.
Отговор в тема
Страница 6 от 18 ПървиПърви ... 234567891016 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 446
  1. #126

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    10
    В училище минала година прожектираха един филм...беше ужасен..прожектираха го колкото пъти се наложи на побойниците.Този филм разказваше за убийства на деца от деца и разказваха с подробности как някое си дете е убило и разфасовано негов приятел..дори имаше и погребение на едно момиче убито от приятеля си.Беше ужасно...нямам думи.Но сте прави че ръката носеща тази синя лента ,всъщност точно тя може да те нарани...Като идея тази кампания е добра..но може би само като идея За жалост винаги е имало,има и ще има побойници и хора които да ти се подиграват и да те унижават
    Вярвай в себе си и светът ще повярва в теб

  2. #127
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    В старото ми даскало си беше ад през оня период, за който ви казах... На всичкото отгоре ни заплашваха ученици от по-горни класове, рекетираха ни, неканени влизаха в стаята ни и я превръщаха в бойно поле (за самите тях).
    За да се откажат всички от насилието, трябва подложените да вдигнат глава... да покажат характер... Макар че да отминат мълчаливо май е най-благото решение, тъй като ако си отвориш устата, отсрещният може да ти я разбие направо..

  3. #128
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Luscious_Heartтвоя случаи е пример за това ,как човек се дига и останалите виждат това . Това е не-малка стъпка ,и се оценява от околните .. Аз уча в спортното ,там безхарактерните хора си заминават на 1 месец, именно от тем подобни случки .. Имаш ли силно сърце си с 1 глава над другите, в преносен смисъл разбира се .Трябва винаги да говориш и удряш първи в тоя живот, иначе те смачкват .В първата ми седмица в даскало ,бъдещите ми приятели ми налитаха от 5 дена 5 пъти ,като в последните 2 аз създавах неприятностите,те отстъпиха а аз продължавах да настъпвам ,спряха да ми налитат ,защото знаеха че поне един ще е с чупен нос ,от "малтретиран" се превърнах в този от които не идваха на даскало .Това стана за 1 месец точно,сега с тях съм неразделен ... Затова съм против тия кампании ,мисля че се аргументирах ... Относно зубъри,бараби,отличници винаги са ме впечатлявали хора,които си тръгват в 4 сутринта от бара ,и въпреки че са спали 2 часа само ,пред деня в даскало вадят добри оценки .Това съчетание отличник-купонджия е много рядък вид ... малеее улях съ !

  4. #129
    Цитирай Първоначално написано от LipSoFAnAnGel
    Незнаех, че това стихотворение е написано от момиченце, което се е самоубило
    +1
    moga da kaja samo: E*ASI XORATA IMA NA TOQ SVQT!
    Na koi mu dostava udovolstvie da maltretira bezza6titnite si s1u4enici!?
    Na bas 4e kato se e slu4ilo tva ne6to i nikoi ot oniq kreteni ne go e grizqla suvestta!!!...
    Je me suis laisee rever
    Quelques nots de piano qui avec mon coeur faisait ehco
    L'echo de l'espoir..
    ***
    J'ai ouvert mon coeur
    J'ecoute de la musique, melodie de l'espoir
    de qui j'etais sourd

  5. #130
    Насилието не оправя нещата !

  6. #131
    Каквото и да правим, тормоза в училище няма да спре напълно.. Винаги ще има някои който го бият или му се подиграват.. някъде винаги ще има някого! Целта е да намалее, защото в момента е масова.. ! Важното е като идеш в друго училище да си изградиш хубав имидж. Един път да открият, че могат да ти надвиват с бой много трудно ще спрат.. Ама от части някои които са малтретирани са си виновни, защото могат, но не се защитават! Е.. на тях как да се помогне..? Но е важно да се защитават тези които искът, но не могат! Аз винаги съм защитавала, когато видя, че някои го тормозят. Аз винаги съм била за тази кампания.
    ..Не Zная как, къdе, zащо, LюбоVtа е sтрах zа мен. Zа mене stрах е, но zащо?Как иsкаm dа sъм v неiн плен! Къде е tя? Zащто я няmа? А dупкаtа е vече яма. Иsкра zагаsна, боLка бяsна, погъLна sянкаtа прекраsна..

