.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Немога да завържа приятелства!

    Заглавието говори само по себе си! Опитвам се, опитвам се, и все немога. Ок запознавам се с хора, общувам, уж съм забавен, но като се обърна, зад гърба ми няма никой. С какво толкова отвращавам хората незнам. Отвращавам е точната дума, друго обеснение няма. Гледам хора с компаний, всяка вече насам натам, пък аз кво?! Ям патката сам в къщи. Немога, просто явно не мога да се впиша в колектива. Приятелите ми се пбоят на пръсти. И те си имат компаний с които движат по нощите. Защо тогава никой не ми казва "Ей човек аде да движиш с нас" или нещо такова. С какво аз съм по различен от тебе или от него примерно? Неразбирам. Не съм асоциален, не! Обичам шума, пък и да не е шум, поне по големите групи. И дори когато съм в голяма група, по някаква случайност, трябва да движа с тоя дето ме е вкарал. Незнам какво да правя. Все пак съм тийн, и една от особенностите да си тийн, е че имаш много тийнове прокрай тебе, с които общуваш. Може би съм твърде сериозен от начало и не правя добро впечетление, или може би съм твърде несиозен, незнам. Надявам се един от вас поне да ми каже нещо, което може да ми помогне, мерси...

  2. #2
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Приятелите ми се пбоят на пръсти
    Значи все пак имаш приятели? Защото не е важно количеството на приятелите. Даже е по-добре да не са толкова много, защото когато станат много се размива границата между приятел и добър познат.

    А колкото до компаниите... ами след като твоите приятели си имат компании, толкова ли е трудно да кажеш на някой от тях като излиза "ай да ме вземеш"? Едва ли ще имат нещо против да те "натресат". Оттам ще се адаптираш към техните компании и така.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    И аз може да се каже, че съм в
    подобно положение, но не му отдавам голямо значение
    или аз не съм в ред, или другите, но предпочитам да
    повярвам във втория вариант и да не му мисля...
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей.След като прочетох постта ти, останах с впечатлението, че си човек максималист, че опитваш да направляваш по изкуствен начин хода на живота си.Казваш, че си общителен и че ти се нравят по-шумните компании, а в същият момент не можеш да се адаптираш към по-голяма група от хора?Замислял ли се до сега, защо така се получава?Принципно приятелските компании се сформират на база общи интереси, възледи, мнение.... и т.н и т.н....
    Според мен е по-важно човек да има няколко истински приятеля на които да може да разчита.Купона винаги ще намериш начин да си го направиш, но НЕ винаги тези с които ще се напиеш или ще крещиш по стадиона са точните хора, които в огъня се хвърлят за теб.
    Моят съвет е да приемаш нещата такива каквито са и да не издевателстваш над самия себе си.Успех.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    На мен се оплачи.
    Мен ме мразят всички хора.
    Нали знаеш има хора, които хората по принцип харесват?
    Но има и хора, които по принцип отблъскват.

    Аз съм от втория тип.
    Иска ми се голяма и шумна компания, но единственото, което имам е 3-4 приятелки.

    Такъв е живота.
    Приеми го.
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Здравей.След като прочетох постта ти, останах с впечатлението, че си човек максималист, че опитваш да направляваш по изкуствен начин хода на живота си.Казваш, че си общителен и че ти се нравят по-шумните компании, а в същият момент не можеш да се адаптираш към по-голяма група от хора?Замислял ли се до сега, защо така се получава?Принципно приятелските компании се сформират на база общи интереси, възледи, мнение.... и т.н и т.н....
    Според мен е по-важно човек да има няколко истински приятеля на които да може да разчита.Купона винаги ще намериш начин да си го направиш, но НЕ винаги тези с които ще се напиеш или ще крещиш по стадиона са точните хора, които в огъня се хвърлят за теб.
    Моят съвет е да приемаш нещата такива каквито са и да не издевателстваш над самия себе си.Успех.
    Защо смяташ, че е максималист? Защо да направлява живота си по изкуствен начин ? Човекът просто иска да има повече приятели...

  7. #7
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Едно е да искаш, друго е да можеш.Помисли над това, че не всеки може да си направи реална самооценка.Аз се считам за контактен човек и въпреки това, понякога ми е трудно да се внедря в дадена обстановка/компания.Тази пречка, може да се дължи на множество фактори.Един от основните е максимализмът и неистовия стремеж към това да подръжаваш на някога.Автора сам показва, че иска да се държи, като околните.Тоест да бъде част от едно общество, но не може и не може, колкото и силно да го желае.За всяко нещо си има обяснение, аз изразих своето отношени по въпроса, което в никакъв случай не считам за правилно, това е просто една хипотеза...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  8. #8
    Че каква пречка е максимализмът? Напротив, човек ако е максималист ще се бори с всички средства да постигне целта си и в крайна сметка ще успее

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Нямам нищо против максимализмът.Положението става кофти, тогава когато желанието да си най-добър във всяко едно отношение, се превърне в болна амбиция.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    Desperate, you will crawl
    waiting for so long
    no love, there is no love.
    die for anyone
    what have you become?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си