.
Отговор в тема
Страница 1 от 26 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 642
  1. #1

    Зодиите-опишете се:)

    Хайде да видим има ли нещо вярно в традиционното описание на различните зодии, и изобщо дали повечето хора от една зодия притежават определени черти Планът е всеки да каже каква зодия е и да се опише с няколко думи. Аз примерно съм Лъв, обаче по характер съм си абсолютен рак
    И още ако знаете сайт за правене на хороскопи, казвайте

  2. #2
    Голям фен Аватара на Naman07
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    село Пловдив
    Мнения
    612
    Kozirog sym az ,haraktera mi e tipi4en za tozi znak,s malki razminavki

  3. #3
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    deva s1m ina4e s1m 6matka po dy6a
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Козирог съм. Но съм била чакана за водолей, което според мен е оставило своите отпечатъци в/у същността ми. Асцендентът ми е близнаци.

    Амбициозна. Кариеристка. Материалистка. Егоцентричка. Самовлюбена. Сериозна. Интелигентна. Умна. Разумна. Сдържана. Целеустремена. Склонна към депресии.

    от друга страна:
    Романтична. (силно)Емоционална. Ранима. Интересуваща се от изкуства. Артистична. Забавна. Истерична. Мечтателка. Наивна. Добра.

  5. #5
    Рак съм,но не в пълната му форма
    Обичам семейството,прекалеееееее еееено съм чувствителна,много смисъл давам в нещата,влюбчива...
    но идва момента на Нарцисизма(самовлюбена),на менноста(понякога),или пък се правя на такава каквато не съм за да постигна нещо.
    Има и друго странно явление преди бях много свита,срамежлива неможех да пророня думичка пред някой с който туко що съм се запознала и т.н.
    а сега съм много свободна,не ми пука особено от това какво говоря и на кой.

  6. #6
    Телец-дай ми ядене и не ме занимавай Не обичам много много да бързам и все в последната секунда върша нещата И съм си мързеливичък...малко

  7. #7
    Рак попринцип. Асцендента ми е Дева и доста ми влияе и понякога се чувствам като раздвоена между чувствата и разума си. Много гадна комбинация са тези двете неща
    Memento moriendum esse!


  8. #8
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    овен- колкото инат толкова и чувствителна.

  9. #9
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

    Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

    Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.


    Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

    Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
    Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

    Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

    За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm

  10. #10
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Водолей съм...Ами мисля,че при мен повечето неща са вярни.

    Винаги се отличавам от останалите,забавна,чувстви телна,умее да импровизира,човек на изкуството...ох абе много е ама кво са...голяма работа

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    везна съм .. деа знам кво тряя да знача
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  12. #12
    mi kozirog sum ii sum si az. ddz kuv trqq da e haraktera na koziroga
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  13. #13
    скорпион
    изключително буйна
    доста груба и директна
    с огромно сачувствие
    умна
    материалистка
    егоистка
    леко чувствиетелна когато съм сама
    отмъстителна
    ренива но без да го показвам
    доста разхайтена
    не ми пука от нищо
    леко шантава
    ииииииии купона ми е в кръвта
    ~ цЯлъТъ sъм 0бsinaнъ s kpisтал Sфаp0фski ... аЗ sъм л0шу m0miче s лошi 0бн0ski

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

    Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

    Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.


    Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

    Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
    Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

    Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

    За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm
    Олеее ... милото ... кой знае колко си чувствителна ... два водни знака. С теб бихме могли много да се разбираме, бтв
    Memento moriendum esse!


  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    некъде има ли дет пише кви са наркотиците за зодийте
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  16. #16
    Е голямо описание му тури. Лъв с характер на Рак.
    Идеята не беше ли да опишем чертите си от характера.

    РИБИ:
    Така.. Аз да кажа за себе си, че съм бомба със закъснител. Раздразнителен човек залагащ на чувствата. Много чувствителна съм колкото и да се старая да не го показвам. Човек който е с мен би разбрал до колко съм чувствителна, защото там свалям всички маски, а по-принцип се правя на костелив орех до като съм доста добра душа .
    Един човек направи ли ми лошо впечатление още от първите пъти трудно бих си променила мнението за него. Може и да е лесно, но за дълъг период от време. Държа на истинските, откровенни хора с мен.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  17. #17
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Лъв съм и имам всички белези на зодията:
    Положителни: независимост, смелост, оптимизъм, великодушие, авторитетност, увереност, щедрост, жизненост.

