.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 58 от общо 58
  1. #51
    dam zabavno e.... ispanskata muha ima efekt

  2. #52
    Еми аз съм използвала само вибриращ пръстен, ако изобщо влиза в тази категория...


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  3. #53

  4. #54
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    От сума ти време ми висят едни белизници тука на стената и още не сме ги ползвали. А аз много искам...ама все забравям. Иначе бих пробвала разни лиготийки. (Лиготийки, които имат някакъв смисъл. В анални "бижута" и тям подобни смисъл не виждам.) Прекарвала съм часове в разни секс шопове и нищо не съм си харесвала (освен еротично бельо). Ако някой се сеща да препоръча нещо, аз ще следя с интерес.

  5. #55
    Oo, ако не ги ползваш дай ги насам да натрупат стаж и опит, че съм голям мераклия
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #56
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ъъъъ а зарчета броят ли се?
    Бях подарила на бившия такива (на тъмно светят което е доста практично )
    и едни големи плюшени на които на едното пише целуни/ оближи/... и на другото гърди/ръка/?/... както и белезници ама скъсахме преди да ги пробваме.

  7. #57
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ъъъъ а зарчета броят ли се?
    Бях подарила на бившия такива (на тъмно светят което е доста практично )
    и едни големи плюшени на които на едното пише целуни/ оближи/... и на другото гърди/ръка/?/... както и белезници ама скъсахме преди да ги пробваме.
    Eating isn't cheating - Arnold

  8. #58
    да, използвам секс играчки, предимно вибратори, които си купувам онлайн. и да ви кажа усещането е много различно, а оргазма е страхотен
    Последно редактирано от Juli19 : 10-21-2019 на 15:08

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си