.
Отговор в тема
Страница 11 от 18 ПървиПърви ... 789101112131415 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 446
  1. #251

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София
    Мнения
    10
    Много съм съгласна с всички,които са против насилието не само в училище,но и попринцип!Много пъти ми се е случвало да попадна в центъра на действието,а и да съм жертва на подигравки,подмятания,бой, ероризиране... . ; ( Кофти е,че децата в днешно време са си такива (едно 90%)...НЯМА ОПРАВИЯ!!
    все още на се дошли на себе си след тоя скапан пубертет... а най-лошото е ,че някои са си такива по природа......

  2. #252
    Не ми допада идеята! Обичам да тормозя зайците!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  3. #253
    Ебати ве, хора вижте се.
    Защо разсъждавате по този начин? " Аз като бях заек ме унижаваха, ся съм голям и аз ще унижавам ;]] " Тва е крайно ограничено мислене според мен. Айде бийте, насилвайте, радвайте се... кво удоволствие е това, за Бога?
    Замислете се като пораснат всички деца ще мислят като вас. По този начин насилието никога няма да спре, а обратното - ще стане още по-ужасно.
    Срам, унижение и тъга - егати якото даскало ;]
    Сега е лесно, ама след години тези малки "изблици" на гняв стават още по-сериозни.
    После се чудим защо всеки ден по новините дават "Дете уби свой съученик по особено жесток начин" ..
    Замислете се..

  4. #254
    Насилие? Отдавна поддържам мнение, което може да се сумаризира като "бий се, ако наистина има защо". Защо мисля така? Ами, на първо място, логично е. Не подкрепям бой за забавление от рода на "хей това хлапе ме дразни, хайде да се съберем 10 човека и да му покажем какъв е животът в действителност" или пък "обидих го, той ме удари и съответно трябва да си го върна десетократно, макар вината да е изцяло моя". Боят наистина е крайно решение на проблеми, но не трябва да бъде пренебрегван. Ако наистина трябва да се биеш, ти обикновено го чувстваш, знаеш че няма друго решение. Ако някой те провокира вербално, според мен не трябва да се биеш. Тогава ще е умно ако просто го игнорираш и съответно го "докладваш" на някой учител (или като цяло, някое влиятелно лице, което може да му повлияе отрицателно, според твоите предварителни намерения), за да се разправя с него. Но ако ти посегне, знай че избор нямаш - НАСИЛИЕ ДО КРАЙ, motherfucker. Няма какво да му прощаваш, след като той е започнал и ЗНАЕ до какво може да се стигне. Разбира се, бъди разумен, не усложнявай нещата за себе си прекалено. Просто трябва да си готов във всички ситуации и да мислиш разумно. Имай в предвид достойнството си, цени го, но също така цени и ЖИВОТА СИ!

  5. #255
    Това е много тъжно. Ние нетрябва да нападаме по слабите от нас! Това е много гадно.

  6. #256
    Така е било писано.Но тази държава Б-я едва ли ще направи нещо за нейните граждани.

  7. #257
    Харесва ми как хората предпочитат да обвинят "държавата" за случващото се, напълно забравяйки, че те самите са "държавата".

    И така, знаейки това, какво би направил?

    "ами държавата е виновна и няма оправяне sob sob"

    Не. Ти си този, който трябва да направи нещо. Поемете малко отговорност, вместо само да обвинявате!

