.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1

    Току що развих теория...

    ...от научна гледна точка черният цвят на кожата на африканците се дължи на адаптацията: в Африка е горещо и там има най-голям шанс да изгориш. И така, за да устоят на ултравиолетовите лъчи, техните пигменти оцветяват кожата им в черено.

    Хубаво

    Според Чарлз Дарвин, ние, хората произлизаме от маймуните...

    Днес след като разлистих National Geographic прочетох статията за умните животни и там имаше 2 симпатични човекоподобни маймуни. Забелязах обаче, че тяхната кожа също е черна (предполагам поради гореспоменатите причини, а както знаете, в Африка живеят маймуни).

    Ако следваме логиката, бихме стигнали до извода, че първите хора са били чернокожи а в последствие след множество преселения и адаптации сме стигнали дотук.

    Est-ce que c'est possible?

  2. #2
    Голям фен Аватара на Naman07
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    село Пловдив
    Мнения
    612
    Mislq,4e otdavna razbiha na puh i prah teoriqta na Darvin ,a i do tozi izvod edva li si stignal edinstveno ti,taka 4e ne beri mnogo grija

  3. #3
    Дарвиновата теория не се потварждава от генетика,нито от археология а от предположения без покритие.
    На 1 мн интересно място про4етох че всъщност извънземните са имали нужда от работна ръка на земята и за това да "доеволирали" маймуните на хора
    Мисля че в това няма никакъв спор.

  4. #4
    Дарвин е чифут нема какв оповече да коментирам
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  5. #5
    Теорията на Дарвин отдавна не е актуална.

  6. #6
    ^А коя е?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от FTFOI
    Теорията на Дарвин отдавна не е актуална.
    aide obori teoriqta na darvin sus sobstveni dumi i opi6i razvitieto na taz teoriq v nau4nite i socialnite sredi i togava mi kaji 4e ne e aktualna.

  8. #8
    Има теория:дарвинова
    Докажете я ВИЕ!
    Защото вие твърдите че е така.И ако обичате без фрази от рода:очевидно е.
    Очевидно е че триъгалниците са еднакви ама пак се доказва нали
    Айде вие сте.

  9. #9
    Фен Аватара на WinHater
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    194
    мдамм.. и аз съм чел че първите хора са били черни.. и съм склонен да вярвам.. най малкото че по структура преличат повече на маймуните. А относно това че последно време се отхвърля теорията на Дарвин нищо не значи... никой нищо не е доказал още.. просто предположения.. както нашумя идеята , че България е създанена 632г. но докато учените не стигнат до единство по този въпрос си остава 681 година...
    така че все още си остава валидна теорията на Дарвин...
    NUFF BUMBACLOTS N RASSCLOTS- ONE LOVE!!!

  10. #10
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Of se taq ,nali vajnonto e 4e ste jivi ,ko vi puka otkade ste proizlezli
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  11. #11
    Фен Аватара на WinHater
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Казанлък
    Мнения
    194
    доста повърхностно гледаш на нещата.. ама щом така те кефи... твоя воля
    NUFF BUMBACLOTS N RASSCLOTS- ONE LOVE!!!

  12. #12

    Re: Току що развих теория...

    Цитирай Първоначално написано от Sashakiss
    ...от научна гледна точка черният цвят на кожата на африканците се дължи на адаптацията: в Африка е горещо и там има най-голям шанс да изгориш. И така, за да устоят на ултравиолетовите лъчи, техните пигменти оцветяват кожата им в черено.

    Хубаво

    Според Чарлз Дарвин, ние, хората произлизаме от маймуните...

    Днес след като разлистих National Geographic прочетох статията за умните животни и там имаше 2 симпатични човекоподобни маймуни. Забелязах обаче, че тяхната кожа също е черна (предполагам поради гореспоменатите причини, а както знаете, в Африка живеят маймуни).

    Ако следваме логиката, бихме стигнали до извода, че първите хора са били чернокожи а в последствие след множество преселения и адаптации сме стигнали дотук.

    Est-ce que c'est possible?
    Да, но не откриваш топлата вода. Иначе така е. Първите хора са черни. След края на Ледниковата епоха има две човешки раси - така да ги наречем. В Европа - Неанреталците, а в Африка - homo sapiens. Неандреталците умират, а по-късно хомо сапиенс стига до Европа и се завъжда навсякъде. Грешката на Дарвин е била, че поставя неандреталците като по-нисши в развитието си от хомо сапиенс. Вече теорията на еволюцията е малко променена и като цяло гласи, че е имало различни видове, произлезли от общ прародител. Както сега има много различни котки - лъвове, тигри, леопарди - все от семейство котки. Така и по ова време е имало много видове хора По-късно се е отвърдил един - най-умният.
    Memento moriendum esse!


  13. #13
    Такаааа,такааа записах си го в тефтерчето.Сега ще се радвам супер много да ми покажеш дядо ти(ония оранжевия).Или някои остатаци от него.Нее аз мисля че всъщност 1 мангал праднал и така се създал човека и това не се нуждае от доказателства защото е очевидно.!!!
    Казах неуспоримо.

