.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Флашка

  1. #1

    Флашка

    проблем: диода на флашката свети като е в ПЦ-то, но не ми я разпознава .. и поради този факт не мога да я форматирам..
    причина: неизяснена
    решение ?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  2. #2

    Re: Флашка

    Цитирай Първоначално написано от 136179
    проблем: диода на флашката свети като е в ПЦ-то, но не ми я разпознава .. и поради този факт не мога да я форматирам..
    причина: неизяснена
    решение ?
    Пробвай като я сложиш в друг порт.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    na k1kva opreaciona systema si?
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  4. #4
    ха, на майка ми е по същия начин - оказа се че компа и е стар и няма инсталиран драивер за флашката... щото самата флашка сфети, в компа реагира че има нов диск, обаче в май компютър няма промяна... ако е нещо от сорта си провери драиверите

  5. #5
    пробвала съм многократно ... смея да твърдя че вината не е в ПЦто, понеже не го намирам за морално остарял, нито съм имамла проблем от подобно естество преди.
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  6. #6
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    Продвай с друга флашка да видиш дали щя е отчете.

  7. #7
    а, да ...нещо съществено и важно, което пропуснах да кажа. Всякакви други устройства /флаш, мп3, телефони, камера/ ми ги разпознава безпроблемно ..
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  8. #8
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    Значи нещо е от самата флашка.

  9. #9
    ясно .. но пак остава въпроса как и изобщо може ли да се оправи / формат-не или квото и да било друго, за да проработи
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си