.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: ПОМОЩ

  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213

    ПОМОЩ

    Днес гледах на един приятел картинките му в Gsm-а и много ми хареса една.На нея е зайчето на плейбой , но е със..."прическа" и от долу, мисля че пишеше "playboypunk".Търсих я в google.bg, но не можах да я намеря.Някой, ако може да помогне, да пише.
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  2. #2

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639
    Искай я от френда си бе,акъл!

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    krisi_bep Аз, ако можех по някакъв начин да я намеря,вече да я имам "БЕ АКЪЛ"...
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от monkata93
    krisi_bep Аз, ако можех по някакъв начин да я намеря,вече да я имам "БЕ АКЪЛ"...
    А очакваш ли някой в 11 вечерта да започне да рови из нета някаква глупава картинка?!

    Виж ся к'ва е схемата:приятелят ти праща картинката от своя gsm на твоя и се кефиш.Друг вариант,ако нямаш gsm ,той по някакъв начин я качва на нечий комп с нет и ти я изпраща по skype ,и отново се кефиш бе,копеле.....

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    Пффф...умни хора...
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  6. #6
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  7. #7

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    Не е точно тва, ама пак мерси на всички хора, които отделиха по 30 секунди да потърсят нещо.
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си