.
Отговор в тема
Страница 14 от 18 ПървиПърви ... 4101112131415161718 ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 446
  1. #326
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    мерси наистина върши работа и една качулчица на главата кат си сложих евалата опрайх си проблема
    само трима бяха и кат фанах с едната рака една тояга и в другата ръка един бокс със шипове разкатах им мамата на тез говеда мс за съвета ся единия е в пирогов [/quote]

    Тежко въоръжение брат!
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

  2. #327
    [quote="marzinata"]
    Цитирай Първоначално написано от zlatinka10
    Според мен няма училище или по точно клас без насилие просто във всеки клас си има по някоя ку.. ии ако някой не харесва другият просто трябва да го набие. В моя клас има едно момиче което нникой не харесва и за да и го докажем нашите момчета постоянноо я бияття не правви нищо само постоянно се усмихваа и това ни дразнии.



    Ах курве долно ако те хвана да ти кажа кое ви дразни в момичето ще те пречукам и после ще те излежа маааааа колко хора съсипахте гадове мръсни вие ще решавате кой ще тормозите , не сте видяли някои по луд от вас за тва
    Едно перо в задника , не те прави птица!!!

  3. #328
    Цитирай Първоначално написано от zlatinka10
    Според мен няма училище или по точно клас без насилие просто във всеки клас си има по някоя ку.. ии ако някой не харесва другият просто трябва да го набие. В моя клас има едно момиче което нникой не харесва и за да и го докажем нашите момчета постоянноо я бияття не правви нищо само постоянно се усмихваа и това ни дразнии.
    И мене ме дразни аватара ти. И к'во да почна да тролвам ли!? Баси логиката, баси възпитанието.
    Моля родителите да прочетат това, за да намалим дебилизма сред тийнейджърите.
    Тук трябва да кажа нещо умно.

  4. #329
    Историята е много тъжна. . . на нас ни я разказваха в училище ! Насилието в нашето училище е главно психическо ! Момчетата са ужасни и само обиждат и се подиграват . Случвало се е и да идват момчета от друго училище и се бият с момчета от нашето . Оттогава имаме баджове [ карта, на която пише името ти и има твоя снимка ] !!

    Историята обаче просто минава всякакви граници !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #330
    Аватара на Melenchok
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    58
    Цитирай Първоначално написано от reich
    мерси наистина върши работа и една качулчица на главата кат си сложих евалата опрайх си проблема
    само трима бяха и кат фанах с едната рака една тояга и в другата ръка един бокс със шипове разкатах им мамата на тез говеда мс за съвета ся единия е в пирогов
    Тежко въоръжение брат! [/quote]
    Друг изход освен бои при тея няма.Само от това разбират.

  6. #331
    Голям фен Аватара на crowberry
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    седмият облак, в ляво..
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от zlatinka10
    Според мен няма училище или по точно клас без насилие просто във всеки клас си има по някоя ку.. ии ако някой не харесва другият просто трябва да го набие. В моя клас има едно момиче което нникой не харесва и за да и го докажем нашите момчета постоянноо я бияття не правви нищо само постоянно се усмихваа и това ни дразнии.
    Пу че си проста..
    Where'd you go?
    I miss you so.
    Seems like it's been forever,
    since you've been gone.
    Please come back home...

  7. #332

    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Shumen
    Мнения
    26
    Училище без насилие ли ?! Ти трябва да се базикаш,насилието никога не знаеш кога ще се прояви,под каква форма,от кого,как,къде,защо и т.н. !!! И да не говорим че насилието се заражда още в домовете на учениците да не говорим още къде като са по-малки.. а пък да не говорим некой комплексар,надуфка или некви чукове дето се правят на отворени и на големи престъпници биячите на даскало кво ?! кво прай даскалото по-въпроса с тея хора като никой не прави нищо ние трябва да направим нещо така че айде...

  8. #333

    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Силистра
    Мнения
    1
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!

  9. #334
    наистина много тъжна история ... и това се случва със всички просто е НЕВЕРОЯТНО какви хора може да има

  10. #335

    гост

    Самата идея е много добра, по принцип всичко идва от учлище

  11. #336
    Цитирай Първоначално написано от iv4o1995
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!
    Аз имам въпрос:
    Защо по дяволите си искал да си посегнеш на живота??Това не мога да разбера.Пък относно твоята история и аз съм бил в подобна ситуация но просто аз си избрах един по дребен които се подиграваше с мен.Та този конкретният ме спъна и аз паднах, да заболя ме но се изправих и го ударих така че тоя цял живот ще ме помни

  12. #337
    Цитирай Първоначално написано от iv4o1995
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!
    Ужас,надявам се нещата да се пооправят с душевния ти мир най-вече. Хора пречещи ще има винаги
    Ще ви кажа по-късно :П

