.

Виж резултатите на анкетата: Трябваше ли да призанаваме Косово?

Гласували
55. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    20 36,36%
  • не

    35 63,64%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889

    Признаване на Косово

    обосновете се

  2. #2
    i da i ne .. ot stranata na usa tva e prosto tqhen nacionaliti4eski interesi v kosovo se namira nai golqmata usa-voenna baza otvun ot usa v kosovskata baza ima nad 10,000 us voinika. A sum za za6toto cql jivot gurcite ni otmu6tavat vse si prepisvat i vse lujat kak sa ni ma4kali vreme e i nie da im se iserem v ustata

  3. #3
    ne sym si v Bylgaria i nqmam ideq za kakvo stava vypros..... nqkoi bi li mi obqsnil kakva e kartinkata?

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    София
    Мнения
    171
    Ами против съм, защото иначе Сърбия ни става враг, а от това ще изгубим много ( икономически)

  5. #5
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Против. Изобщо не ни беше работа да се месим между шамарите. Прекалено рано се надупихме на янките.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Мате
    Да, сега вътрешно изпитвам познайте какво, цигано-цигано славяните са ни убидени и кур за тех Макя им , не сме им били признавали териториалната целост, много ясно, сакаме си Тимошко, ПОКРАЙНИНИТЕ, све що е наше!!
    и ЗВУЧНО КУР ЗА СЪРБЕЖИТЕ!!!!!
    евала ти праа щото повечето нацисти( националисти) се обявиха категорично против и заговориха типичните простотии за смъртни присъди и газови камери

  7. #7
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    От една страна трябва да го признаем, защото всички го прават, а политическите игри са сложни работи - ние се стремим към западна европа и америка - следователно играем по тяхните правила и го признаваме, ОБАЧЕ...нали се сещате,че както те си присвоиха Косово срещу правата на ООН, така и циганите скоро може да поискат независимост и ще стане лошо за нашата република...
    The Spark

  8. #8
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    НЕ! ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  9. #9
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    НЕ! ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  10. #10
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"
    The Spark

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"
    уаау ма ти си колумб направо

  12. #12
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Сърбите ще ни бъзикат при всяко влизане в страната им...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Mангалите нарастват с темпове по-големи от тези на българите.. в бъдеще може и ние да станем "малцинство"
    emi kato pi6e6 vuv forumi vmesto da se pecka6 s nekoq madama i da i pravi6 deca tui stava. aide otivai na disco i tursi dobrovolki s koito da pomogne6 za razvitieto na rodinata ni.


    otnosno kosovo...nevuzmojno mi e da opi6a kolko golqma gre6ka be6e priznavaneto na tova par4e zemq za avtonomna durjava. gledaite ko 6e stane sa s Rusiq i sus otno6eniqta ni s tqh i se radvaite...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива
    ти бъркаш - война така и така има вероятност да избухне и това не зависи от нас, а в момента зависи от Русия и Сърбия - ако Русия се намеси 3та световна не ни мърда.

  16. #16
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Твърдо не.

    - сръбският народ ни е братски.
    - днес ние им забиваме нож, утре те на нас.
    - застанахме срещу всички наши съседи, изключая туркия.
    - преебахме Българите в западните покрайнини.
    - преебахме си страхотно икономиката.
    - легитимирахме престъпници и наркотрафиканти, които трябва да са в Хага.
    - подпомогнахме американските амбиции.
    - подпомогнахме създаването на Велика Албания
    - от там на ислямски полумесец на Балканите.
    - а това ще доведе до рязане от България.

    Няма кво да продължавам. Пределно ясно е.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от joalbrito
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    Аз съм абсолютно против признаването ,защото като оставим на страна, че в моментат рискуваме във всеки един момент да избухне "война" до западната ни граница, то с това признаване нашите мили политици дават зелена светлина на всички малцинства и други националности да си откъснат една малка частичка от бг.И мисля че първите които ще се възползват са турското правителство на Доган ,който така или иначе прави всичко възможно да потурчи хората в родопите(така наречените помаци..) и да ги накара да искат да се присаидинят към турция. Ако не се лъжа тези в Косово бяха "изстрадали албанци", смятам ,че като им е било толкова трудно просто да са си отияли в Албания. Смятам ,че за тази независимост още не са изпречени последните думи, все пак със Сърбия и Русия шега не бива
    ти бъркаш - война така и така има вероятност да избухне и това не зависи от нас, а в момента зависи от Русия и Сърбия - ако Русия се намеси 3та световна не ни мърда.
    бе нали и аз това казах, че ние нямаме никакъв интерес да се бъркаме в чужди работи защото утре като стане нещо ( а то със сигурност ще стане защото всички знаят че Сърбия и Русия са гъсти и едва ли ще оставят нещата така) то тогава ние сме първите които ще го отнесат и то само защото гледаме да целуваме задниците на Нато и ЕУ
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Твърдо не.

    - сръбският народ ни е братски.
    - днес ние им забиваме нож, утре те на нас.
    - застанахме срещу всички наши съседи, изключая туркия.
    - преебахме Българите в западните покрайнини.
    - преебахме си страхотно икономиката.
    - легитимирахме престъпници и наркотрафиканти, които трябва да са в Хага.
    - подпомогнахме американските амбиции.
    - подпомогнахме създаването на Велика Албания
    - от там на ислямски полумесец на Балканите.
    - а това ще доведе до рязане от България.

    Няма кво да продължавам. Пределно ясно е.
    сърбите ВИНАГИ са ни прецаквали, така че не са ни никакви братя така че аз съм ЗА

  19. #19
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    А сети се защо
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  20. #20
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Именно :/
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Именно :/
    ами не сте прави - какво сме направили на Сърбия в балканската война, какво сме им направили и при Съединението - ние нямаме нищо батско със сърбите - НИЕ НЕ СМЕ СЛАВЯНИ

  22. #22
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Цитирай Първоначално написано от Мате
    Цитирай Първоначално написано от joalbrito
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Именно :/
    ами не сте прави - какво сме направили на Сърбия в балканската война, какво сме им направили и при Съединението - ние нямаме нищо батско със сърбите - НИЕ НЕ СМЕ СЛАВЯНИ
    + 1 славяните на сапун!! СЛЕДВА ВОЙВОДИНА, ЗАПАДНЕ ПОКРАИНЕ!!! 14/88
    http://zazz.bg/play:55c778e2

    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  23. #23
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Това е чудесна новина!
    Велика България на Българите!
    Македония е Българска!

    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  24. #24
    Да трябваше да признаем албанското освобождение от сръбско робство!

    Да живее Велика България

    Да Умре Велика Сърбия!

  25. #25
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    според мен "НЕ" трябваше,ама наще гъзолизци........кото им наредят отгоре,туй правят.така само дестабилизираме Балканите и според мен в много близко бъдеще ще има война за Косово.Чух че Буш е разрешил доставките на оръжие за Косово.назрява бъдеща война,целяща пълното дестабилизиране на района,от което ще спечелят само контрабандистите на оръжие(САЩ,Израел).Другите страни на Балканите не признаха Косово.само ние сме единствените.да е*а тъпите политици


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си