.
Отговор в тема
Страница 12 от 18 ПървиПърви ... 28910111213141516 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 446
  1. #276
    Има много такива хора в училище за съжаление . Те си мислят че са много силни , че са единствени . Малтретират другите (по-слабите естествено)
    И като набият някои само защото не ги е погледнал както те искат или не е казал каквото те искат ... И по този начин мислят , че стават по-силни като малтретират други .. Но за мен това са само едни комплексари . Наскоро гледах едно клипче във vbox7 за това колко процента е насилието между децата в България . Прочетох коментарите и ми стана лошо повечето коментари бяха "Трябва да биеш а не да те бият" "На тия идиоти само бой им трябва" И коментари от този род . И после като видим по новините как съобщават за побой между децата и как някое от тях е в болницата или е мъртво .. Ами докато няма възпитание и докато хората не се оправят и страната ни няма да се оправи ..

  2. #277
    ^ Аз намерих още едно клипче във vbox7, с риск да ме баннат...

    play:e65a86ca

  3. #278
    Никой няма да дойде да ви помогне ако вие сами не покажете себеуважение. В повечето училища рядко се стига до физическо насилие. Рядко жертви на насилие стават деца, които сами се уважават. Под себеуважение имам предвид да не позволявате да ви ебават по всякакви възможни начини. На всяка атака (физическа или не) трябва да се отвърне независимо дали сте способни да победите, защото когато атакуващия разбере, че може да бъде победен може и да премисли действията си. Малтретиращите в повечето случаи го правят за да спечелят някакво уважение от страна на някой друг и страхопочитание от ваша страна следователно най-много се страхуват да бъдат изложени (победени). Ако успеете да "затапите" някой, който ви се подиграва едва ли той ще продължи защото ще се изложи на риск от ново затапване. В всички положения не трябва да показвате страх дори и да се страхувате. Ако покажете страх или отстъпите (си замълчите) всички ще загубят всякакво уважение и ще разберат, че могат да се ебават с вас без последствия и тогава броя на хората, които психически ви малтретират се увеличава и едва ли ще имате шанс да се предпазите. Тогава вече ще се чувстват силни защото са мнозинство и всяка ваша защита може да бъде наказана с много бой. Те вече знаят, че сте страхлив и не струвате нищо и няма да се претеснявате да ви посегнат и да ви счупят от бой. Тогава и думите ви вече не стуват почти нищо за тях и за околните.
    А за да се предпазите от физическо насилие по крайните квартали единствения изход е да тренирате повечко + да познавате повече хора, които са готови да ви помогнат и малко повечко фалшива репотация колкото и жалко да ви звучи. И фрази от рода на "можеш да ме пребиеш сега, но ще те е страх да ходиш сам по улиците" никога не са излишни. И най-важното пазете си достойнството независимо дали ще ядете бой защото иначе много хора ще се опитват да ви тормозят... Не се страхувайте от това, че ще ви пребият.. Сложете си на кантар кое ви е по важно? Това да имат някакво уважение към вас или синката на лицето и се молете да не останете без зъби xD Забравих, да кажа, че добра идея и да съберете повечето от тия малтретираните и да им покажете кой-кого xD

    Моля забележки от рода научи се да пишеш и там трябва да има запетая просто ги забравете. Не съм отличник по български, но смятам, че мога да дам 2-3 полезни съвета.

    Offtopic: Направо се отачаях като поогледах тоя форум оттук от там.. Кви са тея теми "Играете ли на телефона в час", "Слушате ли музика в час", "В колко си лягате", "Точкета и къса пола или кецове и дънки", "искам да започна да пуша ама.." пичове и пички излезте от тоя сайт and get a life...

