.
Отговор в тема
Страница 4 от 18 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 448
  1. #76
    Не знаех тази история и сега ми става все по-тъжно
    Наистина съм положително настоена за бъдещето , и че няма да има насилие сред децата ама това надали ще бъде скоро или изобщо ще стане ...Винаги ще има закакво да се дикриминират

  2. #77
    май все пак не си толкова позитивно настроена относно насилието...няма лошо да си реалист.а всъщност има толкова мн истории,коя от коя по-ужасяващи.някаде бях чела за момиче,което бивало подлагано на огромен психически и физически тормоз,тя не е смеела да разкаже на родителите,дори си наела бодигард.но един слънчев ден тя получила най-големия,но и,както сама го нарича,най-щастливия си бой.защо?защото проклетникът си помислил,че тя е казала за тормоза,тя плакала,клела се,ама-не.и така с една метална верига...сами се досещате.е,като се прибрала вкъщи с огромната синина на лицето,било немислимо да лъже.майка й я отписала от даскалото,но най-тъпото е,че когато показала раните на класната,тя казала:"Вас какво ви интересува?Нали си местите детето?"Така че призива на тва момиче беше само да споделяме с родителите си.Защото колкото и да ни ядосват понякога,те все пак са единсвените,които могат да ни защитят.

  3. #78

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Добрич
    Мнения
    1
    nasilieto v u4ili6te e neizmenna 4ast ot ejednevieto na b1lgarskiqt u4enik
    ROCK NEVER DIES ! ! !

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от MeTaL_DoG
    nasilieto v u4ili6te e neizmenna 4ast ot ejednevieto na b1lgarskiqt u4enik
    Точно така!

  5. #80
    Аватара на HatebeeD
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    88
    Много тъжна история...Аз съм присъствала на малтретиране на моя съученичка и в много случай съм се мъчила да я защитя като момиче с,което не се държат по този начин,но нищо не помага

  6. #81

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    10
    Цитирай Първоначално написано от MeTaL_DoG
    nasilieto v u4ili6te e neizmenna 4ast ot ejednevieto na b1lgarskiqt u4enik

    много ли ти е смешно.Всекидневно виждам как невинни хора биват пребивани.Аз самата съм била жертва на насилие
    Вярвай в себе си и светът ще повярва в теб

  7. #82
    Sinan Sakic rulzzz


  8. #83
    Ако няма насилие кфо ще права в тфа училище
    МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА , ОБИЧАМ РОДИНАТА СИ [!][!][!]

  9. #84
    nasilie zvu4i prekaleno brutalno za men ;D 4ak nasilie tva e se edno da te iznasilqt v u4ili6teto ti em ddz ina4e ima gi vsekvi otvorkovci koito si mislqt 4e mogat vsi4ko v u4ili6eto si

  10. #85

  11. #86
    насилие...тая гадна дума...бях жертва на насилие в даскало много обичаха да се ебават с мен...една съученичка се закачаше обиждаше аз го приех много така навътре,но се преборих уж..и така.Понякога се чудя защо тея дет се мислят за нещо повече от другите трябва да се закачат с тези,които са по-необщителни,по-свити,срамежливи

  12. #87
    Насилието е много лошо нещо. Един мой съученик три пъти е чупил ръка и трите пъти това е в следствие на насилие.

  13. #88
    [quote] Ако няма насилие кфо ще права в тфа училище

    Простак(с извинение)как можеш да кажеш такова нещо?

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от Cristian0`7
    Ако няма насилие кфо ще права в тфа училище

  15. #90

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    sofiq grad
    Мнения
    7
    може да се живее и без насилие за това трябва да ги спрем се едно си някои насилник които не може да живее без насилие напротив можеш да спреш да помислиш какво причиняваш на човека до теб и да се замислиш един ден това което причиняваш сега моге да се случи и на теб и тогава да няма кои да ти помогне за това можеш да спреш и да се стараеш да предотвеатяваш случващтото се насилие в училище
    xaxaxa

  16. #91

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    26
    Насилието под всякаква форма е неприятно. Явно тези които го извършват не се замислят какво причиняват. В крайна сметка ако си вандал в училище, като пораснеш пак ще си такъв. За това трябва да се въздейства на хората още от началните години в училището. Понеже като пораснат.. Повечето от вас вероятно са гледали клипа с пребитата учителка от Пловдив.. с която се гаври половин клас

  17. #92
    тук е много лесно "мн гадно " а в училище?!Колко от вас не се мислят за нещо повече от съучениците си,който не са супер готини " като нас ,разбира се", колко от вас казват -"всички са равни" , а после отиват на училище и още от вратата започват с обиди и гадни прякори? Може да кажете "ми и те да ни говорят така ,на мене не ми пука".Не ти пука и защо?Защото се имаш за нещо повече,знаеш ,че техният глас не се зачита и отговора им,какъвто и да е той, ще служи като нова подигравка срещу тях.Тези деца се притесняват да вдигнат ръка,да говорят високо в час защото тяхното самочувствие го няма изобщо,те самите започват да се мислят за по-ниши от нас!Ужасно е!

