.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Брадавички подмишниците.Лек?!

    Имам няколко брадавички подмишниците и няколко по-надолу на 16 съм и нямам много голямо окосмяване под мишниците за което се благодаря но все пак през лятото е нужно да отделя внимание на тях...и не само през лятото ии трябва сууупер много да внимавам с брадавичките и вече се чудя какво да правя писнаха ми.Дочух за лазерно премахване обаче боляло суупер много и не струвало малко....Ако някой знае "бабини"лечения да сподели нещичко

  2. #2
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Как така брадавички?
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  3. #3
    ами те са едни много мънички и ситнички една до друга са 3 на едната и четири на другата и знам че ако се откъснат доста се разпространяват

  4. #4
    иии е отвратително през зимата нали с дълга дреха да се закачи супер много боли докато откача тва дето се е захванало за тях...умриам от болка и много ги пазя да не се скъсат

  5. #5
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    Защо не отидеш на някакъв лекар(дерматолог или де да знам,
    такъв който може да ти помогне с този проблем),така ще е най-добре..
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  6. #6
    не вярвам да има крем за премахване...ще ми предложат лазерно премахване на което не съм много съгласна..

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Казвали се, че се слага отгоре им сок от смокиня(зелена), млечицето, което се появява като се откъсне от към дръжката на плода и така се задържа отгоре известно време.. упоритост и трябва да стане Мама така си е махнала една бемка на времето
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    Цитирай Първоначално написано от baby_girl_vn
    не вярвам да има крем за премахване...ще ми предложат лазерно премахване на което не съм много съгласна..
    maika xodi i ne i prepisaxa tva.idi na kojen lekar ili 6e gi v1rji s koprinen konec ili s 1 lekarstvo te4no i takiva..
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  9. #9
    мхм благодаря ви аз по принцип си имам кожна лекарка защото съм непрестанно обрината по краката от душгелове...

  10. #10
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    на 16 изобщо НЕ ги пипай, ако не искаш наистина сериозни проблеми! внимавай с тях при механичното отстраняване на осмената покривка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си