  4. #279
    manifesto прав си...наистина някой хора страдат от насилие в училище като мен и всички(почти) момчета са пълни улигофрени и гледат да се дразнят...незнам за вас но аз съм заобграден отвсякаде с едни малоумни същества...по едно време викат дай 50 стинки че не ми стигат за хамбургер или там нещо а в следващия ти бият едно коляно и ти вкарват 2 ритника..и кат им кажа " кво прайш бе " и ми отговаря " ама ти ми викаш ? ооо " е това...просто отвсякаде съм заобиколен от уникално малоумни същества...е все пак тряя да ги трая само по 6-7 часа на ден не е много ама не им обръщам внимание щото знам че ще дойдат после още 5 човека...е още една година има да ги изтрая и са изнисам от тва даскало ...е някой ден накой на тях ще им фърли един хубавичак бой...

  5. #280
    Виж Чо'Ече..
    ако си аутсайдер или няма кого да викнеш има едно предупреждения:

    "Може сега да ме набиеш,може да си гъзар с 10 човека зад тебе, ама ако продължаваш така ще ти се случи нещо..."

    няма да казваш какво само намекваш че може..
    леко ако го хванеш някъде..
    с една лопата или дървен прът..
    после 1-2 години ще се възтановява(физически)
    психически да не говорим.

  6. #281

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Видин
    Мнения
    2
    Значи пичове неизбежно е да не се сбиеш с някой...защото рано или късно вече ти писва да не те разбират и да не тормозят за най-най-малкото нещо. Съжелявам ,но такъв е животът!

  7. #282
    Цитирай Първоначално написано от AriDasVeriDas
    Виж Чо'Ече..
    ако си аутсайдер или няма кого да викнеш има едно предупреждения:

    "Може сега да ме набиеш,може да си гъзар с 10 човека зад тебе, ама ако продължаваш така ще ти се случи нещо..."

    няма да казваш какво само намекваш че може..
    леко ако го хванеш някъде..
    с една лопата или дървен прът..
    после 1-2 години ще се възтановява(физически)
    психически да не говорим.
    мерси наистина върши работа и една качулчица на главата кат си сложих евалата опрайх си проблема
    само трима бяха и кат фанах с едната рака една тояга и в другата ръка един бокс със шипове разкатах им мамата на тез говеда мс за съвета ся единия е в пирогов

  8. #283
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Еми как няма да има насилие като сме в България ... Защото училищната ни система ни е пълен ПРОВАЛ !
    Дори не са малко случите със самоубити деца, които са ги тормозили в училище.. Защото , например някой по- ,,лек'' ако не успее да влезе в елитно даскало , където да учи до припадък а се забие в някво забутано .... Сами знаете.
    Защо ли хората напускат Бг. Защото при нас всичко ( ама всяка една независимо здравна или др. система ) е зле.


    И въпреки това, аз съм си с патриотично мислене. ; )

  9. #284
    fpasysh пич браво на тебе, че не си сдухал, обаче сега не вади бокса от джоба щот може да се започне война единия ден ти го вкарваш в приогов излезе той те вкара и така нататак ;d Дори един газов за да ги плашиш няма да ти дойде зле, поразпитай френдове и се порови в нета да видиш от каде може да си земеш(по добре не го ползвай обаче ).

  10. #285
    Цитирай Първоначално написано от manifesto
    fpasysh пич браво на тебе, че не си сдухал, обаче сега не вади бокса от джоба щот може да се започне война единия ден ти го вкарваш в приогов излезе той те вкара и така нататак ;d Дори един газов за да ги плашиш няма да ти дойде зле, поразпитай френдове и се порови в нета да видиш от каде може да си земеш(по добре не го ползвай обаче ).
    зако да си земам газов ? земам един истински и едни хаусни и тва е...той баща ми има и помпа ама да не земам крайни мерки че и може да ме фане земам един истински и тва е а и вече тез кучки имат респект към мен вече...ее нали ги видях кви са биячи...бреди ма беше бъз ама с няколко съвета...

