.
Отговор в тема
Страница 3 от 18 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 448
  1. #51
    много тъжно, че стават такива неща в училищата!!! На никой ли не му пука? Искам всичко да е различно. Не мога да повярвам, че държавата и семействата позволяват да стават такива неща!!! А това стихче е наистина страхотно...загинал е един талант

  2. #52
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    161
    Ами факта, че тази тема съществува,и че всички вие се включвате така активно, доказва, че не на всички не им пука! Искрено се надявам тези, които са попадали в кофти ситуации, подобна на тази, да не се отчайват, а да проумеят, че това е само част от цялата картина
    You're a looser. But I'm not.

  3. #53
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    161
    А, само да се похваля - съвсем случайно попаднах на такава лентичка и сега вече си имам и съм много щастлива!!!
    You're a looser. But I'm not.

  4. #54
    http://www.bgpetition.com/u4ilishte-...lie/index.html

    Ето петиция. Които има желание нека я разпише! Между другото я пуснах от името на автора на темата, понеже не съм го писал аз.

  5. #55
    Няма шанс,не може да има насилие без училище,аа тоест училище без насилие де

  6. #56
    Лора Граймс е 14-годишно момиче от Бристъл, Великобритания, което се самоубива, след като е системно малтретирано в училище от свои връстници. В предсмъртното си писмо оставя стихотворение, което моли да бъде прочетено на погребението му.





    Тва ме шокира ...

  7. #57
    Няма такова нещо училище без насилие . Трябва 1во да се появи фразата " Свят без насилие " за да доиде и училище без насилие . Това не е наша работа да пишем по форумите глупости . Това е сериозна тема която трябва да се вземе на сериозно от оправляващите скапаната държава !

    МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА , ОБИЧАМ РОДИНАТА СИ [!][!][!]
    МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА , ОБИЧАМ РОДИНАТА СИ [!][!][!]

  8. #58
    Otnostno lenti4kata az si q imam ot BRAVO-to a za nasilieto v daskalo de da be6e samo tam to i e po celiqt svqt daje kato si vurvi6 spokoino po ulicata moje nqkoi da te napadne.....
    H!LfT M!R Fl!eGeN

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от Cristian0`7
    Няма такова нещо училище без насилие . Трябва 1во да се появи фразата " Свят без насилие " за да доиде и училище без насилие .
    Кристиан,
    обикновено се почва от по-малкото към по-голямото, освен ако не става въпрос за революция.
    На всичкото отгоре доста хора се борят за каузи като световния мир, против дискриминациите и т.н.

    Цитирай Първоначално написано от Cristian0`7
    Това не е наша работа да пишем по форумите глупости . Това е сериозна тема която трябва да се вземе на сериозно от оправляващите скапаната държава !
    Освен държавата, която със сигурност е виновна за много неща, може би е най-логично ако част от отговорността поемат мнимите наблюдатели на насилие в училище. Техният брой като цяло е по-голям от този на "жертвите" и "палачите".

  10. #60

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Тук
    Мнения
    29
    Аз изпуснах списанието с лентичките и помолих братовчедка ми да ми донесе и тя Май месец ми донесе от бензиностанцията... може още да ги има на лентичката пише Говори с приятел 0800 19 100

  11. #61
    както каза някой по-горе бъдете съпричастни с делата си, а не с лентички...по-скоро се опитайте да помогнете, моя приятел вчера са го пребили и ограбили и то посред бял ден и кво?никой нищо не е направил..що?щото живеем в българия..внимавайте откъде минавате и с кого се прибирате, щото вече никой за нищо няма гаранция, а пък както забелязавате на бг полицията не може да се разчита именно защото те предприемат мерки(евентуално) СЛЕД инцидента..по-добре да дадете 2 лв за такси,отколкото после цял живот да съжалявате

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от Jessica^
    както каза някой по-горе бъдете съпричастни с делата си, а не с лентички...по-скоро се опитайте да помогнете, моя приятел вчера са го пребили и ограбили и то посред бял ден и кво?никой нищо не е направил..що?щото живеем в българия..внимавайте откъде минавате и с кого се прибирате, щото вече никой за нищо няма гаранция, а пък както забелязавате на бг полицията не може да се разчита именно защото те предприемат мерки(евентуално) СЛЕД инцидента..по-добре да дадете 2 лв за такси,отколкото после цял живот да съжалявате
    kakvo da prikazvame za bg policaite te sa tolkova lesni za podkupvane bojee napravo sam vazmotena kakto nqkoi be6e kazal "Mrazq darjavata,obi4am rodinata"
    Ich habe nichts nur eine Liebe