  7. #132
    Такова нещо не съществува

  8. #133
    Aз мисля че проблемът със насилието в училище няма да бъде решен мн лесно... В мойто училище непрекъснато се бият и то са няколко ученика и те са си с предупреждения за изключване от миналата година и мн често се проявявам но вчпреки това немога да разбера защо не ги изключват И мисля че това не е само в мойто училище а и в мн други!!!

  9. #134

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София,у нас
    Мнения
    10
    Насилието в училище винаги го е имало и винаги ще го има,защото повечето деца са възпитавани в среда,в която им е позволено всичко.Въпросът е то да не бъде безнаказано.Всеки трябва да си плаща за постъпките и да си носи отговорността,защото ако нараниш накого-физически или психически,ти накърняваш достойнството му и унищожаваш самочувствието му.И все пак-да,прави са тези,които казват,че това е един вид изгражадане на харктер и придобиване на твърдост за живота напред,но не винаги се получава така-на някои хора може да им остане трайна травма...а ето ви една типична сцена от училище:
    -загубенякът си ходи по коридора,а гаднярът- заяжда му се,смее се- и естествено го удря- .Когато учителката дойде- ,гаднярът веднага се извиняа със "Той започна" ...и остава безнаказан.
    If you want something,you've got to fight for it in this world.
    /Eminem/

  10. #135
    Мн.искам да помогна може ли някой да каже как....рекламата беше мн.тъжна стихотворението също , а и мисля,че директорите не се интересуват като се оплачеш от нещо поне в мойто даскало е така.Преди 3 дни момчетата от класа ми се опитаха да ме съблекат,откопчаха ми сутиена,надничага под блузата ми и се опитваха да ми разкопчаят панталона,но за радост без резултат.Когато се оплаках на директорката тя ме обвини,че ги дразня и каза,че единия имал рани по ръката от нокти..е сори ама 4 момчета като се опитат да ме съблекат аз как по точно да се защитавам да не съм случайно кечист или боксьор?!!??!

