.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46

Тема: Аниме?

  1. #1

    Аниме?

    напоследък доста се зарибих по японските анимации, ако има някой друг като мен може да пише тук, ще обсъждаме най- добрите и най- новите анимета и разни от сорта някой не е мн заинтригуван, а? ем просто ако има някой да гледа анимета да пише

  2. #2
    Аз гледам.

    И моля те , не ги наричай АНИМАЦИИ ! Разликата между аниме и анимация е огромна...

  3. #3
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Аз харесвам Blood+, Elfen Lied, Akira, Devil May Cry, Yu-Gi-Oh,Loveless, Final Fantasy, X-men ..това са основните.

  4. #4
    Оф, мани ю-ги-о-то бе...

    Rin Tohsaka? :P

    Fate/stay night, сега влача Bleach, Hellsing, Ah!My Goddess!, Claymore..като имам време гледам
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  5. #5
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Оф, мани ю-ги-о-то бе...
    Е кво му е..аз много го харесвах.Дори имах 12 отсъствия затова,че си ходех от даскало,за да го гледам

  6. #6
    Всичко , което изборихте до този момент съм го гледал без Akira i Yu -GI-Oh ( първите 60 серии не съм ги гледал щото са много детски ). Иначе за Elfen Lied , Fate Stay Night , Hellsing и Claymore мога да кажа , че са страхотни анимета , които заслужават да се гледат . :P

  7. #7
    Ми...говоря за малко по-сериозни анимета, де да знам. Ю-ги-о, Покемон, Дигимон и т.н. са с по-комерсиална цел някак. Аз лично не ги смятам особено към аниме жанра.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Ми...говоря за малко по-сериозни анимета, де да знам. Ю-ги-о, Покемон, Дигимон и т.н. са с по-комерсиална цел някак. Аз лично не ги смятам особено към аниме жанра.
    Те всички са от аниме жанровете , просто са предназначени за по-млада аудитория , но всеки каквото му хареса - това гледа , така че каквото и да гледа е без значение , важното е на него да му харесва... .Аз съм гледал доста жанрове и мога да кажа , че имам доста комплексен опит Ако искате препоръки - пишете !

  9. #9

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от kkkl
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Ми...говоря за малко по-сериозни анимета, де да знам. Ю-ги-о, Покемон, Дигимон и т.н. са с по-комерсиална цел някак. Аз лично не ги смятам особено към аниме жанра.
    Те всички са от аниме жанровете , просто са предназначени за по-млада аудитория , но всеки каквото му хареса - това гледа , така че каквото и да гледа е без значение , важното е на него да му харесва... .Аз съм гледал доста жанрове и мога да кажа , че имам доста комплексен опит Ако искате препоръки - пишете !
    Естествено, че си напълно прав. Просто няма как да сравниш аниме като Клеймор примерно с Дигимон, въпреки че и двете донякъде ги харесвам.

    А Покемон като го гледах като по-малък, ехеее
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  11. #11

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878

  12. #12
    AMV с любимото ми аниме - http://www.youtube.com/watch?v=F32uB4Ai9kY

    Приятнно гледане !

  13. #13
    Боже колко ме зарадвахте с тази тема! Първият ми пост в този форум ще е иманно тук ^^ О да аниметата, който съм гледала... еми доста са Затова ще изброя тези за който се сещам в момента - Naruto, Bleach, Elfen Lied, Hellsing, Death Note, Lovless, Shaman King и в момента съм зарибена с Vampire Knight
    I think I'm drowning
    Asphyxiated
    I wanna break this spell
    That you've created


  14. #14
    Vampire Hunter D гледала ли си? Ако не си - поправяй :Р
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  15. #15
    гепи тоя двоен поуст -.-
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  16. #16
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700
    Ю-ги-о рулз
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  17. #17
    mmm gotina tema. Mi to nai-qkite animeta sa spomenati az samo bih dobavila i Kaze no Stigma, Zombie Loan, Tenjou Tenge i Ayashi no Ceres !!! A Elfen Lied, Devil May Cry, Final Fantasy, Death Note i Vampire Knight sa neveroqtni animeta. Edva mi ima 4ovek koito gi e gledal i da sujalqva!!!



  18. #18

    Re: ANIME?

    Аз съм много голама аниме фенка
    Толкова съм зарибена по анимета, че чак и аниме сайт си направих

    Та аз много се кефя на:
    Dragonball Z, Mermaid Melody, Elfen Lied, Air TV, Chobits, Tekken, Tenjo Tenge
    И други съм гледала но това са ми лубимите

  19. #19

  20. #20
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Vampire Hunter D гледала ли си? Ако не си - поправяй :Р
    Дори на диск съм си го свалила
    пича е много як
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  21. #21
    Верно какво му е на Югито?
    Супер си е..ловците на карти..
    Брат ми често ме тормози да играем на картите Ю-ги-о.

    Иначе харесвам Ю-Ги-О,Наруто,Блийч,Shaman King,Devil May Cry..
    London Tipton

  22. #22
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Цитирай Първоначално написано от Your Nightmare

    Супер си е..ловците на карти..
    Кайба е по - як
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ju**
    Цитирай Първоначално написано от Your Nightmare

    Супер си е..ловците на карти..
    Кайба е по як
    И той е хубав.
    Абре оня ловец на карти със надписите по лицето имаше ли име изобщо?
    London Tipton

  24. #24
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    По едно време викам да видя за какво става на въпрос.Хубаво.Изтеглих си едно мъничко-28 серий.Gantz или нещо такова,стигнах до 20-тата и ми стана безинтерестно.
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Оо, Кайба е класика Аз обичам Фараона

    Анимета любими: Chobits & Rozen Maiden
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си