ти дойде да го наругаеш и да го убиеш

    и щом турци и цигани,в БЪЛГАРИЯ крещят "мама ви българска" и пребиват хора,смятай за к'во си говорим...

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055

    Re: Не си мислете, че турците и циганите са една и съща наци

    Цитирай Първоначално написано от bebSs$
    Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
    Негорамоност, хора неграмотност има много в България . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци
    Самия факт,че го казваш говори,че си мелез и се броиш повече към тях отколкото към нас.Вие не сте като нас,в някои отношения сте по-добри,но като раса винаги ще бъдете по-долу.Причината да сме такива боклуци сега,ние българите,сте вие турците.От вас видяхме корупцията,лъжите,страха и лицемерието.Станахме продажници като вас.В много от нас има най-долните черти от вас,но помнете,че има истински горди българи,за които вие не струвате пукната пара,вашата музика,дрехите ви,морала ви(вие нямате такъв),ако не е религията ви,която ви възпитава да бъдете фанатици и корави воини нищо не сте.
    Ние "Християните" както ти ни нарече,в никакъв случай не сме по-слаби от вас!Запомни го!
    А всъщност вие турците сте много близко до циганите,не заради цвета ви,има и бели турци,а заради държанието ви и долната ви раса.
    Вие не сте хора...Има и тъмни българи,но те не могат да приличат на вас по каквото и да било,защото са горди и силни българи!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  7. #7
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805

    Re: Не си мислете, че турците и циганите са една и съща наци

    Цитирай Първоначално написано от bebSs$
    Ами аз не съм точно туркиня, но имам приятели и много далечни, такива по националност роднини. Искам да ви споделя, че често виждам как на черен човек, му казват турчино кирлив. Разбирам, че злобари има колкото искаш от Христианите, но това ме обижда по някакъв начин. Казвала съм и на приятели за тази грешна преценка, а те ми отговарят "хмамм , ми то к'ва е разликьть, мижду турци и цигьни,,
    Негорамоност, хора неграмотност има много в България . Значи турците си имат своя държава, свой език, своя азбука, свои религии и вярвания, свои права, прекрасна държава и страхотни хора. Циганите-най-на кратко казано: боклуци!!! Е преценете дали не се различават цигани от турци
    Това сега някаква про-турска пропаганда ли е!?!?
    Това с цел да не закачаме горките турчолета ли е?!!?
    Щом като циганите и турците не са еднакви тогава защо в цяло столипиново твърдят циганите че са турци ?!!?
    Хахахха ае сега да те видим понеже много ти знае устата!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  8. #8
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Престанете, тъпо е.
    Цигани, турци, все тая! Един човек трябва да бъде оценяван или съден заради това какво представлява като съвкупност от качества или нравствени недъзи, а не като народност.

    Всеки избира пътя си, всеки може да бъде добър и да живее достойно. Има ужасно много убийци, изнасилвачи, простаци, които са цигани и турци, но има и много такива, които са българи! И всички са под общ знаменател за мен, защото не са достойни и почтени хора! Но има други, които живеят честно, трудят се и искат само да бъдат щастливи.
    Те са добри и не заслужават омразата на другите, само защото са от етнос, към който хората са предубедени.

    Всяко стадо има червни овце. Лесно е да слагаме под общ знаменател и да лепим етикети, трудно е да разберем, че понякога грешим в преценката си.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ти се обиждаш от това, което ти казват, а сама наричаш всички цигани - боклуци?!

    Еми за това следващият път като ти кажат 'туркиня тъпа, приятелят ти е резняк' - ще сведеш мирно глава и ще си припомниш какво ти е отношението към ромите.

  10. #10
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...

    Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?!
    И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
    Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
    А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
    Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
    Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.

  11. #11
    Аз не харесвам особено турците и циганите (като цяло, понеже има доста изключения), но един от малкото типове хора, които мразя, са тъпите "патриоти", които си мислят, че като викат "на сапун" защитават България.. Как може да има толкова заблудени хора..