  11. #136
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    Наи-добрата защита е нападението,човек които неможе да се справя с проблемите в училище,няма как да е твърд в по-нататъчното си развитие като личност !Тези хора са слаби характери ,предимно страдалци които искат да бъдат съжалявани,и не се противопоставят ,не се надигат,не изказват собствено мнение-това е в училищните години ...По-нататък в живота продължават да не предприемат рискове,липсва характер във всякакви начинания, и завиждат на тези които имат.Затова се дразня на тези кампании ,защото тези хора не трябва да се съжаляват а да се помисли що за характери са !Надявам се да съм ти отговорил подробно,и да четеш между редовете ...
    Те не могат да се противопоставят защото задници като теб примерно не има дават никаквая възможност за съпротива. И не-няма за какво да завиждат на никои-обикновенно си имат това което им трябва, а идиоти като теб ги дразнят за да си избиват някакви дебилни комплекси. И определено не искат да бъдат съжалявани.
    Я ми отговори как да се противопоставиш на някой който е висок 1.85 и тежи 80 кила и има бицепс като баскетболна топка, при условие че природата те е създала клечав, висок 1.65 примерно и примерно не искаш да нараняваш други хора,а?!
    И като искаш поемай си рисковете, но за бога защо по дяволите трябва и други да го правят?!?
    "Най-добрата защита е нападението"-
    1. Не винаги
    2. А защо по дяволите трябва вобще да има защита?! Отивам на училище не за да си пазя живота а за да уча
    Да ви еба и сичките комплексирани фейк-гангстерчета коя чавка ви изпи мозъка та си повчрвахте че като скръцнете със зъби на някой сте велики!
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  12. #137
    Ех, тия "яки" лапенца. По-нататъшният ми живот още отсега си го предначертавам заради тях. До 2 клас бях "нормален" или поне така помня. След това се премести някакво селско чедо, което почна да ме бие като чувал с картофи постоянно. Помня, че тогава се “оплаках” на майка ми и баща ми, единият от тях го сплаши или нещо такова. Никога повече не ме би, но след това започна постоянно да ме подиграва по словесен и несловесен начин. Аз траех всичко стоически, не знам с какъв мозък не съм се “оплакал” пак. Не смеех и да го докосна, защото беше като болен от бяс и честно казано беше опасно за живота да си близо до него, защото не знаеш какво ще направи. И така до 4ти клас. Онзи с времето се поуспокои, докато накрая съвсем спря мисля. За това време бях изкарал 2 пневмонии, които до ден-днешен мисля, че са били от тогавашния стрес, но не мога да докажа нищо. В 5ти клас влязох с огромна надежда, но там май стана още по-зле. Зад мен седяха две отрепки, който ми плюеха във врата, ръгаха химикалки в гърба, лепяха ми листи и всичко каквото може друго. Не можех да се преместя, защото класната не ни позволяваше да се местим (?). Така от 5 до 7 кл, имаше и други неща, но те бяха единични. 7 клас си скъсах шибания гъз да уча, за да вляза в някое по моята мисъл “нормално” място. И успях. Влязох във водещата се за “най-елитна паралелка” в скапания ми град. Мислех си, това е краят, свободен съм. Още на първия учебен ден се случи нещо, което не бих искал да коментирам. Тогава вече се отчаях съвсем. И времето минаваше. Сега съм края на 10 клас и общо взето всичко е същото, само че сега не ми се подиграват в лицето (макар че и това се случва от време на време), а само зад гърба, което ме устройва. Държа контакт само с 2ма човека (приятели от детинство), по default седя пред компютъра по цял ден, най-много да отида до болницата или някое подобно, понеже боледувам почти винаги. Не мога да разбера пуберите, дето дрънкат, че не могат без приятели или подобни лайна-на мен си ми е много по-добре сам и честно казано ми се драйфа, ако съм сред много хора. Преди 1 месец пък имах среща с банда от най-любимата ми група хора – футболистчетата, която също не мина добре, но това се подразбира. Изкарвам що-годе сносни оценки, не знам какво ще правя с кандидат-студентските истории, които предстоят. Поне винаги знам, че има 9-етажна сграда наблизо, барем няма да си тровя краката за последно.
    @deFakto, хубавецо, и ти ще се насереш/би се насрал (в зависимост дали си завършил) ако излезеш/си бил излязал с/у някого без НИКАКВА подкрепа от твоите, да го кажа на вашия селячески език – fRsSsSsSsSsS (нито по време на боя, нито след него)) Гарантирам, че ще избягаш/щял да избягаш като дявол от тамян. Всички гъзари са така – безсмъртни са в група от други гъзари, но единично са по-страхливи и жалки и от мен. Изключение прави ако са с раменна обиколка 2 метра, но такива не са много, но те са най-ценната част на гъзарската група-надявам се да не трябва да обяснявам на малоумния ти мозък защо.

  13. #138
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от TomVale
    Ех, тия "яки" лапенца. По-нататъшният ми живот още отсега си го предначертавам заради тях. До 2 клас бях "нормален" или поне така помня. След това се премести някакво селско чедо, което почна да ме бие като чувал с картофи постоянно. Помня, че тогава се “оплаках” на майка ми и баща ми, единият от тях го сплаши или нещо такова. Никога повече не ме би, но след това започна постоянно да ме подиграва по словесен и несловесен начин. Аз траех всичко стоически, не знам с какъв мозък не съм се “оплакал” пак. Не смеех и да го докосна, защото беше като болен от бяс и честно казано беше опасно за живота да си близо до него, защото не знаеш какво ще направи. И така до 4ти клас. Онзи с времето се поуспокои, докато накрая съвсем спря мисля. За това време бях изкарал 2 пневмонии, които до ден-днешен мисля, че са били от тогавашния стрес, но не мога да докажа нищо. В 5ти клас влязох с огромна надежда, но там май стана още по-зле. Зад мен седяха две отрепки, който ми плюеха във врата, ръгаха химикалки в гърба, лепяха ми листи и всичко каквото може друго. Не можех да се преместя, защото класната не ни позволяваше да се местим (?). Така от 5 до 7 кл, имаше и други неща, но те бяха единични. 7 клас си скъсах шибания "задни части" да уча, за да вляза в някое по моята мисъл “нормално” място. И успях. Влязох във водещата се за “най-елитна паралелка” в скапания ми град. Мислех си, това е краят, свободен съм. Още на първия учебен ден се случи нещо, което не бих искал да коментирам. Тогава вече се отчаях съвсем. И времето минаваше. Сега съм края на 10 клас и общо взето всичко е същото, само че сега не ми се подиграват в лицето (макар че и това се случва от време на време), а само зад гърба, което ме устройва. Държа контакт само с 2ма човека (приятели от детинство), по default седя пред компютъра по цял ден, най-много да отида до болницата или някое подобно, понеже боледувам почти винаги. Не мога да разбера пуберите, дето дрънкат, че не могат без приятели или подобни лайна-на мен си ми е много по-добре сам и честно казано ми се драйфа, ако съм сред много хора. Преди 1 месец пък имах среща с банда от най-любимата ми група хора – футболистчетата, която също не мина добре, но това се подразбира. Изкарвам що-годе сносни оценки, не знам какво ще правя с кандидат-студентските истории, които предстоят. Поне винаги знам, че има 9-етажна сграда наблизо, барем няма да си тровя краката за последно.
    @deFakto, хубавецо, и ти ще се насереш/би се насрал (в зависимост дали си завършил) ако излезеш/си бил излязал с/у някого без НИКАКВА подкрепа от твоите, да го кажа на вашия селячески език – fRsSsSsSsSsS (нито по време на боя, нито след него)) Гарантирам, че ще избягаш/щял да избягаш като дявол от тамян. Всички гъзари са така – безсмъртни са в група от други гъзари, но единично са по-страхливи и жалки и от мен. Изключение прави ако са с раменна обиколка 2 метра, но такива не са много, но те са най-ценната част на гъзарската група-надявам се да не трябва да обяснявам на малоумния ти мозък защо.
    Евала
    Още има нормални хора на тоя свят
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  14. #139
    училище без насилие не е училище

