- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Как чувствата ми охладняха,защото тя не ме оцени,ето затова!
Купували ли сте цветя на момиче още преди да тръгнете?
Бил ли сте романтичен,готин,секси,сер озен,търпелив,мил и отнасяли ли сте като джентълмен с приятелката си?
Е аз съм го правил и скъсахме,защото тя ми каза,че не иска да бъде с мен(после обаче се усетила,че сгрешила),мислела си,че обича друг,но се усетила,че иска мен.Минаха 2 седмици от тогава,чаках да ми се обади,не го направи и го направих аз,мислех,че иска да се сдобрим,а няма смелост да ми го каже,обаче проблема е много по-сериозен!Мисли се за велика и че може да си играе с чувствата ми,че аз съм момчето което и прави имиджа,този,който е винаги на разположение независимо от нищо,този който направи много за нея.Да не пропусна и това,че трябва да съм супер свестен,а тя да закъснява всеки път и да я чакам и да поставя приятелите си между нас.Еми бейби,затова ще си сама,защото не ме оцени,затова ще те запомня като лигла и като момичето в което се влюбих,подарих му сърцето си,а ти не посмя да рискуваш да бъдеш с мен,защото си още неадекватна в чувствата си и не разбираш кога те обичат и кога искат да те чукат и да те оставят.Бих казал,бъди щастлива,обаче сега ще се возиш в колата на друг,някой който не те обича и не се съобразява с теб,ще си мечтаеш да бъдеш с друг на романтична разходка и друг да се прави,че го радват твоите простотии,а всъщност сега осъзнавам колко си ограничена.
И когато ги пиша тия простотии,знай,че още ми пука за теб,но дори и да се върнеш при мен,няма да бъда същия,ЗАЩОТО НЕ ТИ ВЯРВАМ и от тебе повече от всеки друг очаквам да ме прецакаш.А колкото повече време минава,толкова повече те виждам в друга светлина,докато сигурно някой ден ще си супер различна в моите очи.Дано все пак ти ме запомниш такъв какъвто съм бил винаги с теб,за да знаеш,че има и добри момчета и да страдаш някой ден,че когато трябваше да бъдеш с мен ти беше егоистка.И все пак,искам да се върнеш при мен,но и да не се върнеш,не ми пука,и това ще преживея,не си 1-вата,нито последната!
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
ИИИииИИи изля си мъката, сега по-добре ли си![]()
The Spark
Не,малкия,като знам колко се старах за това момиче,а тя ква се оказа...Първоначално написано от 5StaR
Дано го прочетат повече като нея и когато намерят "Принца си на бял кон",който твърдят,че търсят да бъдат с него,а не да кажат:"Твърде хубаво е да е истина"
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Евала![]()
Абсолютно вярно !! и отново евалане си 1-вата,нито последната.
912.Crew
Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..
Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..
Знаеш ли,яд ме е само за това,че когато се сближа с друго момиче,мисля си ,че имам чувства,ще го давам много по-леко,защото не ми харесва ролята на глупака и на прецаканото мило момче...Първоначално написано от Unno
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Еми незнам бате.. ти си решаваш сам за себе си какво и как ще правиш .
912.Crew
Започнеш ли да танцуваш веднъж.. връщане назад няма..
Танца е чувство, Танца е любов, Танца е свобода..
Gledai v bade6teto i ne se obra6tai v minaloto edinstveno poglejdai nazad kogato ne si sigoren 4e pravi6 ne6to redno i nadnekni samo da vidi6 dali si go pravil i posledicite ot nego i prodalji
Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !
Da ne ti puka..pone sega znae6 4e nqma koi da se podigrava s 4ustvata ti .. i nqma da te izpolzva![]()
няма за кво да съжаляваш.. направил си нещата, които си искал да правиш... тва че тя не го е оценила си е нейн проблем - не твой. единственото което е - не дей да се събираш пак с нея.. не го заслужава![]()
... и те така
Не си мисли че щом си мил си глупак...Както сам каза-тя е глупачката,защото едва ли ще намери някой като теб.Просто момичето е несериозно-днес обичала единия утре другия...Няма такива глупости просто.Разбрах че е несериозна още когато в една друга тема написа че искала свобода.Ако те е обичала щеше да иска постоянно да е с теб а не да ти говори за свобода още в началото на вързката ви.Щях да ти го кажа ама отложих темата остана назад и аз забравих![]()
Благодаря,че все пак ми го каза,защото си мислех,че е нещо нормално и не трябва да я притискам...Какъв тъпанар съм бил само,за много неща...Първоначално написано от Liar
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Много ми хареса темата ти.Разбрал си нещо важно...Човек се учи докато е жив.Трябва да си ,от една страна,благодарен на това момиче(колкото и нелогично да звучи).Можеби не е била подходящата за теб.Можеби ще осъзнае,че с теб е била по-щастлива.Можеби ще я хване яд,а можеби дори няма да се сети за теб повече.В края на краищата какво ти пука?Както сам каза...не е първата,нито последната.