  12. #12
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Оффф добре бе между възпитан и работлив турчин с амбиции в живота и българин алкохолик, който бие жена си и децата си кой е по-добър?Сигурно българина, защото е българин така ли ? Пфф точно заради е такива хора, който причисляват всички под общ знаменател и ги мразят, България няма скоро да се оправи.Византия като ни е владяла, кво дайте и гърците да мразим.Само се замислете ако и в другите държави мислеха като нас..
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  13. #13
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...

    Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?!
    И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
    Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
    А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
    Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
    Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.
    Ами да ти кажа негрите още не са се оправили напълно ... даже и тези в САЩ!Много от тях все още ги мързи та ги боли и карат на помощи .. това ти го казвам за негрите в САЩ!Е не са толкова зле колкото циганите и не го твърдя .. но хора всякакви!
    А тези в Африка .. лелел те колко хляб има още да изядат преди да се оправят ... засега само Намибия е добре .. защото не е видяла геноцид на племенна основа пък и е била Немска колония до 1вата световна .. даже жените там все още като традиционни носии носят роклите носени от белите германки в началото на 20 век!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    На всички български продажници,които защитавате турците ще ви кажа нещо кратко,точно и ясно:Почитайте своя народ,а ако сърцето ви е толкова голямо а душата ви толкова свободна,почитайте и всички останали,НО СЛЕД СВОИТЕ!!!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  15. #15
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Аз пък съм съгласна с авторката. Турците са едни прекрасни хорица, изключително амбициозни, такива на които 5 века робство не им стига, ами искат и още...

    Много ясно, че знаем, че турци и цигани не са едно и също. За толкова тъпи ли ни смяташ?!
    И все пак нали знаеш, че циганите са народ, който си няма собствена държава и теротория.. Те са като племе, което живее по целия свят. Тоест, скъпа, има турски цигани, точно както има и български цигани.
    Тук не става въпрос за дискриминация. Кажи ми например защо няма дискриминация с негрите в днешни дни?! Заради хора като Мартин Лутър Кинг. Защото това е нация, която се труди, такава, която има цели и се бори, за да ги постигне.
    А какво правят циганите по въпроса - крадат, просят, раждат по 10-тина деца,за които много добре знаят, че нямат как да изхранят и после ги изоставят по домовете за сираци - в най-добрия случай; или просто на улицата.
    Никой не би имал нещо против момче/ момиче, което да се облича с чисти дрехи, да учи, да иска да си намери работа и така да намери щастието и признателността в живота.
    Колкото вас турците - живейте си в собствената държава, толкова ли не ви стига?! Когато дойда на власт ще ви изселя така да знаете... Макар да съм твърде расистка по този въпрос си имам най-лични основания. Ти знаеш ли, че може би твоя дядо или някой от дядовците на умните ти приятели /или прадядовци, де да ви знам на колко сте години/ е щял да заколи... както и да е няма значение.
    Ами да ти кажа негрите още не са се оправили напълно ... даже и тези в САЩ!Много от тях все още ги мързи та ги боли и карат на помощи .. това ти го казвам за негрите в САЩ!Е не са толкова зле колкото циганите и не го твърдя .. но хора всякакви!
    А тези в Африка .. лелел те колко хляб има още да изядат преди да се оправят ... засега само Намибия е добре .. защото не е видяла геноцид на племенна основа пък и е била Немска колония до 1вата световна .. даже жените там все още като традиционни носии носят роклите носени от белите германки в началото на 20 век!
    Поне правят или са направили нещо по въпроса. Колко известни и заслужили хора има сред тях в САЩ, докато на циганите най-големия герой е Бат Сали...
    А в Африка качеството на живот е много ниско... и според мен може да се оправи само с добро желание за помощ от другите държави... защото никой на този свят не заслужава да умре само защото го е ухапал комар!

