.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 93
  1. #1

    Плочки на корема

    Здравейте, както много мъже и аз имам "бирено коремче" и това много ме дразни искам да го махна това коремче и да го направя поне плоско
    Та моляви давайте предложения как мога да го направя
    Благодаря предварително

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    С изпотяване - тичане, скачане на въже, каране на велоспиед, може интензивна кръгова тренировка /скачане, клекове, набирания, повтаряш - нещо такова/.

  3. #3
    чекии,яко чекии копелееееее
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    чекии,яко чекии копелееееее
    Чекиите уформят гърба не корема
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  5. #5
    bqgane 4-5 kilometra na den

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Roiroi
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    чекии,яко чекии копелееееее
    Чекиите уформят гърба не корема
    Яко братле ееееееееееееееееееее
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  7. #7
    еми вързваш си найлон около кръста, така че да ти е плърно прилепнал на корема и тичаш крос колкото можеш... секи ден... или през ден айде...

    за който гледа тъпо ше каза, че от найлона се потиш в пъти повече и съответно има повече ефект от тичането

    ... и те така

  8. #8
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Ей, това човешката простотия няма граници. Туряй найлони да се обезводниш. Ефекта е точно до следващите 2 чаши вода. От друга страна ще си прецакаш бъбреците от съветите на умници.
    Grumpy old madman

  9. #9
    Като се потиш не означава,че отслабваш
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    Добре, забравихме да му споменем за отрицателния калориен баланс на момчето. Сега всичко му е пределно ясно, фитнес дебили.

  11. #11
    s koremni presi
    pet serii po 50 sutrin
    pet serii po 80 vecher
    uvelichavai gi na 1 sedmica s po 50...
    sled dva tri meseca uporitost shte imash efekt...
    gadnoto e che koremnata oblast e edna ot nai trudno-oformqshtite se ...poneje v vsekidnevieto pochti ne se natovarva

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Като се потиш не означава,че отслабваш
    Аве ти си мноо прост ве що си мислиш че кат се потиш не отслабваш?! Аз се занимавам с фитнес от 5 години....Това ми е тялото :
    И мога да ви кажа че на зима трупам бирено коремче ....А априм май месец и за 2-3 месеца и около 500 лева за хапчета ставам в същата форма
    Fitness Forever

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Ей, това човешката простотия няма граници. Туряй найлони да се обезводниш. Ефекта е точно до следващите 2 чаши вода. От друга страна ще си прецакаш бъбреците от съветите на умници.
    идеята е да те запарва.. сешсе??? се едно носиш дрехи от изкуствени материи.. нали се пак тряа да изгориш мазнината някакси.. едно е да имаш стегната преса, друго е тя да се вижда...

    винаги има вариант да почнеш да се тъпчеш с фат бърнари и Л-карнитини де.. ама не е за препоръчване

    ... и те така

  14. #14
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от gostut
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Ей, това човешката простотия няма граници. Туряй найлони да се обезводниш. Ефекта е точно до следващите 2 чаши вода. От друга страна ще си прецакаш бъбреците от съветите на умници.
    идеята е да те запарва.. сешсе??? се едно носиш дрехи от изкуствени материи.. нали се пак тряа да изгориш мазнината някакси.. едно е да имаш стегната преса, друго е тя да се вижда...

    винаги има вариант да почнеш да се тъпчеш с фат бърнари и Л-карнитини де.. ама не е за препоръчване
    Тъп ли си, или се правиш? Тая мазнина не е като да я запалиш и тя да изгори от температурата, ами трябва да мине през кръвообръщението и да се използва за енергия за тялото. А то не действа на принципа на двигател с вътрешно горене, че да пали мазнини и да ги изгаря.
    Сложи 100 грама свинска мас (която е най-близо до човешката като структура) в един тиган и я загрявай 2 часа. След 2 часа пак ще си е 100 грама. Е може да е 95, ако се е изпарила малко вода.

    Е сеш ли се, че загубата на вода не е трайно отслабване. Сауната и дехидратацията помага за бързо влизане в категория или преди позиране.

    Продължавай с найлоните и ще си прецакаш бъбреците.