Тъжно ми е за нея,защото едва ли някога ще бъде щастлива ако не промени поне малко държанието си и не бъде по-искрена и смела,другия вариант е да си намери някакъв по-голям шаран от мен,но се съмнявам да е готин,умен и добър като мен и да се държи с нея като мен.Излиза,че си правя реклама,а не е така.Просто за това момиче бях оптималния вариант,защото сме принципно двамата невъзможна комбинация,обаче с нея бях номер едно,въпреки,че бях друг аз не се преструвах,друг не би го направил.Пък и съжалявам,защото сега едва ли ще търся сериозна връзка след това което стана,просто твърде много усилия коства,а е нужен и късмет...И с тия мои проблеми,ще е чудо ако имам сериозна приятелка в близките 6 месеца,че дори и 1 година.Първоначално написано от MartyParty
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Povecheto momicheta sa nali znaesh kakvi ! Obshtestvena izmet e tui momiche ! Zareji q !
Zaradi ei takiva momicheta,kato tova milite momcheta se prevrashtat v nqkakvi bokluci s izvinenieOstanali sa tolkova malko svestni momcheta i momicheta,tq sreshtnala svqstnoto momche i otishla sig pri nqkoi muxlio t.e. Iztarvala pitomnoto fa goni divoto ei tva e glupavo
A pak ti ne se otchaivai tq ne te zaslujava nameri si dobrichko momiche,koeto da oceni chuvstvata ti i vsichko koeto pravish za neq
![]()
![]()
![]()
Трудно се откриват тия добри момичетаПървоначално написано от zaraaa
Мислех моето за такова,а то се оказа маскарад
Сега ще ми е трудно да се доверя и винаги ще играя с 1 наум...
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Tochno taka tazi vrazka shte te nauchi da ne se doverqvash bezrezervno i vinagi kakto kazvash ti da imash edno naum![]()
Мога да кажа едно "Браво!" По-добре късно отколкото никога!
Животът е адът описан в Библията!
+1Първоначално написано от MiMcHeToOo
![]()
![]()
![]()
--------------------------------------------------------
Аз мога да кажа едно "стига". Достатъчно приказки за това колко и защо точно не ги заслужава бившето гадже са се изписали тук. Повече, отколкото бих искал, съвсем определено.
Извинявай, наистина ли ти става по-добре, като го напишеш във форум? Ако ще ти помогне, готов съм да намеря цигулка и да засвиря някоя тежка, трагична мелодия. ^^
Аз мога да кажа "Яйце"
Мн ясно,че ще си мисли,че може да прави с теб каквото си иска,защото ти просто я глезиш и и даваш всичко.Момчетата които са се държали така с мен както ти с нея...и които са ми обеснявали колко перфекта съм в продължение на 5 часа....на всичките съм им била шутовете на мига.Просто това дразни....
ОК,ти сигурно си в ролята на "гадната кучка",как да ти обясня,аз не се държа със всички женски добре и не се обеснявам по 5 часа,просто тоя път сметнах,че го заслужава,обаче не е било така!Първоначално написано от LitTlE_BeBsIiI
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
Porednoto lapeshko iskazvane,nedei da capash temata na momcheto.Първоначално написано от LitTlE_BeBsIiI
Vsichki momicheta sme minali prez tozi etap,dori i az gi imam na momenti,no rano ili kasno vsqko momiche si sqda na zadnika.
ех деца, деца...
все едно тва съм го писал аз преди да разбера че да се тича след гъза на едно момиче не е добре ! никога не давай всичко за някого, щото после ще му стане безинтересно и ще те остави
имаше една мисъл "да обичаш малко - няма смисъл, да обичаш много - няма кого" , търсете баланс с една дума
а пък и любов и то вечна едва ли може да има, особено около 17-25 години. освен ако не си милионер - тогава може да имаш момичето което искаш да имаш завинаги... ама ще искаш ли, след като може да имаш всяка? трудни въпроси, неясни отговори![]()