  16. #16
    Леле, леле обеждавам все повече колко омраза и тъпотия има в страната. Какво ми викате цигани и турци заедно. Те се различават многооооооооооо!!!
    Smile is my style!

  17. #17
    Колко сте ми толерантни всичките.

    По темата - не.

  18. #18
    Фен Аватара на WinHater
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    194
    всички хора са едни и същи.. произлизаме от 1 място, просто в процеса на еволюцията сме се разделили и пръснали по цялата земя, всички са равни... искате да ми кажете че няма миризливи и лъжливи българи.. има разбира се.. както има алчни така и добри турци и цигани,просто наслоената нетърпимост в наща родина кара повече хора от тези 2 етноса да гледат със злоба и недоверие към нас както ние към тях.независимо от цвета на кожата или религията всички са равни... и при турци ,цигани и българи има добри и лоши хора.. мир и любов
    NUFF BUMBACLOTS N RASSCLOTS- ONE LOVE!!!

  19. #19
    Аватара на BlueMushroom
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    your mind,your body and your soul
    Мнения
    568
    uvajavam horata koito se postignali (ili se stremqt) da postignat neshto v jivota bez znachenie ot koi etnos sa.no vij nqkoi ciganin koito rajda po 10 deca i jivee v dolnoprobna koliba i jivee chrez pomoshtite na nqkoi opredeleno porajda samo loshi chuvstva u men..v kraina smetka kakto nie bulgarite mojem da se stremim da uspeem taka i drugite etnosi mogat a tova che ne go pravqt govori samo losho za tqh...az ne moga da buda tolerantna kam nqkoi koito ne pravi nishto s jivota si i chaka vsichko na togovo..

    Wouldn't life be perfect if mondays were fun, junk food didn't make you fat, girls didn't cause so much drama, guys weren't so confusing and all alcohol was free...

  20. #20
    Поради редицата нарушения в темата, ще припомня, че при подклаждане на етническа нетърпимост, ще последват предвидените в правилата наказания за това - бан!

    Спазвайте правилата!

    Благодаря!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от bebSs$
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Ахахах и циганите и турците на **!
    България ви **!
    Чистя и свята република!

    *****за всичко черно !
    za tvoe svedenie turcite s a beli hora, a daje i turkinite sa smqtani z anai krasivite jeni v cql svqt !!!
    Вярно е. Което доказва, че вие пак не правите разлика между турци и цигани. Туркините са хубави. Сега ... не обичам квалификациите от рода на - най-хубавите в целия свят и т.н. Във всяка раса си има грозни и красиви индивиди.
    Memento moriendum esse!


  22. #22
    аз съм мн против вси4ки които обиждат турците и след като ги попита6 за6то те отгожарят АМИ НИЕ СМЕ БИЛИ ПОД ТУРСКО РОБСТВО ок! но помсилете ако българия бе6е на мястото на турция няма6е ли да постъпи по съ6тия на4ин няма6е ли да се възползва от този 6анс....а по темата- турците и циганите са два доста разли4ни народа ако мога да наре4а циганите народ де :д ...
    XOXO...

  23. #23
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Тези две нации нямат нищо общо ,циганите са дошли от Индия,а турците в момента се съставляват повече от кюрди отколкото чисти турци.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  24. #24
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    едва ли турците и циганите са една нация... циганите са се преселили от Индия, защото тогава глада ги е напънал и са плъзнали към Европа гадовете...
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

  25. #25
    Според мен от цигани до турци разликата е от тук до луната ,нямат нищо общо аз поне живея в цигански квартал и ги гледам всеки ден,а и имам много приятели турци в България и в Истанбул-те са страхотни хора и ако някой го притеснява цветът на кожата трябва да знаете,че има много турци който са по бели и от българите и плюс това голяма част от думите който използваме всеки ден произлизат от турскят език примерно:джоб,джам,чатал,би ч и много други.Също има и много кюрди не ги бъркайте с турците те по приличат на цигани.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си