.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260

    Рждения ден на приятелката ми

    Здравийте на вс Проблема ми е ,че най-добрата ми фр ми се сърди,защото не отидох на рд-то и.Стана така тъй като мин седмица бях на рд и наще ми се размрънкаха,4е не се прибирам в нас другата причина и 4е то4но сега сме зле с парите Също така скоро скъсах с гаджето ми а на рд-то ще са мойта фр гаджето и още една наша фр и нийното гадже и аз се чувствам не на място Рд-то беше днес,а аз съм на тренировки по карате и съм в началото,ако не ида губя мн... Сега тя ми се сърди и нз кво да правя Лошо ли постъпих?Кажете плс...

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Mislq,4e ako i obqsni6 kak stoqt ne6tata bi trqbvalo da te razbere(nali ti e fr) spox i kasmet!!!
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  3. #3
    em i az ako beh na neinoto mesto 6tqh da ti sa razsurdq.. e kolko da ste zle s parite.. se tam 5-10 lv ili pone edno cvete.. ili napravi ne6to li4no.. vajen e jesta..!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Cool_Bitch
    Mislq,4e ako i obqsni6 kak stoqt ne6tata bi trqbvalo da te razbere(nali ti e fr) spox i kasmet!!!
    Kefi se na vragovete si, zashtoto si vinagi v glavata im, no nikoga v krakata im!!! :P

  5. #5

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639

    Re: Рждения ден на приятелката ми

    Цитирай Първоначално написано от Angle_f
    най-добрата ми фр
    Ако наистина ти е най-добра приятелка разкажи и това,което написа тук.Би трябвало да те разбере и да спре с глупавите сръдни.

    И не,не си постъпила лошо.

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Никой не може да ти даде правилния отговор, защото според мен няма такъв.Истината е някъде по средата.
    В случая ти си поставила първо собствените си интереси и желания/тренировката по карате, липсата на гадже, която би те накала да се рочувстваш не на място/.Вярвам, разбрала си ме какво имам предвид.По-добре недей се тревожи, знам какво е чувството, но в случая съвестта ти едва ли ще помогне.
    На приятелката ти, неминуемо и е станало неприятно от това, че не си отишла на рожедния и ден, но все пак на всеки се случва.Ще се посърди известно време, пък ще и мине.
    Пак ти казвам, опитай се да не мислиш за това дали си допуснала грешка, защото и така да е ти няма как да я поправиш да върнеш времето назад.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ами обясни й и ако тя ти е истинска приятелка ще те разбере Успех

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    Ми на мен ми е неудобно да дойда само с 1 цвете Тя иска6е пари и за алкохол и аз и дадох ма с това из4ерпах половината от тва дет бях събрала. Напослидък тя изл само с гаджето и.не сме в идеални отношенея ,трудно ще е да изл с нея ма ще опитам Стискайте палци !!!

  9. #9
    Ем начи първо е нормално най-добрата ти приятелка да ти се сърди, защото не си отишла на роженния й ден => не си я уважила. На теб хубаво ли щеше да ти е тя да не дойде на твоя?
    Другото, отишла си на рд-то на друга приятелка и сега не можеш да отидеш на това на, цитирам, най-добрата ти приятелка. Не можа ли просто да не отидеш на предишното рд? След като познаваш родителите си и знаеш, че имат финансови проблеми, явно е трябвало да направиш избор между двата рождени дни и ти явно си го направила и явно не си избрала "най-добрата" си приятелка. А и както казаха и без подарък можеше да отидеш, само с 1 цвете, ако й беше обяснила съм сигурна, че щеше да те разбeре за подаръка.
    А за каратето...Можеш да наваксаш една тренировка, но с приятел е по-трудно...Както в цялата ситуация, ти си направила своя избор, и той клони към всичко друго, но не и към "най-добрата" ти приятелка...

  10. #10
    Ами отиди на рожденния й ден, много ясно, че ще се сърди-тя има празник, ти не си я уважила.Само заради 1 подарък ли няма да идеш.Обясни й, че нямаш финансова възможност и готово.Каратето ли е по-важно или тя?

  11. #11
    То вече е минало и тя не е отишла...сега ни пита дали е постъпила грешно и иска да чуе, че е постъпила правилно. Е да, ама не. Грешно си постъпила.

  12. #12
    И аз съм изтървала рождени дни, по простата причина че също не съм се чувствала на място с все непознати хора (освен рожденика). Тогава не пропускам да му честитя по телефона, чрез SMS... Случват се такива работи.

  13. #13
    Гадно си постъпила и нз имам чуството че проблема си е само един - че сте зле с парите и ти е неудобно и може би малко и защото не се чувстваш на място, а тва че тогава си била на тренировки го казваш за да се защитиш само (мн съжалявам ако не е така,просто си казвам мнението)... Извини й се и я изкарай някаде навън за да се реваншираш /ако имаш възможност де/ Айде успех

  14. #14
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Obqsni i kak stoqt ne6tata ako te razbere zna4i ti e istinska fr ako ne i ebi maikata

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    Обясних и ама...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си