.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Здравословно хранене??? И как става

    molq kajete kak stava nomera da se hrani6 zdravoslovno? kvo prai6 katto ti se qde ne6to sledko ili 4ips ???

  2. #2
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    mi kat ti se qde sladko qde6 qb1lki.kat ti se qde 4ips qde6 vareni katofi...........kofti e no ima xora koito go pravqt
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  3. #3
    da sigorno 6te stane mersi mnogo .......ama vse pak nqkakav kirliv varen kartov ne moje da zamesti 4ipsa

  4. #4
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    Цитирай Първоначално написано от {}because_of_you{}PpP~
    da sigorno 6te stane mersi mnogo .......ama vse pak nqkakav kirliv varen kartov ne moje da zamesti 4ipsa
    adi kartofa se 6e go prejiveq ama da zamenq 6okolada s qb1lka
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  5. #5
    Ккаво целиш с това хранене,регулация на теглото,потдръжка,или просто начин на живот?
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  6. #6
    az sam po sklonna da zamenq 6okolada s qbalki ama 4ips s kartof

    a i celq da spra da qm vredni hrani samo 4e neznam kak za6toto mn mi se qdat

  7. #7
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    smali ypotrebata im ama ko gi spre6 na vtoriq den po4va6 da stava6 kisel,zaqdliv...........{li4en opit}
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  8. #8

  9. #9
    ama az nqmam predstava kak da spra s vrednite ne6ta 6toto sa mn vkusni

  10. #10
    И аз хапвах много сладко и мазно но започнах с танците и въпреки че сега си ги хапвам пак тялото ми изразходва много повече енергия и ми е нужно и нямам проблеми ( Че били вредни.. не трябва да ти пука нали ти е хубаво )
    912.Crew

    Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..

    Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..

  11. #11
    da taka e!az sa6to sportuvam no po malko ot predi za6toto ve4e nqmam tolkova vreme.i ot predi sam sviknala da si hapvam kakvoto izkam za6toto posle si izrazhodvam vsi4ko kato treniram.no sega kato treniram po malko me e strah da ne nadebeleq za6toto az naistina qm mn i to vse mazni ne6ta

  12. #12
    zdraveite amm po tema hranene moga da govorq chasove noooo da zapochneme ot tova che trqbva da hapvash chesto .. nai zdravoslovno e chestoto qdene po tozi nachin se zabyrzva metabolizma i chovek debelee po trudno az lichno qm 6 7 pyti na den .. po tozi nachin kato hapvash po chesto ti ne si gladen/na >>> ne ti se qdat junk foods .. i izobshto ne mislish za tova .. kato vidish shokolad si kazvash axx kak bix go izql/la no ne go pipash .. az sigurno ot 6 7 meseca ne sym hapval nikakyv shokolad i chipsove koito i bez tova ne obicham nai vajnoto e da imash volq za 1vite 2 sedmici da ne qdesh tova posle e lesno .. segaaaa kato zapochnaxme na tema hranene vajno e da ne qdesh vyglehidrati ot sorta na sladko oriz kartofi i tn tn vecher .. kachva ti se kato maznini .. meso moje da qdesh kolkoto iskash ... gledai da ogranichish hlqba pone beliq ako ne mojesh premini na cheren toi e polezen no pak ne trqbva da se hapva vecher .. za plodove nai dobre gi sloji kato 1va ili 2ra zakuska .. vecher moje da hapvash meso i salatki i tn tn prez denq syshto hubavo e da se hapvat mlechni produkti ot sorta na mleko kashkaval sirene i tn tn makar che ne sa za svalqne na kg no kakto vijdam ot temata celta ti ne e da svalqsh a da poddyrjash kilogrami .. i vse pak da kaja che nai nai vajno e da ne pravish dieta ot sorta nqma da qm i tn tn .. vredi na zdraveto vredi i na tqloto .. obshto vzeto rabotata e da zalyjesh glada ot tam shte zalyjesh i jelanieto ti kym sladkoto uspex

    P.S. ako imash vyprosi za neshto svyrzano s hranene (vseki) mojesh da me potyrsish na lc .. shte se radvam da pomogna

  13. #13
    mn mersi za pomo6te i nadqvam se da mi e polezno

  14. #14
    Хмм бих направил малка забележка на YouAreAnIdiot или по точно допълнение.. относно хапването по 6/7 пъти на ден отново се повтарям както в един др пост че зависи от организма на човека и отново казвам че при всеки е индивидуално .
    912.Crew

    Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..

    Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от my baby love
    mi kat ti se qde sladko qde6 qb1lki.kat ti se qde 4ips qde6 vareni katofi...........kofti e no ima xora koito go pravqt
    Охх да ти кажа ябълки не ям защото много разграждат мускулите
    А иначе чипс не съм ял от 1 година лятото бях ял си спомням....
    А сладкото не го ям просто кат ми се яде сладко (Не ми се яде въобще сладко) но и дори да ми се яде ям банан или ябълка.....Но се пак сега спазвам диета...
    Fitness Forever

  16. #16
    na si ql 4ips 1 godina kak izdarja6? az ne sam qla 2 dena i 6a poludeq!!!

  17. #17
    Wow.. е ти вече си пристрастена бе мацка .
    912.Crew

    Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..

    Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от {}because_of_you{}PpP~
    na si ql 4ips 1 godina kak izdarja6? az ne sam qla 2 dena i 6a poludeq!!!
    Чипс както казах не ям ...Както казах и съм на диета включваща 3 ядения и 3 протеинови шеика...
    Яденето ми е :Пилешко , Пуешко ,Телешко ,Риба тон (Консетва) (това са месата) и зелена салата ...Домати краставици ....А сладкото ми е меда и банана а и много портокали ям
    Fitness Forever

  19. #19
    evala az nikoga nqma da uspeq

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Unno
    Wow.. е ти вече си пристрастена бе мацка .
    mi da we 6a sa seti6

  21. #21
    Но иначе имаш ли проблем с високо тегло?
    Fitness Forever

  22. #22
    Ако няма и наистина се тъпче толкова много със сладко значи организма и обработва бързо хранителните вещества и не се натрупват като мазнини по различни точки на тялото ( А това естествено е много добре ) .
    912.Crew

    Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..

    Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..

  23. #23
    mi az nqmam problem s tegloto.i qm naistina ama naistina mn i nz kak o6te ne sam 100 kila

  24. #24
    А искам да те питам от кога се тъпчеш сериозно ??
    912.Crew

    Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..

    Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..

  25. #25
    Яко чекии ил испакли,това е решението
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си