  14. #14

  15. #15
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Teoriii i hipotezi,no vsi4ki te sa bez sigurni dokazatelstva ,za6toto nikoi ot u4enite ili vas ne e bil tam i nqma kak da se dokaje 4e tova ,koeto govorqt e istina,tai 4e nqma golqm smisal da se spori ,za6toto i ot dvete strani na spora se 4uvat samo teorii , bez da ima sigurni dokazatelstva za tqh
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  16. #16
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Добре, де, а ако ние сме произлезли от маймуните, те откъде са произлезли?! Имало си ги е на света... Ми може и нас просто така да си ни е имало. Защо пък да произлизаме от нещо?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Добре, де, а ако ние сме произлезли от маймуните, те откъде са произлезли?! Имало си ги е на света... Ми може и нас просто така да си ни е имало. Защо пък да произлизаме от нещо?
    Заради ограниченията, поставяни от времето и пространството. Колкото и големи да са, не са безкрайни.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Добре, де, а ако ние сме произлезли от маймуните, те откъде са произлезли?! Имало си ги е на света... Ми може и нас просто така да си ни е имало. Защо пък да произлизаме от нещо?
    Заради ограниченията, поставяни от времето и пространството. Колкото и големи да са, не са безкрайни.
    По време на християнството, иксаш да кажеш. Протестанството за нищо не ти е виновно. То е вид християнство. Ренесансово и доста по-приемливо, ако питаш мен
    Memento moriendum esse!


  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от gorska
    Добре, де, а ако ние сме произлезли от маймуните, те откъде са произлезли?! Имало си ги е на света... Ми може и нас просто така да си ни е имало. Защо пък да произлизаме от нещо?
    Заради ограниченията, поставяни от времето и пространството. Колкото и големи да са, не са безкрайни.
    По време на християнството, иксаш да кажеш. Протестанството за нищо не ти е виновно. То е вид християнство. Ренесансово и доста по-приемливо, ако питаш мен
    Казах времето и пространството(space), не протестантството.

    Нямам нищо против протестантите. :р

  20. #20
    А, добре, моя грешка
    Memento moriendum esse!


  21. #21

    Re: Току що развих теория...

    Цитирай Първоначално написано от Sashakiss
    ...от научна гледна точка черният цвят на кожата на африканците се дължи на адаптацията: в Африка е горещо и там има най-голям шанс да изгориш. И така, за да устоят на ултравиолетовите лъчи, техните пигменти оцветяват кожата им в черено.

    Хубаво

    Според Чарлз Дарвин, ние, хората произлизаме от маймуните...

    Днес след като разлистих National Geographic прочетох статията за умните животни и там имаше 2 симпатични човекоподобни маймуни. Забелязах обаче, че тяхната кожа също е черна (предполагам поради гореспоменатите причини, а както знаете, в Африка живеят маймуни).

    Ако следваме логиката, бихме стигнали до извода, че първите хора са били чернокожи а в последствие след множество преселения и адаптации сме стигнали дотук.

    Est-ce que c'est possible?

    Напълно отричам теорията на Дарвин!Колко маймуни досега са станали хора?????

  22. #22
    Такамз , въпросния Дарвин е донякъде прав СПОРЕД МЕН ! И до днес си има хора , които просто си се държат като маймуни , независимо , че сме в 21 век ! По темата : НЕ ОТКРИВАШ АМЕРИКА НА КАРТАТА !

  23. #23

    ТЕОРИЯТА

    Теорията на Дарвин отдавна не е актуална..

  24. #24
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781

    Re: Току що развих теория...

    Цитирай Първоначално написано от cinderellaa
    Цитирай Първоначално написано от Sashakiss
    ...от научна гледна точка черният цвят на кожата на африканците се дължи на адаптацията: в Африка е горещо и там има най-голям шанс да изгориш. И така, за да устоят на ултравиолетовите лъчи, техните пигменти оцветяват кожата им в черено.

    Хубаво

    Според Чарлз Дарвин, ние, хората произлизаме от маймуните...

    Днес след като разлистих National Geographic прочетох статията за умните животни и там имаше 2 симпатични човекоподобни маймуни. Забелязах обаче, че тяхната кожа също е черна (предполагам поради гореспоменатите причини, а както знаете, в Африка живеят маймуни).

    Ако следваме логиката, бихме стигнали до извода, че първите хора са били чернокожи а в последствие след множество преселения и адаптации сме стигнали дотук.

    Est-ce que c'est possible?

    Напълно отричам теорията на Дарвин!Колко маймуни досега са станали хора?????
    Точно!Освен това...ако еволюцията и до днес беше действаща,къде е свързващото звено?(т.е. нещото,което е средно между маймуната и човека)
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  25. #25

    Re: Току що развих теория...

    Цитирай Първоначално написано от Sashakiss
    ...от научна гледна точка черният цвят на кожата на африканците се дължи на адаптацията: в Африка е горещо и там има най-голям шанс да изгориш. И така, за да устоят на ултравиолетовите лъчи, техните пигменти оцветяват кожата им в черено.

    Хубаво

    Според Чарлз Дарвин, ние, хората произлизаме от маймуните...

    Днес след като разлистих National Geographic прочетох статията за умните животни и там имаше 2 симпатични човекоподобни маймуни. Забелязах обаче, че тяхната кожа също е черна (предполагам поради гореспоменатите причини, а както знаете, в Африка живеят маймуни).

    Ако следваме логиката, бихме стигнали до извода, че първите хора са били чернокожи а в последствие след множество преселения и адаптации сме стигнали дотук.

    Est-ce que c'est possible?
    Първо не според "Чарлз Дарвин", а според ТЕОРИЯТА на Чарлз Дарвин, ако разбра какво имам впредвид. Това, че има теория не означава, че той вярва в това нещо. Не ми се спори за подобно нещо, но ТЕОРИЯТА на Дарвин е грешна, макар и до много малка степен логична, но не всичко логично е истина. Тази "теория" която си развил, е доста недопълнена и отдавна премисляна от други хора, но все пак си опитал да мислиш за нещо друго освен за Секс, както повечето тийнейджъри, поздравления.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си