.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Защо се държи така?

    ami eto i moq problem:
    Zna4i stanah mn blizka s edno mom4e nqmame vruzka,no naistina ima ne6to m/u nas ! 2 meseca i polovina ve4e sme v po-blizki otno6eniq!Vuprosa e tam ,4e v neta se durji mn milo kazva mi,4e me obi4a,kogato otidem na dask az go pitam-OBI4A6 LI ME I toi otgovarq-DA,no kogato doidat priqtelite mu zapo4va da se durji po-smahnato s men po4va da mi kazva-BEBE,DETSKATA GRADINA i tem poodobni!spored vas za6to se durji taka i kakvo da napravq!MS PREDVARITELNO

    т.7
    krem4et0

  2. #2
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!

  3. #3
    hilqdi puti sum govorila s nego i toi kazva-MILO TFA NQMA DA SE POVTORI I t.n .no sled 2 dena pak taka! dali tova e da ne pokaje na drugite,4e me obi4a/kakto tvurdi toi/? ms za suveta

  4. #4
    Spored men se pravi na intersen samo pred tqh no ako pogovorish s nego i mu kajesh 4e ne ti e priqtno taka da govori za tebe pred tqh i spored men shte se opravite.

  5. #5
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Възможно е да не иска да показва чувствата си, но поне да не се държи така с теб.Това са съвсем различни неща, а той явно просто не го разбира...Иначе аз нямах предвид да говорите само за това, а и за възможността да бъдете нещо повече.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Прави се на печен пред "хорицата си", което само показва, че не е.
    Кажи му, че не ти е приятно и ако той продължава го остави...
    тоест искам да кажа, че показва власт над теб пред приятелите си, като ти вика така ;Р

  7. #7
    Аватара на sweet4esf
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    там където си излишен!
    Мнения
    556
    imah podoben problem s edin ot biv6ite mi no pri men be6e mnpo zle ta az pogovorix togava s togava6tniq mi priqtel i mu kazax vs v liceto i toi za izvestno vreme se promeni i durjanieto si kum men no SAMO ZA MOMENT... sled tova vs pak nanovo i nakraq my teglix edna i do tam ne ti kazvam da go ostavi6 ili da my tegli6 edna no akonaistina TE OBI4A kakto kazva nqma da ppredpo4ete frtata si pred teb pogovori s nego i da vidim kolkote obi4a yspex
    ... ♫♪ Miley Cyrus - When I Look At You ♪♫ ...

  8. #8
    ms ms mnogooooo ! mn naglo mi prozvu4a v psoledniq ni 4at kogato go pitah -MISLI6 LI ,4E 6TEHODQ SAMO SLED TEB i toi mi otg-DA ,PRAVI S KOITO I KAKVOTO ISKA6.tOGAVA MU kazah ,4e 6tom an nego ne mu ppukaa za men togaav i na men nqq mi puka za nego ,toi po4na da mi se izvinqva i sega ne mislite li,4e 6te e dobre za izvestno vreme da pospra leko s gvooreneto i ad ne mu obru6tam tolko vnimanie ,no puk me e strah da ne bi da se ispari vs ,koeto e imalo do sega

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!
    +1 Kakvo moje da ochakvash ot nqkakvo si pedalche ?

  10. #10
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!
    +1


    Животът е адът описан в Библията!

  11. #11
    Am,nie imame podoben problem s priqtelq mi..no ne ot negova,a ot moq strana...az se durjah dosta rezervirano v povecheto ot sluchaite i postoqnno se porajdat skandali ot negova strana,zashtoto toi me BOGOTVORI pred vsichki,a az..prosto ne pokazvam chustvata si...Edin -dva puti toi procedira po "moq"nachin i ela da vidish kak se pochustvah...izpadnah v negovoto polojenie...i si dadoh smetka toi kak se chustva i kolko e kofti da si"neobichaniq"...sega vsichko e nared,pokazvame chustvata si ne samo pred kompaniqta,a pred celiq svqt!!!

  12. #12

    Re: Защо се държи така?

