.
Отговор в тема
Страница 13 от 18 ПървиПърви ... 391011121314151617 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 446
  1. #301
    Аз в момента съм ученик в 7 клас и 3 момчета от класът ми гледат борба по бтв комедия в 11:00 вечерта и когато видят накакъв нов удар го изпробват върху малките.Аз не мога да понасям това!!!!!!

  2. #302
    Лора Граймс е 14-годишно момиче от Бристъл, Великобритания, което се самоубива, след като е системно малтретирано в училище от свои връстници. В предсмъртното си писмо оставя това стихотворение, което моли да бъде прочетено на погребението й.

  3. #303
    Цитирай Първоначално написано от TheSadGirl
    vinagi kato gledam reklamata mi stava tolkova tajno, a povoda za napisvaneto na tova stihotvorenie- ujas.I az iskam takava lenti4ka.Predi vreme ima6e v spisanie Blqsak ako ne se laja no az ne si kupih a trqbva6e..
    кат'ти гледам ника, си плащаш любовта

  4. #304
    Аватара на Nebuu
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от quattro4
    Цитирай Първоначално написано от TheSadGirl
    vinagi kato gledam reklamata mi stava tolkova tajno, a povoda za napisvaneto na tova stihotvorenie- ujas.I az iskam takava lenti4ka.Predi vreme ima6e v spisanie Blqsak ako ne se laja no az ne si kupih a trqbva6e..
    кат'ти гледам ника, си плащаш любовта
    Това също се може да бъде счетено като лична нападка. И то в такава тема.
    Жестоко е да си сред бурените цвете

  5. #305
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    Абе виие правихте ли една анкета .??

  6. #306
    Цитирай Първоначално написано от elenka3
    Абе виие правихте ли една анкета .??
    Аз не съм? Каква е по-точно?

  7. #307
    Супер фен Аватара на Fiction7577
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    1 489
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    Не ми допада идеята! Обичам да тормозя зайците!
    Мила, ти си тъпа и ограничена.

    И какво като си 9 клас, една година си по-голяма от тях и вече ти си готината, а те задръстените, понеже са 8 клас?

    Някой хора са просто депресиращо зле ...

    Ми нали като станат 10-11 клас, най-вече момчетата, така ще се изгаврят с тебе че ще се чудиш през коя дупка ти е влязло бе, мивко!

    Ах как ме тварят такива самонадеяни и разглезени КИФЛИ като теб, просто нямам думи!!

    Ще ти се върне, помни.

  8. #308
    Супер фен Аватара на magiie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    1 112
    В моя клас има едно момче (гений) и всички момчета постоянно го тормозят- бият го, събарят го от столя и почват да го удрят с него и още много гадни случки, които не ми се споделят. Според мен му завиждат, заради това, че е умен..
    Just be yourself!

  9. #309
    Според мен няма училище или по точно клас без насилие просто във всеки клас си има по някоя ку.. ии ако някой не харесва другият просто трябва да го набие. В моя клас има едно момиче което нникой не харесва и за да и го докажем нашите момчета постоянноо я бияття не правви нищо само постоянно се усмихваа и това ни дразнии.

  10. #310
    Аватара на WhySoSerious
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    4

    хтй

    В България това нещо много често се вижда .. за съжаление
    така че който ти прави зло и тай вращаш .. който ти прай добро и ти тай праиш...
    аз съм против тва нещо .. зашото един човек
    даже който е да кажем е супер зъл .. сам .. мускулист много сериозен ..
    и той когато се осамоти си мисли за себе си ! със сълзи или с мъка !
    nz1

  11. #311
    Цитирай Първоначално написано от zlatinka10
    Според мен няма училище или по точно клас без насилие просто във всеки клас си има по някоя ку.. ии ако някой не харесва другият просто трябва да го набие. В моя клас има едно момиче което нникой не харесва и за да и го докажем нашите момчета постоянноо я бияття не правви нищо само постоянно се усмихваа и това ни дразнии.
    Е това е много грубо, не мислиш ли?

  12. #312
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    мен пък ме кефи да се заяждам със зайците и да им вземам парите .. верно че и аз бях заек 1 време .. сега е време за отмъщение ..
    А мен ме кефи да шибам такива к*рволяци като теб и да се оплакват после, че това ги боляло онова ги боляло...