  15. #140
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от EtUr
    училище без насилие не е училище
    А ти ми мязаш на някой кух като лейка фейк гангстер дето без още 5ма зад себе си се насира пред бабичка с бастун. Жалка история.

  16. #141
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от EtUr
    училище без насилие не е училище
    Даам...и предполагам че трябва да сме изкрено балгодарни на хора като deFakto, които отделят от безценното си време за някой и друг юмрук в лицето и така ни научават колко лош е живота всъщност. Сърдечно ви благодаря на всички
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  17. #142
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    Наи-добрата защита е нападението,човек които неможе да се справя с проблемите в училище,няма как да е твърд в по-нататъчното си развитие като личност !Тези хора са слаби характери ,предимно страдалци които искат да бъдат съжалявани,и не се противопоставят ,не се надигат,не изказват собствено мнение-това е в училищните години ...По-нататък в живота продължават да не предприемат рискове,липсва характер във всякакви начинания, и завиждат на тези които имат.Затова се дразня на тези кампании ,защото тези хора не трябва да се съжаляват а да се помисли що за характери са !Надявам се да съм ти отговорил подробно,и да четеш между редовете ...
    Те не могат да се противопоставят защото задници като теб примерно не има дават никаквая възможност за съпротива. И не-няма за какво да завиждат на никои-обикновенно си имат това което им трябва, а идиоти като теб ги дразнят за да си избиват някакви дебилни комплекси. И определено не искат да бъдат съжалявани.
    Я ми отговори как да се противопоставиш на някой който е висок 1.85 и тежи 80 кила и има бицепс като баскетболна топка, при условие че природата те е създала клечав, висок 1.65 примерно и примерно не искаш да нараняваш други хора,а?!
    И като искаш поемай си рисковете, но за бога защо по дяволите трябва и други да го правят?!?
    "Най-добрата защита е нападението"-
    1. Не винаги
    2. А защо по дяволите трябва вобще да има защита?! Отивам на училище не за да си пазя живота а за да уча
    Да ви е** и сичките комплексирани фейк-гангстерчета коя чавка ви изпи мозъка та си повчрвахте че като скръцнете със зъби на някой сте велики!
    Добре пак питам и същевременно ти отговарям ... така защо да не могат да се противопоставят ? Пак казвам че ако имаш поне малко характер,и по 2 метра да са опонентите ще отстъпят .. не става въпрос за физика .. ок ще те набият 2-3-10 пъти и какво ,не се ли даваш това ще се види ,и следващия пъти много ще се замислят да ти сторят нещо .. Защото всеки чака да види слабото в теб , и ако го проявиш .. няма отърване после ! .. Защо трябва да има защита ли ? Не живеем в розов свят , а в несправедлива държава като България .. На всички е ясно, че далеч не сме интелигетна нация .. в такъв случай има много типажи ,който ще ти създават трудности .. ето затова е защитата именно от тях ..Не ме определяй като някой насилник,въпреки че тренирам силов спорт .. нито като синоним на насилие ..Аз не насилвам ,нито тормозя .. просто се дразня на тези типажи които не могат да се противопоставят .. Просто изказвам мнение против кампаниите ,защото по-този начин не помагат ,напротив вредят .. Трябва да се разбере че си сам на този свят ,приятели,семейство и всичко останало е преходно .. И ако сам не се оправяш ,няма кой да ти помогне ... Това ми беше мисълта ,въпреки че много я изкривихте .......