  8. #258
    Лелее..Аз също не знаех,произхода на това стихотворение//

  9. #259
    Цитирай Първоначално написано от _DaYa_
    Цитирай Първоначално написано от Sunarry
    А мислите ли, че можем да помогнем някак си?
    Според мен можем Просто като видиш насилие се опитай да го спреш по някакъв начин.Ако видиш деца от по-малките класове ще успееш да ги разтарвеш.Аз имах такъв случей да разтарвавам...ама ме хвана една даскалка и ме драпна и ми каза най-спокойно "Остави Педалогическия съвет ще се погрижи за тях а ти влизай в час че почваме..." а нямаше и помен от някой от тоз савет, те деца от 5ти клас се скубят, ритат а се насабрали 20-25 човека и снимат с телефоните и се кефят "Бой бой" и после имаше слухове, че Педагошката ( нз как се пише ) ги накарала да си стиснат ръцете и им говорила 10 мин и ги оставила как си варши работата таз жена...разпитала ги "Защо" и т.н. ии накрая им казала "Да не се повтаря повече неискам неприятности" тцц тцц
    емии ..
    аз също мисля че тррябва да помогнем .. нно не винаги се получава .. понякога е мнгг трудно .. в класа ми имаше едно момчче .. което тормозеше висчки .. и акко се опиташ да помогнеш или тте сритва или тте бута .. така чче зависи ..

  10. #260
    Ми то тогава какво ще е?.. Харесвам си измъчените зайци, които още на входа си вадят портмонетата и дават паричките и цигарките на кака си Ивелиннка ( демек на мене )
    FUCK-тически не ме интересувате..


  11. #261
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    Ми то тогава какво ще е?.. Харесвам си измъчените зайци, които още на входа си вадят портмонетата и дават паричките и цигарките на кака си Ивелиннка ( демек на мене )




    Добре, че не всички мислят по този начин.

  12. #262
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    Ми то тогава какво ще е?.. Харесвам си измъчените зайци, които още на входа си вадят портмонетата и дават паричките и цигарките на кака си Ивелиннка ( демек на мене )
    Ела на мене да ми направиш тей и най-вероятно да ти счупя главата.
    Вафла..

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от mrtn
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    Ми то тогава какво ще е?.. Харесвам си измъчените зайци, които още на входа си вадят портмонетата и дават паричките и цигарките на кака си Ивелиннка ( демек на мене )
    Ела на мене да ми направиш тей и най-вероятно да ти счупя главата.
    Окей, веднага! Кажи само къде да дойда!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  14. #264
    оххх .....
    Аз съм си аз

  15. #265
    Голям фен Аватара на autista88
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    499
    Боя решава всички проблеми.

  16. #266
    Мдам просто тия глупости "Не на насилието" и прочие по телевизия,форуми и такива просто си чешат езиците.Насилието в дск никога няма да спре,ако не бой то ще е на психологическа основа да тормозят някое дете.Просто това никога няма да престане.

  17. #267
    Не знаех за историята на това стихотворение жалко е че тази кампания не е много ефективна (поне в моето училище) и тормоза над "различните" продължава
    От гледна точка на геометрията, любовен триъгълник е възможен само когато един от ъглите е тъп.

  18. #268
    [/i][/b]Наистина много тъжна история..Мен самата ме тормозят постоянно вече 7 години...Как може да има такива хора,..Всички,които обиждат другите са едни комплексарчета и нищо повече.Не мога да схвана какво му е якото да обиждаш хората...Просто..Малоумно е!!!! Но..за жалост е пълно с такива хора.....

  19. #269
    Мега фен Аватара на krasiveli
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 475
    Цитирай Първоначално написано от MuffDiver
    Мдам просто тия глупости "Не на насилието" и прочие по телевизия,форуми и такива просто си чешат езиците.Насилието в дск никога няма да спре,ако не бой то ще е на психологическа основа да тормозят някое дете.Просто това никога няма да престане.
    Съгласна съм. В класа ми почти намяше физически тормоз, но психическият беше мн голям.
    Всички се подиграваха на едно момиче за външни й вид и финансовото й положение, особено две момичета. Това, как изглеждаш и колко си богат, не е всичко. Много ми е жал за нея, надявам се да й е добро бъдещето (т.е. без тормоз от страна на съучениците й).
    Не разбирам какво толкова харесват някои хора да мачкат другите. Сигурно имат самочувствие до небесата и заради това. Но дали някога са се замисляли как ще се чувстват, ако тях ги тормозят, ако са на мястото на тези, които обиждат....