  13. #338
    Има ги всякакви боклуци навсякъде.В моя клас имаше три момичета които ме тормозиха.Накрая не ми издържаха нервите сбих се едната,не могат да ме разтърват.Сега обаче се държат много миличко въпросните курви

  14. #339
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    отиваш с това на даскало и се безсмъртен

  15. #340
    Не са виновни родителите, защото децата в къщи се държат много кротко, но като излезнат от тях стават съвсем други хора, не са и виновни и компютърните игри с насилие.
    Нормално е децата да са агресивни и пълни енергия след като по цял ден стоят пред компютрите и няма по-хубаво нещо от това децата да са агресивни и енергични, но нито държавата, нито училищата правят нещо, че да може да накарат децата да спортуват и да си изразходват енергията.
    В училищата няма много възможности за спорт, има само по 1 физкултурен салон и това е.
    Държавата трябва да изгради спортни бази във всеки квартал на всеки град и във всяко училище, а училището трябва да накара учениците да тренират още от малки!

  16. #341
    хахах weti, дала си им добър урок, браво аз избягвам боя, но пък ми се случва честичко )

  17. #342
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    каква драма
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  18. #343
    ХАхаха ... бих казал че сте жалки ... Кво ви пука за другите ми кажете ?? гледайте си вашата купичка и това е .. !!! Всеки един от другите е бъдещ индивид , който ще се бори за вашето място в университет ,, работа и така .. той е един съперник .. !!!! така че ,, мачкайте за да не бъдете мачкани !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз лично съм на това мнение .. .. лично мен от 5 до 8 клас ме мачкаха доста... но нещата се объркаха ,, и всичко благодарение на начина на мислене !!

    Закона на джунглата е .. Силните оцеляват

  19. #344
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    ^много точно макар че за мачкането на другите не съм съгласна но карай...аз мисля че насилието в училище е изкривена представа на мачкащите да се забавляват и да си правят кефа....всеки да си гледа себе си така е най-добре

  20. #345
    Здрасти, абе тука някой са прави ама не винаги е така. Зависи от случая. Има някви дебили дето няма как като го видя в коридора и да не му смачкам фейса. В смиисъл като си толко зле седи си в къщи. За кво излизаш да дразниш хората. Е как на такъв човек да не му покажеш как стоят нещата с няклко тупаника. Но пък и не смятам че всичко трябва с насилие. Някои разбират от дума. Като му разкажеш кво ще му се случи и някой се усещат, навеждат главица и го дават по спокойно. Четох някви коментарчета и видях че има супер мнг хора които не са в час и говорят някви заучени неща от вестници и телевизия. Веднъж като влезеш в средата и всичко се променя