  18. #143
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от TomVale
    Ех, тия "яки" лапенца. По-нататъшният ми живот още отсега си го предначертавам заради тях. До 2 клас бях "нормален" или поне така помня. След това се премести някакво селско чедо, което почна да ме бие като чувал с картофи постоянно. Помня, че тогава се “оплаках” на майка ми и баща ми, единият от тях го сплаши или нещо такова. Никога повече не ме би, но след това започна постоянно да ме подиграва по словесен и несловесен начин. Аз траех всичко стоически, не знам с какъв мозък не съм се “оплакал” пак. Не смеех и да го докосна, защото беше като болен от бяс и честно казано беше опасно за живота да си близо до него, защото не знаеш какво ще направи. И така до 4ти клас. Онзи с времето се поуспокои, докато накрая съвсем спря мисля. За това време бях изкарал 2 пневмонии, които до ден-днешен мисля, че са били от тогавашния стрес, но не мога да докажа нищо. В 5ти клас влязох с огромна надежда, но там май стана още по-зле. Зад мен седяха две отрепки, който ми плюеха във врата, ръгаха химикалки в гърба, лепяха ми листи и всичко каквото може друго. Не можех да се преместя, защото класната не ни позволяваше да се местим (?). Така от 5 до 7 кл, имаше и други неща, но те бяха единични. 7 клас си скъсах шибания "задни части" да уча, за да вляза в някое по моята мисъл “нормално” място. И успях. Влязох във водещата се за “най-елитна паралелка” в скапания ми град. Мислех си, това е краят, свободен съм. Още на първия учебен ден се случи нещо, което не бих искал да коментирам. Тогава вече се отчаях съвсем. И времето минаваше. Сега съм края на 10 клас и общо взето всичко е същото, само че сега не ми се подиграват в лицето (макар че и това се случва от време на време), а само зад гърба, което ме устройва. Държа контакт само с 2ма човека (приятели от детинство), по default седя пред компютъра по цял ден, най-много да отида до болницата или някое подобно, понеже боледувам почти винаги. Не мога да разбера пуберите, дето дрънкат, че не могат без приятели или подобни лайна-на мен си ми е много по-добре сам и честно казано ми се драйфа, ако съм сред много хора. Преди 1 месец пък имах среща с банда от най-любимата ми група хора – футболистчетата, която също не мина добре, но това се подразбира. Изкарвам що-годе сносни оценки, не знам какво ще правя с кандидат-студентските истории, които предстоят. Поне винаги знам, че има 9-етажна сграда наблизо, барем няма да си тровя краката за последно.
    @deFakto, хубавецо, и ти ще се насереш/би се насрал (в зависимост дали си завършил) ако излезеш/си бил излязал с/у някого без НИКАКВА подкрепа от твоите, да го кажа на вашия селячески език – fRsSsSsSsSsS (нито по време на боя, нито след него)) Гарантирам, че ще избягаш/щял да избягаш като дявол от тамян. Всички гъзари са така – безсмъртни са в група от други гъзари, но единично са по-страхливи и жалки и от мен. Изключение прави ако са с раменна обиколка 2 метра, но такива не са много, но те са най-ценната част на гъзарската група-надявам се да не трябва да обяснявам на малоумния ти мозък защо.
    Хм .. А не си ли се замислял че и в стария завет да отидеш пак ще е същото ако не се промениш ..Ти гледаш да промениш тези срещу теб ,но не и себе си .. ок те никога няма да се променят ,винаги ще ги има пич .. повярвай ми .. От училищните години до пенсионна възраст .. хора с хора си приличат .. Само се променят следните неща .. в училище те бият .. в колежа след леко израстване на възрастта само те е*ават .. Учиш много ок ..Ще преминеш тези две препятствия .. наи-вероятно ще започнеш добра високозаплатена работа .. Там хората ще са еродирани наи-вероятно .. няма да има бой или майтапи .. Но ще има една пренебрижителност,сигурен съм ..с една дума ще те тормозят по-интелигентен начин сеш ли се .. И така проблема не изчезва а вече е част от теб ......Толкова ли е трудно да се изправиш ,немога да разбера ... Аз например за мен ще е много по-трудно някои да ме ръга с химикали и да ме плюе по врата,и да не му отвърна .. Също така немога да си представя някои да ме обиди ,и аз да замълча,да ме удари и аз да не отвърна .... незнам .... Тези които са силни в групичка са силни и по-отделно повярваи ми ,ако са слаби няма да са в тази групичка ... И определяи ме като малоумен мозък ,обиждаи аз не се връзвам "виртуално" ... Гледаи това което пишеш да го казваш на глас в реалния живот ... там е мястото на тези приказки а не във форума ........

