.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620

    защо са толкова гадни?

    значи, от 1 седмица ми е счупена ръката и почти цялата е в гипс(нищо не мога да правя с нея). Днес едни момчета в даскало ми се подиграваха за ръката и уж на базик ми удариха силно другата ръка и аз изпуснах тежката торбичка с учебници. Всичко се разпиля, а торбичката се скъса. През това време тея идиоти ми настъпваха тетрадките нарочно и ги подритваха. Минаха моите приятели от там и никой не ми помогна. Едва успях да си събера нещата. После помолих едно момиче да ми вземе учебниците и да ги сложи всвоята раница, после ще си взема като стигнем до тях(тя живее до нас)че на вън вали и торбичката не става за нищо, те ще се намокрят. Тя уж ми се пише много добра приятелка пък ми отказа директно. Много я молих, но неее. помолих и други, никой не се съгласи. Както и да е, много зле се почувствах, но си тръгнах по лека лека към вкъщи. По пътя задуха вятър и отнесе чадъра ми, изпуснах си тетрадките отново и то в локва. Видях едни момичета от съседния клас и ги повиках да ми помогнат, те се направиха че не ме чуват. някак си се оправих сама и се прибрах, много тъжна и разочарована от всички. Не е нужно да пишете съвети, просто исках да споделя с някой за ужасния си ден и за ужасните ми приятели.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    мда и аз днес имах кофти ден чвно е заразно ,но според мен не си заслужава да се ядсваш просто не струват като хора и така си видяла че всъщност приятелите ти са леко фалшиви. Пожелавам ти скорошно оздравяване
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    Що я упреквате, че не носи раница? Като ти е счупена ръката е много трудно да я пъхаш между презрамките...
    А иначе кви са тия приятели бе? Направо не мога да повярвам... Аз бих помогнала и на някой, който не ми е приятел в подобна ситуация, пък да не говорим за приятел.
    Не се сдухвай заради тия тъпи хора без елементарно възпитание... Утре ще е хубав ден

  4. #4
    тези не просто не са ти приятели,те не са хора!!!
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  5. #5
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    sly4va se i tva.az otna4alo mn se nat1javax za tva ama sq razbrax 4e gi ima i takiva.... prosto razbira6 koi kolko ti e fr.sq spok ot v4era ne si dovorim s licemernata mi "priqtelka" no nq i igraq po svirkata . i ti naprei taka ysmixni se i ne se qdosvai zarad idioti
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  6. #6
    Аватара на Miss_Perfekt
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В АдА
    Мнения
    768
    Добре дошла в реалноста за съжаление секи гледа да преебе другия рядко ше се намери някой да ти помогне а и да ти помогне явно си има цел и мен ми е гадно ама тоя живот си е такъв

  7. #7
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700
    ами щом си със счупена ръка едва ли има смисъл да ходиш на училище ... с торбичка ... можеш да си купиш чанта която да си я носиш само на едното рамо - аз съм с такава и мога да ти кажа че са доста удобни , а относно това за приятелите - ами според мен просто такива няма на мен за това ми е доста трудно да се доверявам на хората ... имам 2-3 приятелчета другите са познати ... дори незнам дали наистина са 2-3
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  8. #8
    жалко мила, но ако това те успокои, ако бях те видяла щях да ти помогна
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  9. #9
    ami takiva sa horata po princip... v poecheto sluchai..., ne se sluchva samo na teb gadnichko si e, no triabva da se svikne. sama se opraviai - she ti bude po iako (she imash po malko griji kum ostanalite), togava veche te she se zamisliat i she im stane interesno, shto ne gi tursish. budi Аутсайдер ;> prosto ideia estestveno.

  10. #10
    Еми така е - като ходиш с пликче на даскало. А за приятелите - толкова си ги отбрала. Само със забавни приказки и кафенца приятели не се печелят Те никога не са ти били приятели.
    Memento moriendum esse!


  11. #11
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    1. Като ти гледам набора не се учудвам от поведението на момчетата.
    2. Нямаш приятели.

  12. #12
    доста гадно ..
    Да сме скромни ? Ооо,не мерси

    Абе няма ли да се научите кога се пише '' и '' и кога се пише '' й ''?!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Horata sa dobri.
    Horata sa lo6i
    Horata sa razli4ni.
    Horata sa dvuli4ni

    Taka si e za syjelenie.Nqma priqteli ima prosto dobri poznati
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  14. #14
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Mиличка,нистина съжалявам за това,което ти се е случило.Аз съм в същата ситуация."Често в живота си биваме предавани,разчитайте само на себе си"-това е казал народът.И си вдигни самочувствието.Най-вероятно имаш много хубави оценки,затова са толкова завистливи.Вероятно си хубаво момиче,вероятно се разбираш с всички...
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  15. #15
    ve4e ne sa ti priqteli vij sq seki si ima pri4ini vtakiva situacii 4ovek razbira koi sa istinskite mu priqteli ne v tvoq slu4ai qvno nqma6, no takav e jivota makar 4e kato se zamislq az nikoga ne sam pravila taka vinagi pomagam dori da ne sa mi fr. eto na primer sega imam edna v klasa s s4upene raka i nie pi6em vmesto neq ne sme kato tvoite fr
    Обичай живота! No Angels- http://www.youtube.com/watch?v=RSPnhu9xP08

