.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Мързел

  1. #1
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305

    Мързел

    Moete li da mi dadete nqkaf syvet kak da se preborq s myrzela si, 6toto mi e mnoo tegavo...Zaradi nego propusnah dosta koncerti, ne mi davat kints, ne izkarvam kints i sym na direktorski syvet...Taka sym ot nqkolko godini-nikfa motivaciq za ni6to...Mersi predvaritelno...

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Най - лесното ..намираш си хоби и почваш да се занимаваш с него или със спорт ае
    The Spark

  3. #3
    Повече от фен Аватара на tigity
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    O.C. `In ThE DaRK` cЭn7raLnI Gr0biШ7a
    Мнения
    395
    ti tup li si s izvinenie!? ako te odovletforqaaa da si sedish f kushti i nishty da ne praish trea si luD az she poludeq ko ne mrudna ot nas 4esno ti prikaam!
    без ПОДПИС ... xD

  4. #4
    хаха ще трябва сам да се стимулираш! прави нещо, което ти е интересно като за начало

  5. #5
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от tigity
    ti tup li si s izvinenie!? ako te odovletforqaaa da si sedish f kushti i nishty da ne praish trea si luD az she poludeq ko ne mrudna ot nas 4esno ti prikaam!
    Koi e kazal 4e si sedq v nas?Po-skoro e obrstnoto-po cql den obikalqm navyn, dyrpam, birq i cykam hek...Myrzela mi e naso4en kym zadyljeniq, rabota i smisleni ne6ta-naprimer ot mnoo vreme se navivam da po4na uroci po bass i vse me domyrzqva da si namerq u4itel...Kolkoto silno da iskam kfoto i da e, myrzelyt mi se okazva 10 pyti po-silen...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Всеки път щом те домързи да направиш нещо си праскаш един як шамар и просто го правиш...

  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Започни работа или наблегни над уроците.Тогава няма да имаш време,в което да се почесваш и да се чудиш какво да правиш и как да убиеш повече време..
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #8
    Повече от фен Аватара на tigity
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    O.C. `In ThE DaRK` cЭn7raLnI Gr0biШ7a
    Мнения
    395
    a kak ne te murzi da sedish na kompa!? tfa e tupo kato iskash neshty go praish we priqtel suveti za tfa to4no nikoi nimoje da ti dude kfo da doidem da te naperdashi i da ti kajem ne ne ne si murzel ti edi si ko she praish i tn.qfno vashte sa si sfurshili raotata da te nau4at na vuspitanie ma ti ne si sfurshil tfoqta da se posturaesh da postignesh neshty f toq shiban jivot!!!! az ti kaa trea se stegnesh!
    без ПОДПИС ... xD

  9. #9
    Мен често ме мързеше, но като се видях колко лошо излизам на снимки и се заех с фитнес.Спорта му е майката.


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Стани по-отговен както към себе си, така и към околните.
    Мислиш ли, че родителите не ги мързи всеки ден да ходят на работа-мързи ги, но го правят за могат да ти осигурят приличен живот.Всеки човек, притежава мързел, дори и да не го признава.Идеята е да сведеш проявата му до минимум.Както каза-RAWRRR-заеми се с повече дейности, когато човек има по-малко време, става организиран и върши нещата със замах.Почнеш ли да се размотаваш и да протакаш започнатото-забрави да го доведеш до успешен завършек.Успех.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #11
    спасението за теб отдавна е умряло.. в онова време, когато баща ти е трябвало да налага мързеливия ти гъз

  12. #12
    Dobre,4e ne u4i6 za medicina, ili za nqkakva seriozna profesiq
    Смехът е слънцето, което пропъжда зимата от лицето на човек !!!

  13. #13
    mi samo sus sport 6te se opravi6 ama ne daa trigne6 ii da kaje6 aa dneska 6te si po4ina are i ytree i da se samozalugva6 4e pravi6 ne6to ! Hva6ta6 se seriozno i 6te vidi6 ....

  14. #14
    Ами дай си някакъв стимул, почни да се занимаваш с нещо-спорт, танци, кръжоци по нешо, фотография, аз не мога да ти казвам какво да правиш.Ами научи се сам, не мързелувай.Мързелът е най-големия враг на човека.

  15. #15
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Намери си човек, който да те " вдъхновява".
    При мен само това върши работа, добре де, от време на време и тъпия ми инат. Иначе и аз съм ( бях) много безотговорна и всякакви смислени неща ме отегчаваха до смърт.
    Бях започнала да мисля, че никога няма да се оправя, но ето на - има напредък. Макар и малък.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  16. #16
    Уффф.. то и аз имам същия проблем. Преди с желание учех и имах голяма,даже огромна амбиция да постигна колкото се може повече в занятията,с които се захващах. Успявах и вървях напред,ама от 1-2 години такъв мързел ме е хванал... Все си казвам "Айде другия път" и другия път кво? - същата работа. Като седна на компютъра,пусна ли си някоя песен и край! Ученето ми (състоящо се в прочит на 1 стр. максимум) приключва,ако изобщо го е имало ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си