.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    Как реагирате, когато видите ТЪЖЕН-непознат за вас човек ..

    Искам да ви попитам .. примерно как ще реагирате, ако видите непознат за вас човек.. че е самотен, че е тъжен .. че нещо му е криво?

    Питам, щот днеска с една фр седяхме на една пейка около 30 минути...и на една пейка по надолу от нашата (бяхме в градската градина - пълно с пейки) .. и гледаме на по надолната пейка, седи момче .. смао .. младо..и се чудим кво ппрай момче, младо, хубаво .. само на пейка в четръртак вечер с бира до него ...

    и половин час го гледахме, и отидохме при него,..питахме го нещо случило ли се е, иска ли д апоговори с някой ..

    да ви кажа, помогна .. седнахме там при него .. почнахме да си лафиме, добро момче се оказа ... разбрахме какъв бил проблема, заради мацка нещо .. ама после като си тръгнахме с мойта фр, искам да ви кажа .. ТОЙ СЕ УСМИХНА .. може да ни е сметнал, за пълни откачалки.. за пълни хаховки, ама поне за 20 минути, беше се отпуснал и се усмихна накрая ..

    Незнам, вие бихте ли го направили ..
    Можеш да кажеш на света, че се прибирам.. обратно там където принадлежа! И знам, че царството ми ме очаква и е простило моите грешки!

  2. #2
    Да се намираха повече такива като вас. Наистина понякога човек се чувства сякаш цялата вселена е забравила за него, сякаш е призрак и нищо не може да му помогне, за да се усмихне. А колко малко е достатъчно, за да се зарадва някой!

  3. #3
    на мен лично би ми помогнало ако съм тъжна и някой дойде при мен да ме развесели .......да определено......
    Момиче съм

  4. #4
    hottie
    Guest
    Евала !! Само това мога да кажа !

  5. #5
    .. Радвам се, че мислите така..но вие,бихте ли го направили или правили ли сте го?
    Можеш да кажеш на света, че се прибирам.. обратно там където принадлежа! И знам, че царството ми ме очаква и е простило моите грешки!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Браво за постъпката.Важното е да бъдем преди всичко хора и да си помагаме взаимно.За мен няма значение дали даден човек е непознат или не, когато виждам тъгата и болката в очите всичко друго остава на заден план.
    В подобни ситуации, като по-горе описаната трябва са се подходи много предпазливо и внимателно.Трябва да успеем да предразположим отсрещната страна към това да сподели проблемите си.
    Може да не си давате сметка, но всъщност сте направили много за това момче, самото внимание което се обърнали, в тежък за него момент, му е показало, че въпреки неприятностите не е сам.Това по никакъв начин, не ще промени обстоятелствата, но при всички положения, ще притъпи за малко породия се душевен дискомфорт.
    Още вендъж браво за стореното добро!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Браво на вас! Наистина има хора, които биха казали "Къв е тоя дето се прави на интересен" но е мн важно да имаш подкрепа. По принцип не бих го направила, защото няма да смея така да заговоря непознат, но ако съм с някой друг определено бих. Важно е някой да ти каже нещо мило в такъв момент.. няма значение кой

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    62
    Евала! Е такива хора да има...

  9. #9

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    bravoo!!!
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  10. #10
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Obiknovenno podminavam Osven ako nqmam rabota i si tarsa zanimanie bih go zagovorila ama ne mi se e slu4valo...

  11. #11
    am ako nekoi go e nakaral da se po4ustva taka 6e ida i 6e go sritam az sam imala takav slu4ai na skoro ama me sprqxa da neida da go nabahta
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  12. #12
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785
    Амии...на мен май не ми се е случвало досега..Иначе бих постъпила като вас само ако не съм сама..Иначе няма да мога да заговоря непознат...Нали съм такова..стеснително...


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Mono_Blok
    am ako nekoi go e nakaral da se po4ustva taka 6e ida i 6e go sritam az sam imala takav slu4ai na skoro ama me sprqxa da neida da go nabahta
    Като видя тъжен човек просто го оставям да си тъгува... А ако е непознат, може и да го заговоря, ако ми се струва безопасен.

