.
Отговор в тема
Страница 2 от 18 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 448
  1. #26
    horaaaa y4astvaite v kampaniqta s deistviqta si a ne s tupite lenti4ki.kakto kazaha nie teenpeople 6te napravim vsi4ko vazmojno da sprem podobni sityacii i ako sme svideteli da za6titavame slabite...az mislq 4e problema e 4e razbiraneto na dne6nite deca za COOL e da si jestok i gaden i te sa deca razbiraemo e....i o6te po trydno e da vtulpi6 v glavata na dete 4e jestokostta e lo6o ne6to....no pone da opitame...

  2. #27
    И аз щях да се самоубивам поради същата причина като Лора.... Нямам приятели в училище и всичките ми ученици ме обиждат и нагрубяват и даже понякога се стига до бой А класния и директорите си затварят очите... не знам как издържах толкова много тази учебна година...
    [img][/img]

  3. #28
    За жалост няма друг начин освен да избягваш общуването с по-"големите"...и изобщо всякакви спорове,което е невъзможно,но споровете се решават с думи и аргументи,не с ритници и удари...ама на тъп човек акъл да даваш...е също толкова невъзможно,винаги си има риск,дори и да не си направил нищо винаги ги има хората,които ще те тормозят за кеф.

    BTW тази тема ме подсети за една песничка с клип против училищното насилие:

    http://www.youtube.com/watch?v=o1mt1k0pYIo
    (ахаха,къв пример дадох само XD)

  4. #29
    Мисля че темата е супер, тази тема е много важна. В Шумен има Детски парламент там обсъждаме такива нешта инициятиви ще поддигна темата .ВАЖНО Е !!! Според мен такива лентички трябва да се раздават в училищата.Точно там трябва да се говори на тази тема.

  5. #30

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176
    Цитирай Първоначално написано от the sad girl
    vinagi kato gledam reklamata mi stava tolkova tajno, a povoda za napisvaneto na tova stihotvorenie- ujas.I az iskam takava lenti4ka.Predi vreme ima6e v spisanie Blqsak ako ne se laja no az ne si kupih a trqbva6e..
    Няма такава лентичка вече!Ако има е проста една от тези,които не са продадени още.Но наистина идеята за такова стихче е невероятна и засяга много важна тема!Трябва да има нещо като подписка!Там всеки ще остави своя подпис и може да напише нещичко за подкрепа на жертвите на насилие.
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  6. #31
    nasilieto v daskalu i si4ki teq ne6ta idva ot prekalenoto glezene na roditelite, za6to predi ne e imalo nasilie (az ne 4e znam de na 12 sam ) za6toto e imalo red, zakoni , pravila,, sega vsi4ku e mnogo razpusnato,.. vapreki 4e savpadam v tova novo pokolenie, ne mi haresva, neznam no predpo4itam po lekiq prosti4ak na4in na jivot, sega v naprednaloto ejednevie, v sveta v koito si4ki iskat da se dokajat kvi gazari sa i kfo tfa kfo unufa i sao da otgovarqt s visokomerie*pfff* ama sa golemi lainari, are predi da si nosat nojove ili boks v u4ili6te da se nau4at da si miqt g**a i togaaaaaaa da mi sa praat na gazari (lainari) ne az sam mnogo otvratena ot tezi hora v u4ili6te naposledak korumpirana darjava :@ emi 6te se stiga do samoobiistva mnogo qsno.. ta to i ubiistva mejdu momi4eta 6toto ednata biola po ubafa ot drugata tccccc e moi li za takafa pri4ina da se ste4e edin siluet i da zagine toi, i du6ite na lbizkite mu (e tyk malko preigrah ) no mislq 4e sam prava!
    Smile is my style!

  7. #32
    az p1k mislq, 4e vsi4ko idva ot tova, 4e decata podrajavat. Vijda ot nqkoi po-golqm batko ili kaka, 4e se pravi na otvoren i 4e nalita na boi, popiva vsi4ko i kopira doslovno . Az li4no vijdam pove4e golemi "g1zari", otkolkoto malki

  8. #33
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    161
    Ami az adski mn se radvam che tolkova ot vas otkliknaha na tazi tema i prosto se obnadejdavam che vse pak ne vsichko e zagubeno!
    You're a looser. But I'm not.

