.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    307

    Има ли такова нещо , като ...

    Всеки знае сериала "Приятели". Скоро си свалих всичките Сезони и епизоди (10х24) и го изгледах . Забелязах или по-точно почувствах , как ме запленява... все едно магия ... досега не съм го усещал към друг сериал ... Изгледах и "Джоуи" , който е направен като продължение на "Приятели" , но само с Джоуи ( 2 режисиора от "Приятели" участват в този сериал ) , но там магията я няма ... не знам има ли такова сериалче ( въобще изпитвали ли сте такова нещо ? )

  2. #2

  3. #3
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    смени си дилъра

  4. #4
    Приятелската обич казва:

    "Ако някога се нуждаеш от нещо,

    аз ще съм тук"

    Истинската любов казва:

    " Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

    - Jimi Hollemans -

  5. #5
    Da!IZpitvala sum go sus seriala"Buffy-ubiicata na vampiri" i " Blade-the serias"
    КуЧкА сЪм БиЛа..Не ОтРиЧаМ!мРаЗиШ мЕ...ХаХа А щО мЕ зЯпАш КаТо сЕ сЪбЛиЧаМ?С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...И ТъПи ПуTкИ мИ ЗаБиВаШ...ВиНаГи сЕ ВрЪщАш НА МоЯтА врАтА...А КаЗвАш Не сЪм биЛа За тЕб сеГа!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Разбирам те
    Изпитвам същата привързаност към програмата Space Platinum
    Катоо гледаам и като на магияя ми става много хубаво(въпроса е кое ми става?)

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  7. #7
    Да пази господ и всите светии!!!!!!!!!!!! Божкеле мили! ти в час ли си бре.....кви сериали кви 5 лева кво запленяване.....
    много се кефех на лост-изгубени ама чак пък толкова...
    (между др които не може да усети магията...да пробва да гледа изгубени....напушен) хаха
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  8. #8
    Аватара на HanopkaH
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    483
    Гледай Prison Break
    THE TRUTH IS OUT THERE

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    307
    То темата май ще стане 1 голяма евабка ... Изгледай всичките сезончета и ще видиш за какво ти говоря ... Колкото до PB ами има нещо в този сериал , но те държи под напрежение ... . НЕ знам , но за мен Lost , не струва ... Просто не ми харесва

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от class
    То темата май ще стане 1 голяма евабка ... Изгледай всичките сезончета и ще видиш за какво ти говоря ... Колкото до PB ами има нещо в този сериал , но те държи под напрежение ... . НЕ знам , но за мен Lost , не струва ... Просто не ми харесва
    за мене LOST е 100 пъти по-як от PB

  11. #11
    Ми и на мен приятели ми един от най-любимите филми гледала съм мойе би всички сезони и е мн як дори имам тертрадки на приятели.А една брадчедка мн го харесва сиг и е на 1 място в сериалите мн е як

  12. #12
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Разбирам те
    Изпитвам същата привързаност към програмата Space Platinum
    Катоо гледаам и като на магияя ми става много хубаво(въпроса е кое ми става?)
    The Spark

  13. #13
    И аз го обичам :P
    Гледала съм почти всички серии,даже някои по 4-5 пъти..

  14. #14
    Ми приятели найстина юбав сериал , аз също бях се запалил по него Пробвай с О.C. , Ало-Ало.


    Скайп: doombringer2006

  15. #15
    Да! Редовно се зарибявам по някой сериал.Но най-вече LOST и HEROES...тва са ми любимите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си