.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282

    Чудни вкусове!

    По темата за обърканите вкусове на младите хора може да се говори много, много. Имам куп работи да кажа относно обрата през последното десетилетие, но сега ще споделя само едно нещо, което ме "гръмна" тази сутрин.
    Закусвам и слушам разсеяно предаването "Огледала" по бТВ. Водещата каза, че гост е Мистър България (или всъщност може да е друг "мистър", не съм сигурен) и от чисто любопитство се обърнах да видя как изглежда. Камерата показваше някакво седнало и усмихващо се момче и дори аз се усмихнах. Добър вкус на журито (както никога).
    Но се оказа, че не той е "мистърът". На сцената излезе, с голямо извинение, циганин с гейска физиономия и с прическа и парцали, който две думи на кръст не можеше да каже. Може и от притеснение да е, не знам. Но отговорът му на въпроса "кои са ти подгласниците", той спокойно каза "Първият подВластник е..." и това ме уби. Едно е да объркаш думата, но да я повториш 3-4 пъти вече е простотия.
    98% от българските младежи са по-красиви и по-умни от него, СЪС СИГУРНОСТ!

  2. #2
    Мафия бе хора,който плаща той поръчва музиката

  3. #3
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Цитирай Първоначално написано от LeVski_fen
    Мафия бе хора,който плаща той поръчва музиката
    +1 Много съм съгласна с теб!!! повечето неща в днешно време са корумпирани! За тва се оплакваме от държавата и ни е крив света! И що? Щото другите са по - добре от нас! И да не са? След като хората и управниците им работят за държавата си и си знаят интересите! За тва ще сме така и винаги ше сме така, докато не се намери някой, който да ни отърси от цялата корупция!!!
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244

    Този и аз съм го засичала по една
    друга телевизия...много е...дървен психически...
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  5. #5
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Оо на конкурсите винаги избират възможно най-грозня. Чак ме е срам, че по световните конкурси ни представят такива крокодили.
    Хем прости, хем грозни.. Баси.. Яд ме е, че има толкова красиви момчета и момичета, а избират все зверовете. Извратени хора.

  6. #6
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    absolutno sam saglasna s vsi4ki.Na men ve4e prosto sprq da mi pravi vpe4atlenie to e normalno i ne samo za miski ami vsi4ki konkursi vuob6te i igri i t.n.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от the sad girl
    absolutno sam saglasna s vsi4ki.Na men ve4e prosto sprq da mi pravi vpe4atlenie to e normalno i ne samo za miski ami vsi4ki konkursi vuob6te i igri i t.n.
    i az sam na sa6toto mnenie

  8. #8
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    мъни мъни живота е пари.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    Оо на конкурсите винаги избират възможно най-грозня. Чак ме е срам, че по световните конкурси ни представят такива крокодили.
    Хем прости, хем грозни.. Баси.. Яд ме е, че има толкова красиви момчета и момичета, а избират все зверовете. Извратени хора.
    Напълно съм съгласна!
    Наистина почти винаги така се получава... жалка история.

  10. #10
    Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;]

  11. #11
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от mindphaser
    Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;]
    И това е така.
    Представете си как ще се почувства едно момиче момче, ако пред цяла българия му заяват, че един бухал е по-хубав от него. Каквото и самочувствие да има човек, колкото и да знае, че нещата са нагласени... не може да не му стане поне малко неприятно.

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Цитирай Първоначално написано от mindphaser
    Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;]
    Добра гледна точка. Прав си.

  13. #13
    може да бъркам ама май е един от тея

  14. #14
    Не...не беше никой от тия...
    Let the beats control your soul...

  15. #15
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от the sad girl
    absolutno sam saglasna s vsi4ki.
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си