  9. #34
    един френд постоянно го тормозят в училище ама все пак това е България най - тъпата държава в света ,
    казвам така защото не стига че го тормозят а и класната им нищо не прави!!! за това ако сте на това мнение пишете "да" за да подпомогнем на деца като моят френд \/ \/

  10. #35

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    in da middle of nowhere
    Мнения
    97
    още от първи клас ни учат как да постъпваме в такива ситуации, когато видиме някой да обижда или дразни или тем подобно нещо какво да направим, как да кажем на някой че не го харесваме по респектен начин да не го обидим, и така нататъка, това го учихме в час по псхология и все още го учим но по различни неща


    To be lost before you're found, don't mean you're losing.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от _DaYa_
    Цитирай Първоначално написано от Sunarry
    А мислите ли, че можем да помогнем някак си?
    Според мен можем Просто като видиш насилие се опитай да го спреш по някакъв начин.Ако видиш деца от по-малките класове ще успееш да ги разтарвеш.Аз имах такъв случей да разтарвавам...ама ме хвана една даскалка и ме драпна и ми каза най-спокойно "Остави Педалогическия съвет ще се погрижи за тях а ти влизай в час че почваме..." а нямаше и помен от някой от тоз савет, те деца от 5ти клас се скубят, ритат а се насабрали 20-25 човека и снимат с телефоните и се кефят "Бой бой" и после имаше слухове, че Педагошката ( нз как се пише ) ги накарала да си стиснат ръцете и им говорила 10 мин и ги оставила как си варши работата таз жена...разпитала ги "Защо" и т.н. ии накрая им казала "Да не се повтаря повече неискам неприятности" тцц тцц
    Те вечи всички даскалки изперкаха нещу

  12. #37
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    371
    davaha reklami ama ne znaeh 4e tova stihotvorenie e naprsano ot tova momi4e
    (sun)~{}*

  13. #38
    Последната 1 година и при мен е така всички деца ме мразят и постоянно ме бият и дразнят но те са много и аз нямам какво да им кажа а както знаете ако се обърна към Класния ще изглеждам като глупак затова си мълча и търпа и ходя посинен с месеци а на тях им е забавно . Смятам да последвам примера на това момиче и да се самоубия - отдавна чета този форум но не се бях престрашил да пиша , благодаря на човека които се сети да направи такава тема и на хората писали в нея.

  14. #39
    Така е ,нрепрекъснато има насилие,дори да са идвали от всякъде,пак се бият ,ами до обиждането къде отидохме ,вербалният тормоз,той е най-ужасният,имам 1 момче с ментални проблеми в класа,понякога ходи при ресурсните учители и целият клас го обижда тормозо бие и игнорира,никой не му помага,ако например аз му помогна с нещо всичко завършва с подгравки,дори ми бяха написали момчетата от класа валентинка от негово име все едно и я бяха пуснали в чантата ми ,само защото му помогнах с нещо,сега тези седмици беше друга мания гонеха ни с хлебарки,наитина това е крайно неприятно.

  15. #40
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от MELON
    един френд постоянно го тормозят в училище ама все пак това е България най - тъпата държава в света ,
    казвам така защото не стига че го тормозят а и класната им нищо не прави!!! за това ако сте на това мнение пишете "да" за да подпомогнем на деца като моят френд \/ \/
    кой тормозат бее човек не му вервайте та той пише това само защото него го тормозят и викат че е сдухан
    qko mi e

  16. #41
    Фен Аватара на alexandarchy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    198
    Triumpha_stz напълно съм съгласен с теб!

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от zwarn
    Последната 1 година и при мен е така всички деца ме мразят и постоянно ме бият и дразнят но те са много и аз нямам какво да им кажа а както знаете ако се обърна към Класния ще изглеждам като глупак затова си мълча и търпа и ходя посинен с месеци а на тях им е забавно . Смятам да последвам примера на това момиче и да се самоубия - отдавна чета този форум но не се бях престрашил да пиша , благодаря на човека които се сети да направи такава тема и на хората писали в нея.
    Не им се връзваи и аз бях така до 5 клас.Сега никои не се закача с мен.