  19. #144
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от deFakto
    Наи-добрата защита е нападението,човек които неможе да се справя с проблемите в училище,няма как да е твърд в по-нататъчното си развитие като личност !Тези хора са слаби характери ,предимно страдалци които искат да бъдат съжалявани,и не се противопоставят ,не се надигат,не изказват собствено мнение-това е в училищните години ...По-нататък в живота продължават да не предприемат рискове,липсва характер във всякакви начинания, и завиждат на тези които имат.Затова се дразня на тези кампании ,защото тези хора не трябва да се съжаляват а да се помисли що за характери са !Надявам се да съм ти отговорил подробно,и да четеш между редовете ...
    Те не могат да се противопоставят защото задници като теб примерно не има дават никаквая възможност за съпротива. И не-няма за какво да завиждат на никои-обикновенно си имат това което им трябва, а идиоти като теб ги дразнят за да си избиват някакви дебилни комплекси. И определено не искат да бъдат съжалявани.
    Я ми отговори как да се противопоставиш на някой който е висок 1.85 и тежи 80 кила и има бицепс като баскетболна топка, при условие че природата те е създала клечав, висок 1.65 примерно и примерно не искаш да нараняваш други хора,а?!
    И като искаш поемай си рисковете, но за бога защо по дяволите трябва и други да го правят?!?
    "Най-добрата защита е нападението"-
    1. Не винаги
    2. А защо по дяволите трябва вобще да има защита?! Отивам на училище не за да си пазя живота а за да уча
    Да ви е** и сичките комплексирани фейк-гангстерчета коя чавка ви изпи мозъка та си повчрвахте че като скръцнете със зъби на някой сте велики!
    Добре пак питам и същевременно ти отговарям ... така защо да не могат да се противопоставят ? Пак казвам че ако имаш поне малко характер,и по 2 метра да са опонентите ще отстъпят .. не става въпрос за физика .. ок ще те набият 2-3-10 пъти и какво ,не се ли даваш това ще се види ,и следващия пъти много ще се замислят да ти сторят нещо .. Защото всеки чака да види слабото в теб , и ако го проявиш .. няма отърване после ! .. Защо трябва да има защита ли ? Не живеем в розов свят , а в несправедлива държава като България .. На всички е ясно, че далеч не сме интелигетна нация .. в такъв случай има много типажи ,който ще ти създават трудности .. ето затова е защитата именно от тях ..Не ме определяй като някой насилник,въпреки че тренирам силов спорт .. нито като синоним на насилие ..Аз не насилвам ,нито тормозя .. просто се дразня на тези типажи които не могат да се противопоставят .. Просто изказвам мнение против кампаниите ,защото по-този начин не помагат ,напротив вредят .. Трябва да се разбере че си сам на този свят ,приятели,семейство и всичко останало е преходно .. И ако сам не се оправяш ,няма кой да ти помогне ... Това ми беше мисълта ,въпреки че много я изкривихте .......
    България наистина е кофти държава, но насилието в нея не е нон стоп и можеш спокойно да си изкараш живота без да срещнеш такова. Не ме разбирай погрешно, но според мен ти по скоро се опитваш да приготвиш децата за насилие, създадено от теб и други като теб. А и като порастнат хората (освен тези в западналите общества) си оправят проблемите с думи, а не с бой. Тъй, че никой не е длъжен да се готви за ГОЛЯМАТА БИТКА в живота, защото понякога няма такава.
    И наистина: Защо ходиш ти на даскало? Аз, както и waaaagh ходим там, за да УЧИМ. И не виждам защо пък да не вършим тъкмо това. За бойна подготовка има карате курсове. Училището е за умствена.