    Отрицателни: самовлюбеност, горделивост, суетеност, прахосник, арогантност, безразличие, тщеславие.

  18. #18
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Риби: всичко, което описва зодията ми напълно отговаря за мен. Характеристиките от датата на раждане - отново вярни.

    Аналитичен и често затворен човек с лидерски заложби, неспокойна душевност, независим и интуитивен характер. Личност с налагащо се присъствие и оригинални идеи, свободна в мисленето и действията. Отличава се с критичен усет, взискателност и селективност по отношение на средата и обкръжението, но с всеотдайност към семейството и любимите хора. Индивидът се отличава с неочаквани реакции в поведението и необходимост от повече самодисциплина. Присъщи са му дадености като наблюдателност, добра памет и умения за планиране, интуиция, мисловна активност и стремеж към промени. В определени случаи – способност за изучаване на чужди езици.

    Негативни аспекти: Повърхностност и параноични тенденции. Податливост на съблазни и изкушения. Душевни кризи и противоречия.


    Същото важи за името ми, деня на раждане, въобще всичко.

    Описание на Рибите - http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm
    Един много хубав сайт със всякакви хороскопи http://www.astrohoroscope.info/personal%2012.htm

    Асцедентът ми е Рак /попринцип водна зодия.../ и пак описанието отговаря на личността ми - пффффффф странно...

    За асцеденти - http://www.astrogalaxy.info/asc.htm
    Олеее ... милото ... кой знае колко си чувствителна ... два водни знака. С теб бихме могли много да се разбираме, бтв
    Да, доста съм чувствителна... Нищо не пречи да видим.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    ^ааа, и аз съм си харесала горска за приятелче

    не разбирам защо слагате самовлюбеността и горделивостта в графа отрицателни

  20. #20
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Супер! Нека да си станем приятелчета

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    ^ааа, и аз съм си харесала горска за приятелче

    не разбирам защо слагате самовлюбеността и горделивостта в графа отрицателни
    Защото дразни околоните. И в повечето случаи създава самочувствие без покритие. Но дори да е покрито, пак става сакатлък - хората си мислят - еди кой си наистина може еди какво си, но това не го прави повече човек от мен. Трябва да има баланс - всеки човек си има достойнство, хубаво, но гордостта всъщност е достойнство на н-та степен, което не е хубаво. Самовлюбеността ... всеки човек трябва да обича себе си, но когато мисли само себе си за достоен за любов и не обича никой друг, също не е хубаво. А точно това са самовлюбените хора.
    Memento moriendum esse!


  22. #22
    Ехе близнаци
    Та..много приказлива,мнооого директна/което често дразни / ,обащо взето дразнител съм.Друго изключително завеяна и разсеяна.
    В списъка ми с лоши черти е лъженето,не аз съм си добро дете,но просто понякога казвам неща които не са верни и си ги втълпявам ,като започвам да вярвам ,че това което съм излъгала е истина

    Мания: гонене на вятъра

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от chaos_
    Ехе близнаци
    Та..много приказлива,мнооого директна/което често дразни / ,обащо взето дразнител съм.Друго изключително завеяна и разсеяна.
    В списъка ми с лоши черти е лъженето,не аз съм си добро дете,но просто понякога казвам неща които не са верни и си ги втълпявам ,като започвам да вярвам ,че това което съм излъгала е истина

    Мания: гонене на вятъра
    Ахаха все едно го каза за мен :Д само дето аз понякога съм много злобен и съм готов да пребия някой без да ми е направил нещо изобщо :/ Поне успявам да се владея, защото после може да съжалявам. Асцендент ми е дева, като съм взел най-лошото от там - втълпя ли си, че нещо е невъзможно, зарязвам го и почвам нещо друго :Д

  24. #24
    Зодии...

  25. #25
    Ami az sum bliznaci , mnogo sum prikazliva leko otveqna ,no sum dobrodu6na.Leko sum dvuli4na i da umeq da luja ,zablujdavam i manipoliram ,otdava mi se po4ti vsi4ko i moga da vur6a mnogo ne6ta na vednuj.Xaoti4na,nepodredena v ni6to ot staqta do sopstveniq mi jivot,leko sum vqturni4ava,neseriozna i nepostoqnna.Nakratko 100% bliznak . I az kato chaos_ gonq vqtura ,nali sme bliznaci normalno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си