  18. #93
    Против насилието съм кадето и да било, а и не се бия и никога не съм се бил
    Sinan Sakic rulzzz


  19. #94
    аз не съм се сблъсквала с подобно нещо, но знам, че проблемът е доста сериозен и вкоренен в някои хора. Причината е във възпитанието на родителите и ценностите, които са научени да спазват. Ако са някакви нехайни и оставят дететпо да се развива само или го малтретират, резултатът е очевиден
    П.П. и аз искам носейки синя лентичка на покажа съпричастността си към всички, на чието място бих могла да бъда и аз; никой не избира в какво семейство да се роди

  20. #95

    ima nasilie v u4ili6te

    вярвайте ми в училище има насилие навсякъде има различни аутсайдери които всекидневно са подложени на насилиета та дори и за забавление,много грудно се оказва това да помогнеш на такива хора защото повечето от тези които насилват са мамини дечица свикнали нещата да стават така както кажат те надявам се скоро да дойде края на мамините дечица
    davam vsi4ko za teb da si o6te dylgo ti sys men davam vsi4ko za teb da me obi4a6 mn ti
    davam vsi4ko za teb da te gledam blizo do men
    davam vsi4ko za teb da si happy vseki den
    obi4am te milo :*

  21. #96
    Аватара на temptati0n
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    ~*иЗ мОя сВят*~
    Мнения
    206
    Наистина страхотна кампания Браво на тея, които са я основали
    I L0VE MY FRIENDS


  22. #97
    Аватара на Miimiinka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofiя
    Мнения
    278
    В мойто даскало има 3-момичета дет праат интриги и ми се заяждат.И ония ден кат отидох на даскало беха измислили нещо ново,но тоя път стана боя нали.Аз се защитавах и те после ми се извиниха нали.Тъпи раути.Най се дразна некви кат се праат на мн велики в даскало... хаха тъпа раута. Тва е много шибано бе...некви ми се праат на тарикатки в даскалото и се праат на биячки..Никой нема право да посяга на някого.Само ако не е с цел защита.. хаха какво бях аз.. . Баси... !

  23. #98
    Аватара на Addictive
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Плевеен
    Мнения
    155
    Цитирай Първоначално написано от [*Cr!ST!AnO`STyLe*
    ]Незнаех, че това стихотворение е написано от момиченце, което се е самоубило
    me2

  24. #99

  25. #100
    Аватара на pavkata91
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    372
    Мале мале мале..освен масовия спам освен масовата селяния май само момичетата и тук таме някой преборил се с хормоните момче се изказал правилно. Като гледам повечето хора тука са некви лапенца на макс 14-15-16 години които не знаят как да се изпикаят как си трябва пък на много устати се правят. Тъй де. Най-важното. Все още се развиваме. Ако има някой глупак да е слушал по Биология и да е сгрешил да прочете в нета че се развиваме до 18-21 г. (поправете ме) някой съвсем дребни неща за някой хора са доста големи за други. Което си има своите последици в бъдеще. Жалко е да че момиченцето се е самоубило зарад някакво "готино момиче" или както в България му викаме "гъзарче" Ето ви един пример. Свестен тип на +/- 15 години. Учи си не прави проблеми оценки 4-5-6. Без отсъствия. Другия обект е селския гъзар с безкрайните проблеми в даскало и бог знае само какъв ще излезе от него в бъдеще. Селския гъзар се ебава с свестния. Какво става. След системния терор след 5-10 години в най-лошия случай свестния става убиец. Селския гъзар...си остава селски гъзар. Тва е. Много малко хора не разбират че..даскалото за това е направено за да се учи а не да се събираме компанийката и да се чупим и аре на кафе. Ами после? Ще живеете на гърба на мама и тати ли? Мама и тати не живеят вечно.. Последния разход който един родител прави на детето си е абитюрентския бал. (Е някои сами си събират парите.) От там нататък намира си работа временно остава при мама и тати докато се ожени и..мама и тати идват само на гости за коледа и т.н. Много ми е странно какво ви се върти у главите. Че сте цигани ли? Ще се ожените за неква циганка там и вие по гетата у мръсотията и ще крадете ток и т.н.? Ще живеете на гърба на другия ли? Ееее...ако е много модно това..кажете и аз ще стана такъв.. Тези които са се регистрирали за купона или да дразнят някой да разберат. Нека и свестните чуят нещо ново. Докато ви е време учете. Учиш,след даскало може да излезеш с гаджето или с приятели после пак. Тва е. После става мъката. Понеже съм човек който иска да помогне на другите (но с граници) ви го казвам. Ако не ми пукаше нямаше да ви го кажа. Преборете се с пубертета ако искате да сте цигани не идвайте на даскало и не пречете на тия които имат мечти и искат да ги реализират!!!

    П.П. И дано променят малко законите за даскало малко дисциплина в училище и извън училище няма да е зле.
    BobMarleyForever

    Ъъъ как се караше тфа чудо?
    Логиката води до светлината.Тъпизма води до тъмнината..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си