    П.П. Mono_Blok, кой така и не си получи боя? Вътрешностите и на пилона за знамето на училището!
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  14. #14
    ima edin mario v 7a klas koito 6e mu spukam buzite v ponedelnik za6toto za qkite i stabilni fr 6e si dam i jivota
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  15. #15
    Браво браво.... Добрината ще ти се върне няколкократно Аз също бих го направила
    I MaY Be AwAy BuT I'm SuRe...EvEn WhEn We ArE FaR ApArT... DiSTaNcE CaN NeVeR ChAnGe ThE LOVE I HaVe FoR YoU in My HeArT... Thinking ot you...

  16. #16
    mn qsno nqma sa izlagam da bqgam kat malko dete pak moq fr tam da se bori sam da da ako tva go napravq sled tva 6e me e sram da pogledna sekigo v o4ite
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна CityY :Pp
    Мнения
    524
    Естествено, че бих! И съм го правила мн често, не точно по този начин. Питаала съм непознати Случило ли се е нещо или добре ли си. И не от любопитство, просто е добър начин за запознанство а и е истина че всяко добро се връща

  18. #18
    mi bravo,no az nz dali go bih napravila...strah me,az ako sam mn qdosana 6te si go izkaram na nego,abe nzz ne mi se e slu4valo za sq

  19. #19
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Мн хубаво нещо сте направили. На мене ако ми се случи някой непознат да седне при мене и да ме пита кфо ми има 100% ше си помисля, че го прави или от подигравка или с друга някфа цел . То ся сякфи ги има и затфа... Но иначе не мисля, че ше имам достатъчно смелост да ида да седна при някой непознат и да го питам кфо му има, въпреки че ако видя някой доста тъжен ше ми стане гадно, макар и да не го познавам.

  20. #20
    аз самата много често съм тъжна,но никой не забелязва защото винаги съм искала да помагам на другите , гледам поне докато съм навън с приятели за малко да се поотпусна и да ми е яко,винаги съм била и ще бъда леко откачено оптимистче и ще се старая да помагам на хората които са в трудно положение или просто не са на кеф.. може да ме сметнете за смахната, но това съм аз

  21. #21
    Боже, правила съм го милион пъти Дори в мойто даскало, в началото на учебната година, имаше едно момче, което все беше само, не общуваше с никой, беше затворен в себе си. Заговорих го, запознах се с него, поразпитах го.. след всеки ден ходех да видя ко праи (беше от зайците). След да видиш как му се повдигна самочувствието. По принцип съм общитетелна и обичам да помагам на хората
    Ии браво на вас
    Божествена лудост ли ме обхвана?

  22. #22
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Какво е лошото?Аз давам всичко да съм сама в парка,с бира в ръка.
    Какво ще направя или ще си помисля,честно казано,нищо.Това е непознат,а аз съм добрия никой,който не си вре носа в чуждата паничка.
    Инак...браво.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    Цитирай Първоначално написано от trittico
    на мен лично би ми помогнало ако съм тъжна и някой дойде при мен да ме развесели .......да определено......
    На мен също,но май не ми се е случвало
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  24. #24
    Ами ако съм сама и вида непознат който е тъжен и самотен, едва ли бих набрала смелост да отида и да го попитам какво му има... иначе с приятелка по може Аз лично бих се зарадвала много ако някой непознат се интересува от мен какво ми е...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  25. #25
    Malko hora biha ob1rnali vnimanie na t1jen nepoznat 4ovek...vseki e tolkova pog1lnat ot problemite si,4e rqdko se vpe4atlqva ot takiva ne6ta.A az bih pomognala razbira se... az s16to s1m bila t1jna,oba4e ni6to podobno ne mi se e slu4valo...no e xubavo,4e vse pak vse o6te ima hora,koito ne se v1lnuvat samo ot sebe si!Bravo!
    My dream isn't an absurd...it's just imposible for your possibilities

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си