  20. #145
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Абе,пич, я аз ся да те питам-къв си ти та ще ме учиш да се противопоставям,а?!? От къв зор? Аз не съм и чувал за някой който да е отстъпил ако някой по-дребен е "проявил характер"-това винаги и абсолютно винаги води до повече бой, защото противопоставянето вече е минало на лично ниво.
    Агресорът вече има сериозна причина да проявява насилие и то ще бъде по-силно със всеки изминал път. Също не е вярно че силните в група са силни и самостоятелно. Най-големия "гангстер" в класа ми бие шамари като момиченце ако е сам.
    Гледаи това което пишеш да го казваш на глас в реалния живот ... там е мястото на тези приказки а не във форума ........
    Да-обикновенно след това следва бой, защото
    Също така немога да си представя някои да ме обиди ,и аз да замълча,да ме удари и аз да не отвърна
    А ние не се противопоставяме за да няма повече бой-разбираш ли?
    По-добре малко и рядко отколкото редовно и силно. Просто мислим с главите си.

    ака защо да не могат да се противопоставят ? Пак казвам че ако имаш поне малко характер,и по 2 метра да са опонентите ще отстъпят .. не става въпрос за физика .. ок ще те набият 2-3-10 пъти и какво ,не се ли даваш това ще се види ,и следващия пъти много ще се замислят да ти сторят нещо ..
    Такова нещо за първи път и чувам даже-никои няма да спре да те дразни щото му се отваряш.

    Не живеем в розов свят , а в несправедлива държава като България ..
    Да,прав си-не живеем в розов свят защото хора като вас ни го развалят ако още не си го разбрал
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  21. #146
    с една дума ще те тормозят по-интелигентен начин сеш ли се ..
    Тормоз по интелигентен начин може, съгласен съм, но също така можеш да направиш и контраатака на този тормоз (стига да можеш де, зависи си от самия човек), без да се страхуваш, че ще се събудиш в болницата и няма да можеш да ходиш няколко месеца или друг подобен страничен ефект.

    Толкова ли е трудно да се изправиш ,немога да разбера
    Е, естествено, то аз и насън ще помета пода с групичка от 4-5 борци (така им викат на тази социална маса, подразбира се че всеки ден са във фитнеси-митнеси, стероиди, химии, не-знам-си-кво, но определено им личи че ходят)

    Тези които са силни в групичка са силни и по-отделно повярваи ми ,ако са слаби няма да са в тази групичка ...
    Както казах вече, има индивиди:
    "1" -
    с раменна обиколка 2 метра
    , които ги възприемам като основа на генгста групата. Просто без тях тя умира.
    "2" - Също така има и такива, които са някаква средна работа, ако ги няма основните няма да са баш мижитурки, но в никакъв случай няма да са ГОЛЕМИ.
    "3" - Паразити, които без групата са обречени да еволюират в тези, които тормозят.

    *На "2" и "3" "енергийна сила" (и то огромна) им дава даже само мисълта за "1".
    **Естествено има и изключения (създадени само от "1" например, но те са турбо редки, а и даже при тях има наличия на "2" понякога)

    Гледаи това което пишеш да го казваш на глас в реалния живот ... там е мястото на тези приказки а не във форума ........
    Е то ако тръгнеш в реалност да казваш на всеки, който не можеш да го дишаш... някак не може да стане. И те определих като "малоумен мозък", защото имам предостатъчно житейски опит с хората, за които говорим и достатъчна представа за тяхната ЕнтелЕгентност. А и мислех, че целта на тия форуми е да си изкажеш мнението без "опасност за живота", нали?