    мислете преди да пишете и не подлагайте здравето на другите на риск!
    Grumpy old madman

  15. #15
    еми, аз да си призная, никога не съм имал нужда да ги пробвам тия неща, щото винаги съм си бил слабичък... обаче един приятел за няма и година с тичането с найлона, с подходяща диета и тренировки у фитнеса (който не включваха и 1 коремна преса) от 90 кила сланина стана 76... верно е, че сланината не ти изтича през потните жлези... както е верно и, че когато слабееш не трябва да се обезводняваш.. трябва да се пие вода и то доста

    просто казвам това, което съм видял.. че това малко или много помага
    също така мога да кажа (пак от това което съм видял с очите си) че колкото и коремни да правиш, това не сваля мазнините от корема, просто ти затяга мусколите

    ... и те така

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    360
    Абе не се карайте,защото найлона не е лоша идея като се потиш повечко ще изкараш ненужните вещества но трябва и вода да се пие попринцип също за изхвърляне на ненужните вещества в организма.Но и без найлон става няма да има кой знае колко голяма разлика,но истината си е в бягане,упражненията и приемането на по-малко от висококалоричните храни,като:сладко,подправк ,мазни храни,а най-вече без храни с емулгатори и разни други боклуци и разни чипсове.Трябва малко ограничения и повече храна богата на протеини.
    Надявам се да съм била що-годе полезна

    NO PAIN,NO GAIN

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от 1n5ub0rd1na73
    Добре, забравихме да му споменем за отрицателния калориен баланс на момчето. Сега всичко му е пределно ясно, фитнес дебили.
    Moje i ne fitnes u vas si pravi6 seki den po 100 koremni ,licevi na serii i si gotov za 3 godini .Az taka ot vtori klas pravq i sq si4ki momi4enca mi se radvat na korem4eto

  18. #18
    Аватара на TomKaulitz
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Сливен
    Мнения
    2
    Наблягаи на спорта бягаи скачаи тичаи И ПРАВИ МН КОРЕМНИ ПРЕСИ ТОВА Е Най-вече !!! Успех
    ..........

  19. #19
    знам че звучи глупаво, но разбрах бягане коремни преси, а каква храна да ям. Всмисъл ако може да ми кажете примерно това и това може това и това не Щото наистина много искам да направя корема си по "хубав" да се поприбере малко де Идва лято все пак

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    360
    Яж плодове и зеленчици и храни бедни на калории и мазнини.Яж повечко яйца,но избягвай жълтъците за да не ти се повиши нивото на холестерола .
    .Друго въглехидрати риба например,а сладкото и хляба със сладкото не прекалявай вярно то е източник на енергия,но ако искаш плочки по-добре го избягвай.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Margoto0
    Яж плодове и зеленчици и храни бедни на калории и мазнини.Яж повечко яйца,но избягвай жълтъците за да не ти се повиши нивото на холестерола .
    .Друго въглехидрати риба например,а сладкото и хляба със сладкото не прекалявай вярно то е източник на енергия,но ако искаш плочки по-добре го избягвай.
    Скрии се бе! Толкова глупости в един пост отдавна не бях чел. Въглехидрати в риба. Освен, ако не са рибките от maxi mix няма от къде
    Grumpy old madman

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Margoto0
    Яж плодове и зеленчици и храни бедни на калории и мазнини.Яж повечко яйца,но избягвай жълтъците за да не ти се повиши нивото на холестерола .
    .Друго въглехидрати риба например,а сладкото и хляба със сладкото не прекалявай вярно то е източник на енергия,но ако искаш плочки по-добре го избягвай.
    Скрии се бе! Толкова глупости в един пост отдавна не бях чел. Въглехидрати в риба. Освен, ако не са рибките от maxi mix няма от къде
    Значи казваш, че това което ми е написал не е вярно?
    И ако е така напиши според теб какво трябва да се яде

  23. #23
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    30% протеин от животински източници - месо, яйца, субпродукти, млечни продукти
    60-65% мазнини - главно животински, масло, зехтин, рибено масло, ленено семе, пълномаслени млечни
    5-10% въглехидрати

    Трениране на цялото тяло с комплексни движения за по-голяма мускулна активация и по-голям енргоразход. Високоинтензивно за постигане на така наречения EPOC - exercise post oxygen consumption.
    Grumpy old madman

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    360
    Оф ти се скрии ве от Maxi mix първо не съм казала че в рибата има въглехидрати това,че ти не можеш да четш е единствено твой проблем а тоя дето пита да слуша който си иска не ми пука

  25. #25
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Margoto0
    Оф ти се скрии ве от Maxi mix първо не съм казала че в рибата има въглехидрати това,че ти не можеш да четш е единствено твой проблем а тоя дето пита да слуша който си иска не ми пука
    По структурата на изречението се предполагаше, че под "Друго въглехидрати риба например" се разбира, че рибата е източник на въглехидрати.
    Научи се да пишеш и да слагаш пунктуация, където трябва.
    После може и да прочетеш малко и да спреш с глупостите.
    Жълтъците вдигали холестерола. Врели-некипели!
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си