  18. #43

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Targovishte
    Мнения
    461
    iskam i az da pomogna s ne6to ako moga ve4e 2 pyti darih opredelena suma pari koqto mi e po silite no dali moje o6te ne6to da se napravi... :S v moeto daskalo vinagi pomagam na takiva deca i 6te prodaljavam da go pravq da se nadqvame 4e tova vse s ne6to pomaga :S
    http://prize.bg/slynchic3 :P vlezte
    www.slynchic3.aha.bg
    Lovesick No longer, 'cause now I'm over you
    Lovesick I'm stronger and it feels so good
    Lovesick No longer, so what you gonna do?
    Lovesick Understand, it's a fact
    I'm not lovesick

  19. #44
    Историята на Лора е наистина тъжна, а за лентичката се опасявам, че е късно да се снабдиш с такава! В моето училище не съм ставала свидетел на насилие, но преди няколко години (около 5) сестра ми беше отличничката в класа и не само това ... любимка на учители и т.н. Това не се харесваше на доста хора, които се стараеха да я стресират и подтискат всекидневно ... Когато те осъзнаха, че сестра ми не се поддава (поне не пред тях) решиха, че трябва да разбере "кой е шефа" и няколко заядливи кучки (извинявам се, но са такива) се събраха и след часовете я пребиха от бой ... Някои от тези "сладурани" се замесваха често в такива проблеми ... НО сега на въпроса - ако някой е под тормоз в училище и не знае как да го каже на педагозите то на родителите си не би трябвало да се притеснява да каже ... Поне така направи сестра ми, след което правосъдие беше раздадено ... естествено "онези" не пострадаха по никакъв начин, но пък повече не закачиха сестра ми ... само тайно я проклинаха Та мисълта ми е при подобни ситуации да потърсим помощ от човек, който никога не би ни обърнал гръб!!! Всеки един от нас има такъв човек до себе си ... ние не можем да помогнем ако не знаем, че този до нас се нуждае от помощ ... може би така започва промяната!!!

  20. #45
    Не знам дали някой е гледал филма "Предай нататък" НО ако не сте ви го препоръчвам!До нянаква степен е свързан с темата ... така че
    За тези, които не са накратко ... децата в училище правят предложения, за това как могат да променят света... едно дете има наистина добро предложение ... То помага на 3-ма човека, а те трябва от своя страна да помогнат на още 3-ма души и така се получава едно "подаване на щафетата на добротата и съпричасността" ... Момченцето помага на много повече от трима души и когато вижда, че две момчета с ножове нападат негов съученик (май такъв беше ) се притичва на помощ и ... както става в ТВ драмите наръгват него попогрешка и то умира Филма е много стойностен и наистина кара човек да се замисли дали не може да стори нещо добро за другите ... Аз много се надявам, че и в България хората сме съпричастни и бихме "предали нататък" на драго сърце ... Поне се надявам, че е така , защото с насилие не се постига НИЩО!!!

  21. #46

    Re: Училище без насилие

    Otnosno lenti4kite:V moito daskalo se provede kampaniq "U4ili6te bez nasilie" i tam razdavaxa sini lenti4ki...predi tva sam tarsila v neta telefon na koito moje da se pora4at ama ne namerix, ima samo toz za vrazka s nasilieto

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от Love_Is_The_Answer
    Не знам дали някой е гледал филма "Предай нататък" НО ако не сте ви го препоръчвам!До нянаква степен е свързан с темата ... така че
    За тези, които не са накратко ... децата в училище правят предложения, за това как могат да променят света... едно дете има наистина добро предложение ... То помага на 3-ма човека, а те трябва от своя страна да помогнат на още 3-ма души и така се получава едно "подаване на щафетата на добротата и съпричасността" ... Момченцето помага на много повече от трима души и когато вижда, че две момчета с ножове нападат негов съученик (май такъв беше ) се притичва на помощ и ... както става в ТВ драмите наръгват него попогрешка и то умира Филма е много стойностен и наистина кара човек да се замисли дали не може да стори нещо добро за другите ... Аз много се надявам, че и в България хората сме съпричастни и бихме "предали нататък" на драго сърце ... Поне се надявам, че е така , защото с насилие не се постига НИЩО!!!

    Филма е добър!

  23. #48

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 070
    mnogo e losho tova...da si samoten..tormozen postoqnno fizi4eski i psihi4eski i da nqma koi da ti podade raka da se izpravish mnogo tajno mi stana :S nadqvam se ne6tata da se opravqt v bg

  24. #49
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Гледайте филма "Класът" -> "The Class" Препоръчвам ви го.Точно за насилието в училище е,а и е правен по истински случай.
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  25. #50
    Бла Бла Ние не разбрахте ли , че няма оправия !?!?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си