  11. #286
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Цитирай Първоначално написано от LipSoFAnAnGel
    Незнаех, че това стихотворение е написано от момиченце, което се е самоубило
    И аз си нямах на идея ... леле ужас

  12. #287
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe2
    От нашия клас има един, който постояно го дразнят,като бие звънеца 10-12 момчета си оставят чантите и торбичките при него и той ги мъкни вместо тям например ги носи там къвто час имаме и те отиват да пушат, после ако видят нещо оцапано по чантите има почват да го бият! Веднъж му залепиха една бележка на гърба-няма да казвам кво пишеше и караха да обикаля из коридорите така и всички му се смяха-много кофти ми става като го гледам или пък го карат да им бърше обувките, карат го да казва разни неща на госпожите и ако не го направи след часа ще го бият! И над момичетата има тормоз но те го взимат на шега щото са тъпи-паример по ФВС господина ни раздаде едни пръчки и те им ги ръгат в гъза и онез се хилят, или пък им крадат чантите и всички гримове и др буклуци през джама от 4-тия етаж-е тогава не се хилят много , но...-зимата ядът малко сняг, лятото ги заливаме с вода целите не им е лесно много в клас с 24 момчета и 2 момичета-направо ги побъркваме
    Като съдя твоята грамотност, емотиконките който пращаш, начина по който разказваш съм сигурен, че не си оставал неутрален в постъпките на момчетата, срещу въпросното момче за което разказваш.

    Вместо да кажеш, че ти е гадно за това, че постъпките им са супер глупави, ти едва ли не се кефиш на това и съм убеден в това.

  13. #288
    аз лично съм мноого против насилието в училище! дори и аз като по-малък бях жертва на насилие. Обаче, мога да дам един съвет на момчетата, които "ядат яко бой в даскало", който лично на мен ми помогна: следващият път ако някой ти каже нещо (дори най-малко обидното) му скачаш и го удряш веднъж - два пъти (толкова стига, но се увери че около теб има и други хора които да го видят). резултатът ще е следният: въпросният човек може и да продължи да те обижда (за да изглежда все едно не му пука), но със сигурност няма да ти посегне. а останалите просто ще се пазят от теб. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН! НИТО РОДИТЕЛИТЕ, НИТО УЧИТЕЛИТЕ МОГАТ ДА ПОМОГНАТ Казвам го от личен опит и ти гарантирам че в поне 90% така се прави!

  14. #289
    Кампанията е страхотна но аз срещам все повече и все повече насилие хората много се озлобиха забравиха ценностите традициите особено що се отнася за училище.
    credendo vides

  15. #290
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    В Българските учелища винаги ще има насилие.

  16. #291
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    russe
    Мнения
    153
    наистина! аз съм 6-ти клас и съучениците ми постоянно се бият и е супер е смущаващо и гадно! има ученици, пребивани от свои съученици и даже има някои, които са влизали в болницата... и момичетата не изостават! моите съученички бият всяко момче което мине покрай тях! това е нещо ужасяващо, просто не знам какво да кажа! хубаво е, че сте направили такава тема, но не мисля че нещата ще се променят! а доколкото до момчетата - държат се супер цинично, просташко и волгарно, но това е друга тема... така де браво за темата! а стихотворението в началото на темата е супер - в смисъл кара хората да се замислят над този проблем

  17. #292

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от everythingisrelative
    В Българските учелища винаги ще има насилие.
    Училище се пише с И, а не с Е.
    Относно по-долният пост ще кажа само, че вече е модерно да си безмозъчен олигофрен
    Same shit,different day .