  13. #313
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Разбирам какво и е на момичето от първия пост, което се е самоубило. Мен от 1 до 4 клас (че и в 5 и 6, но по-малко) постоянно ми се подиграваха, обиждаха, биеха дори, а не можех да направя нищо... Явно просто имам малко по-здрава психика. В 6 клас продължи да го прави 1 момче, но предупредих майка ми да говори с техните, че някой път нервите ми няма да издържат и ще стане нещо, което не трябва, против което е и кампанията. Не знам колко хора знаят какво е всеки ден да ходиш с мъка на училище.... За щастие вече спряха, особено като му се махна бодигардчето на това момче. Винаги има такива "големци", които се правят на велики и обичат да тормозят останалите. Винаги си намират жертва...
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  14. #314
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Най-често страдат от комплекс за малоценност или ниско самочувствие, което ги прави още по-агресивни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #315

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    59
    Лошото е че и най-добрите ми приятели го правят.. И това всичко става заради така наречения "статут" в училищата.. Или си бияч или загубеняк. Аз не искам да им казвам нищо, за да не развалям отношенията ни. Иначе се опитвам да ги спирам..

    Абе няма да се промени. И камери се сложиха и пак нищо не се променя.

  16. #316
    Голям фен Аватара на webmast3rche
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    788
    Дам. Ти си утайката на форума!

  17. #317

  18. #318
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    Най-ужасното нещо е че се бият момичета помежду си и дори момчета бият момичета.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

  19. #319
    Голям фен Аватара на pofek
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    724
    мисля си,че агресията в училище и изобщо на пътя скоро няма да спре...според мен децата няма от кого да вземат добър пример в тези времена,а колкото до боевете между момиче и момче,това наистина е отвратително....

  20. #320
    Насилието е нещо ужасно! За жалост в всеки училищен ден стажам свидетел на насилие ! Кампанията може би е най-добрата в България но както виждам не помага!
    * това е видео в което са събани компилация от ''побоищата'' в моя клас http://vbox7.com/play:d9448b06d2 изгледаите го и ще видите за какво става дума !!всеки опитал да помогне или просто да се възпротиви на насилниците бива пренебрегнат или нагрубен ! Другите изцепки са : хвърляне на момче в локва, изсипване на коша върху госпожа , всекидневни сбивания .... и др.

    просто нямам думи! да учиш в България е АД (поне в някои училища - да не би в ваще да е различно ???)
    Maybe it's not about the happy ending maybe it's about the story.

  21. #321
    • Да можеше да имаме нормални училища в България без насилие,без делене на хората независимо на какво дали на красота и грознота ,на слаби и дебели,на умни и глупави, на българи и турци на какво ли още не ние българите делим хората а после се чудим защо бягат от нас другите
    Rikity-сестричка

  22. #322
    Проблемите при НАС децата се пораждат от семейната среда,семейните проблеми ,когато отидем в училище с всяка друга цел отиваме ,но НЕ И ДА УЧИМ.Един мой стар съученик имаше много комплекси от брат му ,който го тероризираше постоянно бой,бой и пак бой и той като идваше на училище се биеше с всички

  23. #323
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    Вижте родителите на сегашното поколение,те са дотолкова тъпи от комунизма,че няма от кой да взимаме пример.Родителите пият ракийка,хапват салатка,говорят си за всякакви глупости,играят карти,някаква мизерна работа имат,бият се по кръчмите,правят се на философи.Ей това е 90 процента от населението на България.
    Как да има хубави деца като родителите им са прогнили роби,живеещи все още в комунизма.
    Замислете се какви владетели са имали предишните българи,а сега какви "политици" имаме.Явно си ги заслужаваме.За глупав народ,глупави управници.Ей това е.
    ПП Вие форумни пчелички само знаете да пишете срещу насилието(не говоря за всички) обаче реално само по форумите сте ревностни защитници на каузата си.Иначе ако наистина бяхте съпричастни,щяхте ако видите някой да бива тормозен щяхте да му помогнете независимо от това за какви ще ви мислят по-нататък.Ей такива трябва да сте.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

  24. #324

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Lunataaa
    Мнения
    85
    Цитирай Първоначално написано от reich
    Най-ужасното нещо е че се бият момичета помежду си и дори момчета бият момичета.
    +

  25. #325
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    абе тея момичета се бият повече от момчетата вече...
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си