  21. #346
    Първо, зравейте на всички! Нов съм във форума.
    Прочетох едно 80% от мненията. Тъй като са много няма как да отговарям на всяко едно, за това ще напиша всичко в едно мнение.
    Значи, като по-малък и мен са ме тормозили, това не го отричам. Навсякъде има идиоти, няма да споря. НО:
    1) Ако вече сте едни от тормозените, бих ви препоръчал следното. Следващият път, когато този/тези индивид/и ви обидя/блъснат/спънът... просто моментално им скочете на бой. Няма значение колко са. Ако ще да са 10 човека. Няма нужда да се замисляте "Ами те са 10 а аз съм само един. Ами ако ме вкарат в болница?....". Опълчете им се! Докато не го направите, те няма да спрат да ви тъпчат. Както един човек е казал "Ако се оставиш да те тъпчат, ще те тъпчат цял живот.". Преди да им скочите, разбира се, от моя гледна точка, е добре да направите някакво bad ass looking motherfucker face. Трябва да изглеждате уверени в себе си и намеренията си. Само малко да се поколебаете и всичко е свършено. Дори и да ви смачкат, с последни думи може да им кажете нещо от сорта: "Дано сте готови за следващата вълна" (въпреки, че ми звучи малко странно). Но както казах нещо от сорта. След това, както са направили по-назад в темата, отивате и ги пребивате един по един, че и по двама-трима може (в зависимост от физическите ви черти), с каквото ви попадне. Дали е бухалка, дали бокс, дали обикновенна летва......Защото, такива хора просто не разбират от друго.
    2) Обръщам се към самоубийците! Погледнете точка 1).
    3) Виждам, че някой хора си мислят, че игнорирването винаги работи. Не е така. Може би при обидите върши работа, но тя не е много. Ако примерно ви спъват, блъскат,... не виждам как човек може да игнорира това. По-скоро, показвате слабост, като не им отвръщате със същото или по-лошо.
    4) Много от хората, казвате: "Малее, горкия"; "Много гадно"; "Напълно съм против насилието в училище!"; и всякакъв тип изрази, но колко от вас правят нещо по въпроса? Предполагам едва 5% от вас.
    5) Други пък, гледате да хвърлите вината на училищата или родителите. Еми щом видите, че нито едното не върши работа, хванете се вие!
    6) В случай, че сте момиче тормозено от момчета/момичета, може да пробвате следната самозащита, която включва физическо насилие. Пуснете си нокти на ръцете (в случай, че нямате) и като дойде време за саморазправа, драскайте ги по лицето. Съвет: целете се в очите! Колкото и брутално и насилсвено да ви звучи. Просто хората сме свъкнали да разчитаме прекалено много на зрението си и без него сме за никъде.
    7) Ако си някакъв женчо, който дори и момичетата го тормозят, може да пробваш точка 1). Но преди това, започни от момичетата. (Най-вече искам да знаете, че съм НАПЪЛНО против насилието над жените, но все пак няма аз да го правя това) Като дойде някаква п*тка, хващаш я здраво, ама найстина ЗДРАВО за гушата, повдигаш и леко главата, един вид да гледа леко надолу, стискаш, но не толкова, че да я удуши, колкото да и се спече говното. През това време разбира се, я гледаш с поглед, стил "Ще те убия и после ще ти изч*кам тялото". Или просто слагате физиономията от точка 1). Както си решите. И я питаш нещо от сорта: "А ве к*чко искаш ли да ти разфасовам (или някой друг синоним) лицето за цял живот?" И очаквате отговор. Взависимост от него, преценявате как да реагирате. Като през цялото време се дръжите уверено и вярвате в това, което казвате!
    Тези (дори и аз не бих ги нарекЪл така) "съвети" са за в случай, че сте вълк единак или просто така наречените ви "приятели" не ви пазят гърбЪ.
    Сега малко и от моя живот. Както казах в началото на поста си, и аз съм бил тормозен. Това беше до 6 клас, включително. После заминах за Испания, в която още съм. През лятото, преди да почне учебната година си казах: "Край! До тук беше! Повече няма да се оставя на никой да се ебава с мен." Така и стана. Още първия ден в даскало, един унгарец ме нарече "тъпанар". Веднага подхванах най-близкия стол до мен и го враснах с него. Ъпсурт да ме убиди пак. За в бъдеще правех същото. И най-малката обида и налитах на бой. И си изградих уважение в цялото даскало. Дори и по-големите не смеяха да се ебават с мен. Ако щете ми вярвайте. Всеки сам си избира.
    Обаче ме е яд, че не приложих тази техника още като бях в България. Тъй като там имах доста познати.
    Попринцип, гледам да избягвам саморазправа, но винаги си имам едно на ум.
    Но все пак запомнете: "Най-добрия бой е този, който не се е състоял. Достатъчно е да сплашиш врага си и да изглеждаш уверен в намеренията си."
    "В боя няма правила. Трябва да използваш всико около теб, като оръжие. Слюнката и прахта са най-лесни за употреба."
    Колкото и човек да чете в интернет и да мрънка колко е гадно това и онова, докато Вие не направите нещо, нищо няма да се реши!

    П.П. Може да съм нов във форума, но не и в живота.
    П.П.2. Извинявам се за правописните грешка.
    П.П.3. Имайте в предвид, че някои от нещата звучат доста филмирани, но повярвайте ми, вършат работа!
    Последно редактирано от Mr.Psychological : 04-15-2012 на 18:55

  22. #347
    без насилие? ми то няма такова,или има все някой идиот или аз съм TOP-MEN

  23. #348
    Здравейте, приятели! На 13 години съм и съм в 6-ти клас. Тази година и аз бях подложен на тормоз. Провокираха ме, хвърляха разни неща по мен. Доста висок съм за моята възраст (1.72 м.), но този път наистина ме сринаха. Предупреждавах ги няколко пъти, казвах им че ако продължават ще им отвърна. Не се повлияха. Един ден отново тръгнаха да ме целят с хартийки...... Тогава вече не можах да издържа. Хванах едно от момчетата, ритнах го в слабините, после с юмрук в гърлото. Оттогава никой не ме е закачал.

    Та, съветът ми е: НИКОГА не се оставяйте да ви мачкат. И аз мислех, че ако не им обръщам внимание ще спрат, но... това е грешно. Единствения начин нещата да се оправят, е да се сбиете. Дори и да загубите, пак ще имат респект към вас.

  24. #349
    Фен Аватара на BlizeR
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    114
    Многог тъжно!

  25. #350
    Цитирай Първоначално написано от iv4o1995 Виж мнението
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!
    Земи се стегни малко!! Бият ли те бий ги и ти! Така стана и при мен до 3 клас ме обиждаха, а след това седяха по ъглите !
    А относно оръжията ако си слаб им правиш услуга! (Ще те млатят с тях )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си