    Цитирай Първоначално написано от miss_ludataa
    ami eto i moq problem:
    Zna4i stanah mn blizka s edno mom4e nqmame vruzka,no naistina ima ne6to m/u nas ! 2 meseca i polovina ve4e sme v po-blizki otno6eniq!Vuprosa e tam ,4e v neta se durji mn milo kazva mi,4e me obi4a,kogato otidem na dask az go pitam-OBI4A6 LI ME I toi otgovarq-DA,no kogato doidat priqtelite mu zapo4va da se durji po-smahnato s men po4va da mi kazva-BEBE,DETSKATA GRADINA i tem poodobni!spored vas za6to se durji taka i kakvo da napravq!MS PREDVARITELNO

    т.7
    krem4et0
    Напълно нормално е да се променя когато е с приятелите си. Самото отношение към човек към когото изпитваш чуства и приятелите е съвсем различно, така както се държи по-различно и в семейна обстановка.

  13. #13
    spored mene toq e kompleksiran i iska da se napravi na gangster pred nekoi za6toto taka si misli 4e 6te spe4eli uvajenieto na "gazarite"ne e istinski otkrit 4ovek ...

  14. #14
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785
    Пффф...да казвам ли, че 2/3 от момчетата са такива...Ем говори пак с него, кажи му, че ако продължава да се държи така пред другите, може да забрави за теб...Ако няма ефект тегли му една хубава майна, та да се сети, че е на земята...Няма кфо да го търпиш...


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

  15. #15
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Lapeshki raboti.
    Da ti kazva,che te obicha,i kogato doide taifata,da se pravi na interesen.
    Na kolko e godini tova momche?Na 13 ili 14?

  16. #16
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Някои момчета така се държат пред приятелите си - правят се на непукисти, големите мъже и т.н., той просто иска да ги впечетли.Обаче ти трябва да поговориш с него...и да видиш какво ще ти каже, кажи му за чувствата си и че искаш да стане нещо повече, но не позволявай да ти скача на главата!

  17. #17
    MS MNOGO A MISLITE LI DA GO OSTAVQ DA NE MU OBRU6TAM TOLKOVA VNIMANIE,no me e strah da ne se ispari vsi4ko

  18. #18
    ponqkoga 4ovek trqbva da poema riskove .. aaa az go poznavam i nego i teb ii mislq 4e to4no v momenta trqbva da iz4aka6 malko , aaa ina4e ako se durji taka s teb i za napred az sum na mnenie 4e trqbva da go ostavi6, a kogato stane tfa neka toi da ti4a sled teb ako naistina mu puka tolkova mn ..

  19. #19

  20. #20
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    ШОтУуУ ние мъжките индивиди не сме като вас-женските.Пред приятели етц неможе да си някав "глезлио" така да се каже ся няма да ти разкривам повече - сама се сети!
    The Spark

  21. #21
    shtoto v 4ata samo vie dvamata si pishete,a inache sa pravi na gaze pred priqtelite si i ti si na drugata strana...to po4ti vinagi e taka
    вЛасТта Ми ПричиНяВа НаЙ-сИлНиЯ оРгаЗъМ, НаЙ-сЛаДкаТа ТрЪпкА.иСтиНсКа КуЧкА, ЦиНичНа,ЛовКа,БруТаЛнА, с ТеЖъК ПаРфюМ и ЖеЛяЗнА вОлЯ ... с ОбуВкИ На Ferragamo и КосТюМ нА PRADA! Не БъДеТе пРосТо БоГаТи МоМичеТа, а ЖеНи с ВъзМожНосТ!!

  22. #22
    Повече от фен Аватара на reni7o0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    459
    ami ili priqtelite mu mu vliqt nqkak si ili se pravi na golqm te6kar ili iam druga
    nz pogovori s nego za tova negovo dyrjanie moje i da pomogne
    (ama po princip edno mom4e ne bi kazala na nqkoe momi4e pred priqtelite si 4e go obi4a za6toto sled tova go bazikat)

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    ШОтУуУ ние мъжките индивиди не сме като вас-женските.Пред приятели етц неможе да си някав "глезлио" така да се каже ся няма да ти разкривам повече - сама се сети!
    Има разлика между глезльо и човек, показващ елементарно уважение към приятелката си!
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си