  13. #63
    Много добра кампания, много добро стихотворение, много добра реклама.
    Ужасно е насилието в училище, знам го от личен опит и не го пожелавам на никого. Това, че си по-свит и беззащитен от другия, не означава, че той може да прави каквото си поиска с теб. Най-лошото е, че рано или късно ти писва да му се изпълчваш, свикваш, един вид се предаваш, а в училището, в което учих всичко беше под ниво-нито учителите и директорът взимаха мерки.

  14. #64
    Няма как да се спре насилието в училищата.Тормозени са главно различните деца...
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  15. #65

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Panagiurishte
    Мнения
    3

    Nasilie

    Jivot bez nasilie.Nevazmojno nasilieto v BG e postoqnno .. v ychilishte ychitelite sa mnogo ''zainteresovani'' za zdraveto na decata ,a ne trqbva da e taka !!!

  16. #66

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Panagiurishte
    Мнения
    3

    Nasilie

    Jivot bez nasilie.Nevazmojno!!! Bg e edna ot stranite v koeto nasilieto veche e razvito kato sport v ychilishtata. Ychitelite sa mnogo ''zainteresovani''za zdravetto na decata.Trqbva da se pomogne za edin dob1r i smislen jivot bez nasilie !!!

  17. #67
    Аватара на sulley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бикини-Ботъм
    Мнения
    501
    жестоко е,но това е реалността,4ак след такива трагедии се сещаме да бъдем по-добри едни към други,но ве4е е прекалено късно
    "Аз съм това,което оцелее от мене."

  18. #68

  19. #69

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ми Изхаби на тати паричките ООД
    Мнения
    1

  20. #70
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Един от проблемите на съвременното общество е насилието.
    То се поражда от различни фактори,на расистка основа,на лична основа
    на сексуална итнт.Според мен е невъзможно насилието да бъде премахната на 100%,но все пак ако всеки прави малки компромиси то ще намелее значително,решението на този проблем не се крие в безкрайното дискутиране,а в бързото действие,ако по-училищата се въведат различни видове кръжоци и сбирки,учениците ще имат повече време за личностно развитие,по този начин ръстът на извършваните от деца престъпления ще намалее,все пак ,когато човек има работа за вършене,той има по-малко време за глупости.
    Насилието никога няма да бъде изцяло премахнато,но може да се намали поне частично,стига държавата и отговорните органи да си вършат работата като хората.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  21. #71

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    10
    В мойто училище няма насилие,но в кварталът ми съм се нагледала на какви ли не ужасии.Понякога ме е страх да излизам сама и за това приятелят ми ме изпраща до вкъщи понякога
    Вярвай в себе си и светът ще повярва в теб

  22. #72
    Наистина много тъжна история, но и много поучителна.
    Впрочем, сега ме подсетихте да си сложа синята лентичка.
    Наистина трябва да бъдем съпричастни - било то и само с една гривна!
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  23. #73
    Кампанията ми харесва но не съм видял някакъв ефект от нея
    незнаех за лора и нейното стихотворение
    За жалост в мойто даскало насилие виждам всеки ден тъй като имам в класа 1 черно момиче и ест тя е като роб на всички... аз съм момче и немисля че биха посмяли да ме бият защотото и те ше хапнат някой друг юмрук но пък за сметка на това постоянни обиди заплахи чувам такаче и аз се чуствам малтретиран самоче психически което ме направи някакви затворен човек и пълен с омраза.. и самотен наистина искам да няма насилие но това няма да стане скоро... па и както гледам с времето става все по лошо и ми е мн кофти да гледам момичета които биват бити... както се каза по горе предимно това става защото хората са различни... тея които са дебели/неприятни за окото/ушати/зубари биват изолирани и малтретирани което е мн кофти и проваля развитието на тези млади деца както аз вече се чуствам ... различен .. неприятен... нема кой да ми подаде ръка (е родителите ги изключвам защото те винаги подават ръка)
    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.

  24. #74
    ami moqt potpis e samo edno izrechenie"TOKIO HOTEL ARE THE BEST"

  25. #75
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    Ехе значи съм случил на даскало при нас интригантите се събират на едно, плюят си в устите и правят интриги...
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си