.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Протеини

  1. #1

    Протеини

    Според вас вредно ли е да се взима протеин и креатин.. На 15 год. съм

  2. #2
    tozi sait naistina e polezen. li4no moe mnenie, 4e o6te si maluk za dobavki

    ... и те така

  3. #3
    Guest
    Никакви добавки на колкото и да си.
    Ако ти порасне бицарата с 5сантиметра повече, това няма да ти оправи живота.

  4. #4
    Аватара на Alcohooligan
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Club "Old Number One" / RPU :D
    Мнения
    686
    Цитирай Първоначално написано от Majestic12
    Никакви добавки на колкото и да си.
    Ако ти порасне бицарата с 5сантиметра повече, това няма да ти оправи живота.
    Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?

  5. #5

    Re: Протеини

    Цитирай Първоначално написано от Nm3
    Според вас вредно ли е да се взима протеин и креатин.. На 15 год. съм
    Протеини креатини глутамини геинери ....Сичко това е за маса ако качиш 5 на бицепс ще качиш 5 на корем тей че дигаи си там чисто и не се тревожи.....
    Fitness Forever

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    колко сте зле протеините първо на първо са полезни за организма пък после мисли за ка4ване на маса, то ако ставаше от протеини да ка4и6 5 сантиметра на бицепса щеше да е много яко про4етете малко поне и после по4вайте да пи6ете глупости във форума и да обърквате хората едно е зоб друго е добавка
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от strawberry
    колко сте зле протеините първо на първо са полезни за организма пък после мисли за ка4ване на маса, то ако ставаше от протеини да ка4и6 5 сантиметра на бицепса щеше да е много яко про4етете малко поне и после по4вайте да пи6ете глупости във форума и да обърквате хората едно е зоб друго е добавка
    Май не разбра иронията, а?
    Както и да е, докато дигаш лоста , нямаш много време да си нагънеш мозъка.
    Няма полезни добавки, нали се сещаш, ама вие сте яко органични химици там във фитнеса, к'во споря с вас
    Сигурно инструктора/или тоя дето ви казва с к'во да се тъпчете) докато блъска, някоя мацка му държи някоя книга за органична химия, да чете човека.

  8. #8
    aйде са кат толкова разбираме от биология и химия да ми обясниш как точно вреди протеина??
    и като сме започнали може да продължиш с креатина. ако ти остен време може да кажеш и за глутамина и останалите амино киселини.

    ... и те така

  9. #9

    @

    Протеини-вредни ? И да....и не...По принцип е полезно...но не трябва да се прекалява с дозите.Фактически и с вода да прекалиш е вредно т.е. почти всичко в умерени количества не вреди(нали без да говорим за отрови и тем подобни )

  10. #10
    Аватара на eu.hyricane
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Hard Rock Cafe
    Мнения
    696
    li4no az ot krai vreme karam na 100% surovata4en protein i creatine monohidrat.. za efekta na vsqko 1 moje da pro4ete6 v internet, ne mi se obqsnqva.. ne gi slu6ai tiq idioti deto ni6to ne razbirat. vij mnenieto na kompetenten i ve6t v taq oblast 4ovek, i sam preceni.. no ot li4en opit moga da ti kaja 4e edinstvenoto lo6o ne6to svarzano s tqh e 4e:
    1. ako spre6 da trenira6 i da gi priema6, muskulite ti 6te se otpusnat, i 6te zagubi6 sila.. ako prodalji6 da gi priema6 bez da sportuva6 (kato priema6 i stabilno koli4estvo voda) mus. 6te zapazqt (priblizitelno) sa6tiq obem..
    ako mn prekali6 s dnevnata dozirovka ne e izklu4eno da po4nat da ti izlizat pap4ici.. ama se lekuva ne e problem ;p

    za spavka... za poslednite 7 meseca sym slojil 4sm na rakata, 6sm na gradniq ko6, 2,5sm na vrata, 2 sm na predmi6nicata, na bedroto i praseca s po 2sm za6toto parvo gorih posle natrupvah.. a v taza i han6a sym svalil 2sm.. ot kreatin i protein.. pravete si smetkata.. ni6to ne otiva nito v gaza, nito v korema..

  11. #11
    Всеки твърди различно и ... И аз се чуда дали да зимам протеини само, но немога да разбера как точно действат и дали точно протеина ми трябва. На 16 съм ходих на фитнес стабилно 2 месеца, спрях го после покрай почивките, сега пак съм решил да хода, но през тия месеци дето ходех редовно по 3-4 пъти на седмица никакви килца неможах да кача осфен релефа оправих, но ми трябва повечко маса. Строги дието немога да спазвам гледам да си похапвам повече месенце ама и тфа от макдоналдс не го пропускам. Та мисълта ми че ми трябват някакви добавки за маса. Неискам да се злобам просто да кача малко повече маса-да зимам нещо което няма да ми навреди на здравето и т.н. Та какво точно да взимам за да си качвам малко килцата не в гъза или корема, ами като мускулна маса?

  12. #12
    Хах..ами първо трябва да си осигуриш правилно възстановяване на мускулите. Затова трябва ти предлагам да взимаш протеин+креатин+глутамин. Масата идва от диетата, тоест трябва да имаш положителен калориен баланс. Маса само с добавки няма да направиш никога. Тоест - яко месо, картофи, ориз, овес, извара и вече в зависимост от метаболизма ти си формирай лична диета.

    Добавките не вредят и трябва само да отделите няколко часа в интернет, за да разберете това. Те не могат да заместят храната, но ако трябва да се прави сравнение, добавките се приемат доста по-леко в тялото и са задължителни за всеки тежко трениращ, който иска резултати.

  13. #13

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    You tell me !
    Мнения
    35

    Re: Протеини

    Цитирай Първоначално написано от Nm3
    Според вас вредно ли е да се взима протеин и креатин.. На 15 год. съм
    vij sega nai dobre si e kato nezimash ni6to ot tezi ne6ta , no polzvaneto im vuv umerenie koli4esta samo 6te ti pomagat , no ot li4en opit 6te ti kaja slednoto ako mislish 4e ot kreatin i protein 6te ka4i6 kilogrami mnogo se lujesh 4akata kum drupaneto na massa e sus uveli4avaneto na hranata i podurjane na trenirovka 4-5 puti vuv sedmicata preporu4vam 5...

  14. #14
    няма нищо вредно стига да ги взимаш в умерени количества. протеина действа така - като пиеш 1 хапче или там незнам как се пие ти дава протеина се 1 си изял 1 пържола

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    You tell me !
    Мнения
    35
    misla 4e qha 5 purjoli za edno hap4e

  16. #16
    е, незнам точно , но горе долу да му обясня на човека за какво става въпрос

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си