  18. #293
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe2
    От нашия клас има един, който постояно го дразнят,като бие звънеца 10-12 момчета си оставят чантите и торбичките при него и той ги мъкни вместо тям например ги носи там къвто час имаме и те отиват да пушат, после ако видят нещо оцапано по чантите има почват да го бият! Веднъж му залепиха една бележка на гърба-няма да казвам кво пишеше и караха да обикаля из коридорите така и всички му се смяха-много кофти ми става като го гледам или пък го карат да им бърше обувките, карат го да казва разни неща на госпожите и ако не го направи след часа ще го бият! И над момичетата има тормоз но те го взимат на шега щото са тъпи-паример по ФВС господина ни раздаде едни пръчки и те им ги ръгат в гъза и онез се хилят, или пък им крадат чантите и всички гримове и др буклуци през джама от 4-тия етаж-е тогава не се хилят много , но...-зимата ядът малко сняг, лятото ги заливаме с вода целите не им е лесно много в клас с 24 момчета и 2 момичета-направо ги побъркваме
    Горкото момче!! А ти уе ..за кво не се намесиш.. нали ти е супер кофти?? 100 % съм сигурна, че и ти така го правиш на нищо тва момче. Гледал ли си филма Klass?? Да ви знам в тъпите пишлемета..все едно сте на 5. Ама що ли се учудвам..А междудругото.. днеска една психоложка от районото идва да ни обяснява за разни присъди за непълнолетни и малолетни...тфа дето го правят тези момчета е подсъдимо... и това..малтретираното момче реши ли се да ви, или ги издаде са мн зле нещата за тях. Ама ние в такава държава живеем..че си представям кой, колко ще направи!!

  19. #294
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Трябва да се разбере, че с говорене нищо няма да стане. _DaYa_ даде много хубав пример. Според мен, като видят, че някви лапета се бият - слагат по едно предупреждение за изгонване и при следващ подобен случай направо да гонят. Един-двама ще си тръгнат и всички ще станат като агънцета. Поне аз друго решение не виждам.
    АЗ напълно съм съгласен с това
    "Училището е място в което всички са равни независимо какви са"

  20. #295
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Такова училище няма, поне не в България !
    В България и в учлищата трябва да има охрани, както по нощните клубове ... трябва някой да пази реда!

    Всеки се мисли за много добър, обаче ако му кажат нещо на криво или нещо от сорта ведната се променя, хич не ми разправяйте ...

  21. #296
    Нашият клас винаги е бил задружен, ако някой от другите класове се отваря на някой от нашият или го набие влизахме целя клас да се биеме.... Но това някъде 3,4 клас, а сега всички се разбираме и от време на време се случва да се сбият някакви момичета ;д
    зако да си земам газов ? земам един истински и едни хаусни и тва е...той баща ми има и помпа ама да не земам крайни мерки че и може да ме фане земам един истински и тва е а и вече тез кучки имат респект към мен вече...ее нали ги видях кви са биячи...бреди ма беше бъз ама с няколко съвета...
    fpasysh няма значение какво ще извадиш оръжие ли е ти си подсъдим и чак помпи да вадиш много руски филми гледаш ;д

  22. #297
    зависи и в какво у-ще учите. Уча в НТБГ и мога да твърдя, че това е едно уникално училище. Класа ни е адски задружен, проблемите се оправят с разговори и в най-лошия случай с обиди, но до сбиване се е стигало 2 пъти за доста дълго време - говоря за цялото училище от 1100 ученика


    Към тези, които се чувстват малтретирани по някакъв начин. - най-добрия начин е да не общувате внимание на идиотите, защото ако им се впрягате става по-лошо и се ядосвате. Игнорирайте всякакви дразнители и си гледайте кефа

  23. #298

    Оказвайте натиск на децата ви да учат !!!

    Съвместното проучване на изследователи от университета в Лестър и Лийдс, Обединеното кралство установи, че родителски натиск върху децата влияе положително на тяхното обучение, съобщава BBC News. Изследването също така показа, че при многодетните семейства има по-малко натиск върху потомство им. Учените използват информация за британските ученици, родени през 1958 година.

  24. #299

    http://www.myuniversals.com/bgnovini_page.php?id=104

    Съвместното проучване на изследователи от университета в Лестър и Лийдс, Обединеното кралство установи, че родителски натиск върху децата влияе положително на тяхното обучение, съобщава BBC News. Изследването също така показа, че при многодетните семейства има по-малко натиск върху потомство им. Учените използват информация за британските ученици, родени през 1958 година.

  25. #300
    Аз съм против насилието но каквото и да правим то никога няма да спре!!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си