  16. #16
    Ти си седми клас, така ли?
    Ами да ти кажа и аз като бях седми клас се чувствах като теб, защото и на мен ми се случваха някакви такива неща. Момчетата в тази възраст са още с детски акъл и се подиграват, без изобщо да ги интересува дали нараняват някого. Пък момичетата ... абе и те са си с детско мислене, но се водят за малко по-развити. Съченичките ти не са ти никакви приятелки. Аз на времето така си мислех ... Но от разни такива ситуации научих,че не са. Но това съвсем не означава, че не можеш да имаш истински приятели. Просто в тази възраст е малко трудно. Недей да се затормозяваш от поведението на съучениците си.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от EJI4eTy
    ами щом си със счупена ръка едва ли има смисъл да ходиш на училище ... с торбичка ... можеш да си купиш чанта която да си я носиш само на едното рамо - аз съм с такава и мога да ти кажа че са доста удобни , а относно това за приятелите - ами според мен просто такива няма на мен за това ми е доста трудно да се доверявам на хората ... имам 2-3 приятелчета другите са познати ... дори незнам дали наистина са 2-3
    za mene si4ki za poznati edinstveniq mi priqtel e gadjeto zasega ama nali znaete ot lubov
    ЩаСтИеТо ПрИ мЕн ДоЛетЯ с БуТиЛкА вОдКа В рЪкА.ВчЕрА бяХ пРиМеРнО дЕтЕ,пИеХ сОк ВмЕсТо ПиТиЕ,аЛа ДнЕс Ми ПиСнА оТ тОвА-жИвОтА сВоЙ щЕ пРоМеНя!По КлУбоВе Ще Си ВиСя,Ще БъДа ГаДнА кУчКа БеЗ дУшА!

  18. #18
    za mom4etata moga da ti kaja 4e naistina na taq vazrast o6te ne priemat ne6tata na seriozno i se darjat super odvratitelno i ne mislqt kak 6te se po4uvstva6 ako te ubidqt no kolkoto i da e lo6o za tqh tova e normalno

    a za "priqtelkite" ti nqmam dumi qvno sa ti golemi priqtelki mom4etata kak da e ama te da se darjat taka...
    no taka e v jivota seki gleda svoq zadnik i ne misli za ostanalite ve4e ima malko IZTINSKI HORA

  19. #19
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Тцтц такива лайнарчета мн ме дразнат, ако бях там щах да ги шибам ;>
    The Spark

  20. #20

    Re: защо са толкова гадни?

    Цитирай Първоначално написано от gabi_94
    значи, от 1 седмица ми е счупена ръката и почти цялата е в гипс(нищо не мога да правя с нея). Днес едни момчета в даскало ми се подиграваха за ръката и уж на базик ми удариха силно другата ръка и аз изпуснах тежката торбичка с учебници. Всичко се разпиля, а торбичката се скъса. През това време тея идиоти ми настъпваха тетрадките нарочно и ги подритваха. Минаха моите приятели от там и никой не ми помогна. Едва успях да си събера нещата. После помолих едно момиче да ми вземе учебниците и да ги сложи всвоята раница, после ще си взема като стигнем до тях(тя живее до нас)че на вън вали и торбичката не става за нищо, те ще се намокрят. Тя уж ми се пише много добра приятелка пък ми отказа директно. Много я молих, но неее. помолих и други, никой не се съгласи. Както и да е, много зле се почувствах, но си тръгнах по лека лека към вкъщи. По пътя задуха вятър и отнесе чадъра ми, изпуснах си тетрадките отново и то в локва. Видях едни момичета от съседния клас и ги повиках да ми помогнат, те се направиха че не ме чуват. някак си се оправих сама и се прибрах, много тъжна и разочарована от всички. Не е нужно да пишете съвети, просто исках да споделя с някой з
    а ужасния си ден и за ужасните ми приятели.
    В кое даскало учиш ако си в софия казвай скайп идваме и ги пребиваме(момчетата).

  21. #21
    i momi4etata tqhnata postypka e po gadna

  22. #22

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    86
    Бахти! Само аз ли имам чувството, че тая историйка е прекалено измислена, за да се е случила наистина.
    Не ме вземайте насериозно просто имам някакво такова натрапчиво чувство.

  23. #23
    Горкото момиче

  24. #24
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от valentinka_1990
    тези не просто не са ти приятели,те не са хора!!!

  25. #25
    Tova ne sa priqteli!!!Nameri si novi na tvoeto nivo i vuzmojnosti.Edva li nqkoi istinski fr bi napravil takova ne6to!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си