  22. #147
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    ^ Именно. За всичко съм съгласна. И освен това, интелигентният спор (или тормоз, щом така го наричат) не зависи от това колко амфети си поел и дали мускулите ти са от гранит: ЗАВИСИ ОТ ТОВА КОЛКО МОЗЪК ИМАШ И МОЖЕШ ЛИ ДА ГО ИЗПОЛЗВАШ!! И оттам нататък, това е нещо милион пъти по-приемливо от пердаха. Защото и двете страни ИМАТ реален шанс да спечелят.

  23. #148
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Искам сега мнението на някой "ГенгстЪ"
    Ако някой дребен слабичък зубър тръгне да ти "се отваря" и да показва свое виждане на нещата какво би направил:
    1. ще му разбиеш устата с репликата "Щъ ти избиъ зъбите вее"
    2. ще го нападнеш по "интелигентния начин" казан по-горе

    И искам отговора да е честен и само с Цифрата 1 или 2
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  24. #149
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Искам сега мнението на някой "ГенгстЪ"
    Ако някой дребен слабичък зубър тръгне да ти "се отваря" и да показва свое виждане на нещата какво би направил:
    1. ще му разбиеш устата с репликата "Щъ ти избиъ зъбите вее"
    2. ще го нападнеш по "интелигентния начин" казан по-горе

    И искам отговора да е честен и само с Цифрата 1 или 2
    ГенгстъЗзЗзЗзЗзЗ не пишат по форумите. Те си прекарват интернет заради:
    1: За да получават ЗеЛеНи РъЧиЧкИиИ в оня сайт, който дори не е нужно да го назовавам. [все пак е на 1во място по посещения в Мангалия (АНАТЕМА) ]
    2: "СкипетУ"
    3: Разни други комерсиални български сайтове, те не че са и много де - vbox7, zamunda и arena. Други май няма. А да и дата, но... може и без нея.
    Целта със стоенето в тях е да изтеглят новия мегахит на еднодневен бозав певе/иц/а (препоръчан от "фр", на когото му го е препоръчал друг "фр" и така до края на света) и да го качат на телефончиту, да го пуснат на улицата с риск да гръмне телефона, но мамка му, така показват на всички колко са готини и генгста, нищо че на 49 от 50 хора въобще не им дреме.
    Пример.
    А защо пък да е седмичният мегахит? Може направо чалга албум, чиста работа. Това донякъде обеснява защо най-тегленият музикален торент в замунда (Сваляния на торента: 113365 пъти) е кръстен "Preslava / Преслава - Не съм Ангел(2007)". Също така обеснява защо 90 от 100те най-теглени музикални торента са подобен тип.
    Опа, без да искам забравих най-важното: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ КАЧИ НА ТЕЛЕФОНЧИТУ ВЪЗМОЖНО НАЙ-МАЗНИТЕ КЮЧЕЦИ СЪЩЕСТВУВАЛИ НЯКОГА, ЗА ДА МОЖЕ ПРЕЗ МЕЖДУЧАСИЯТА В ДУПКАТА, НАРЕЧЕНА УЧИЛИЩЕ, ДА СЕ ДЕМОНСТРИРАТ КОЛКО ТУБРО ЯКИ СА.
    За помийната яма vbox7 мога да напиша много повече, но въобще не ми е до това сега.

  25. #150
    По принцип съм съгласен с мисълта "Всички Генгста на сапун", но сериозно-нищо лошо им няма на арената,замундата и тем подобни-а пиратски софтуер от къде,аа?
    А и се басирам че и ти самия ползваш скайп.

    Опа, без да искам забравих най-важното: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ КАЧИ НА ТЕЛЕФОНЧИТУ ВЪЗМОЖНО НАЙ-МАЗНИТЕ КЮЧЕЦИ СЪЩЕСТВУВАЛИ НЯКОГА, ЗА ДА МОЖЕ ПРЕЗ МЕЖДУЧАСИЯТА В ДУПКАТА, НАРЕЧЕНА УЧИЛИЩЕ, ДА СЕ ДЕМОНСТРИРАТ КОЛКО ТУБРО ЯКИ СА.
    Ех ако правеха GSM-ите да експлоадират като се пусне чалга щеше да е супер-хем лекарите щяха да имат много работа и нямаше да се вдигат на стачки за по-високи заплати, хем междучасията щяха да са една идея по-приятни.
    П.С. - Да, скъпи ми Генгстъз-и пералните Whirpool са турбо яки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си