  20. #270
    значии вижтее историята е страшно тъжна а всички тези работи стават заради глупости.Историята е елементарна.
    Умните момичета или момчета виждат че класа им са идиоти те си изкарват оценките а другите ги бъзикат(на мен не ми пречи да си говорят след като станат боклуции тогава ще ги питам), а момчетата биват физически малтретирани с тези хора няма оправяне саму бой им е майката на тея!!!Може да казвате че е гадно ,но след като сте малтретирани с такива кампании тези тинейджъри които малтретират и бият съучениците си стават все по и по-агресивни.Затова трябва да им се покаже ,че не са най-големите и колкото ии да ги е страх аз принципно може и да уча редовно обаче те знаят повечето и само нещо напряко да ми кажат ии знаят какво ги очаква.Това е истината ,колкото и да е гадна .

  21. #271
    Оле , не бях чувала за това момиче!Много е тъжно!Ужас! Как може да има толкова жестоки хора! ;(

  22. #272
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    От нашия клас има един, който постояно го дразнят,като бие звънеца 10-12 момчета си оставят чантите и торбичките при него и той ги мъкни вместо тям например ги носи там къвто час имаме и те отиват да пушат, после ако видят нещо оцапано по чантите има почват да го бият! Веднъж му залепиха една бележка на гърба-няма да казвам кво пишеше и караха да обикаля из коридорите така и всички му се смяха-много кофти ми става като го гледам или пък го карат да им бърше обувките, карат го да казва разни неща на госпожите и ако не го направи след часа ще го бият! И над момичетата има тормоз но те го взимат на шега щото са тъпи-паример по ФВС господина ни раздаде едни пръчки и те им ги ръгат в гъза и онез се хилят, или пък им крадат чантите и всички гримове и др буклуци през джама от 4-тия етаж-е тогава не се хилят много , но...-зимата ядът малко сняг, лятото ги заливаме с вода целите не им е лесно много в клас с 24 момчета и 2 момичета-направо ги побъркваме

  23. #273
    В бившето ми училище, имаше катилчета, които се правеха на много важни... събираха се по 10 12 човека и всеки ден биеха или се ебеваха с някой... дори и да не те бият сещатее се 10 12 момчета по-големи от вас да те заобградят да те псуват... меко казано е плашещо... един ден и мен ме хванаха, ии започнаха да ме псуват и ме ритаха. По някаква случайност в този момент по булеварда, който е до двора на училището където ме бяха закещили се прибирал вуйчо ми който ме видял... ха бая ги натупа и от тогава не са ме закачали Таа така де... призовавам хората, които са малтретирани да не си мълчат!!

  24. #274
    Цитирай Първоначално написано от MiRrA
    az p1k mislq, 4e vsi4ko idva ot tova, 4e decata podrajavat. Vijda ot nqkoi po-golqm batko ili kaka, 4e se pravi na otvoren i 4e nalita na boi, popiva vsi4ko i kopira doslovno . Az li4no vijdam pove4e golemi "g1zari", otkolkoto malki
    100000000000% е вярно това,което каза !

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от djuwkata
    Ебати ве, хора вижте се.
    Защо разсъждавате по този начин? " Аз като бях заек ме унижаваха, ся съм голям и аз ще унижавам ;]] " Тва е крайно ограничено мислене според мен. Айде бийте, насилвайте, радвайте се... кво удоволствие е това, за Бога?
    Замислете се като пораснат всички деца ще мислят като вас. По този начин насилието никога няма да спре, а обратното - ще стане още по-ужасно.
    Срам, унижение и тъга - егати якото даскало ;]
    Сега е лесно, ама след години тези малки "изблици" на гняв стават още по-сериозни.
    После се чудим защо всеки ден по новините дават "Дете уби свой съученик по особено жесток начин" ..
    Замислете се..
    Няма кой да се замисли и това е проблема..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си