.
Отговор в тема
Страница 8 от 18 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 446
  1. #176
    За насилие се смятат и подигравките, нали? та аз да ви се оплача, че не мога да се отърва от тях. не съм грозна, но са решили хората да ме взимат на подбив. Просто го привличам, не знам защо. Вярно е, че не съм много отворена, но не съм мега злещата. Проблемът е, че тези подигравки ми скапват самочувствието и мисля, че ще ми се отразят и по-нататък в живота и той, усещам, ще бъде мнооого гаден.

  2. #177
    Аватара на zevzeck
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    113
    В Училище е война,всеки се спасява,това е закона на джунглата,най-силните оцеляват!

    Горд Варненец!

  3. #178

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    ДжойнтЛенД
    Мнения
    314
    бой бой бой мн отворени станаха така едно селянче от бившия ми клас ияде пердаха наскоро
    One 4 the money , two 4 the show

  4. #179
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Е, ако това би успокоило някого-всичко им се връща. "Безсмъртния ГеНгСтЪ" който ме тормозеше години наред няма да стане студент защото е твърде тъп и нахакан за да си изкара 3 на матурата по БЕЛ. Така и не разбра че в живота не оцеляват тези които се правят на велики пред своето малко, затворено обкръжение, нито тези, които тормозят или бият някой защото не им играе по свирката или не се прави на готин ГеНгСтЪ.
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  5. #180

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    Бийте се дяца не ги слушайте ;д То без бой и гаври училището не е интересно
    Роден да бъде злобен . .

  6. #181

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    Цитирай Първоначално написано от heats
    Цитирай Първоначално написано от BaBsYyY_SeXyYy
    Имам един съученик, който още от първи клас си го смятат за маймуна, и постоянно го бият... Горкото момче вече има тик- само намига, все едно се пази... Иначе е много печен, обаче вече си знае, че каквото и да направи, и ще е виновен- и се лигави като не знам какво. Всеки, който мине покрай него, и му удря шамар зад врата или почва да го удря... Горкия...
    Да не се казва антон? ама той беше тъп...
    ДЕЦА СЛУШАЙТЕ МЕТЪЛ УЗЛОБЯВАЙТЕ СЕ И УБИВАЙТЕ!

    Добре , ще се узлоби , ще налети на някой боксьор и толкова бой ще изяде ,че повече няма и да помисли да налита , дори Моцарт ще започне да слуша ;д;д
    Роден да бъде злобен . .

  7. #182

    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    625
    Цитирай Първоначално написано от Wassil
    Бийте се дяца не ги слушайте ;д То без бой и гаври училището не е интересно
    Разбира се, какво е един побой между приятели?
    Male

  8. #183
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    Прочетох стихчето и ме побиха тръпки По някъв начин вникнах в него

  9. #184
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от elysunny
    Прочетох стихчето и ме побиха тръпки По някъв начин вникнах в него
    И като си помисли човек, че ако имаше само 1 фабрика за производство на сапун от "безсмъртни мега-брутални ГеНгСтЪзз" това нямаше да се случва толкова много и нямаше да има такива последици.
    Ех, мечти, мечти...
    Е, има си и добра страна-тая пумиина яма свършва след 12 клас. Да ги видим после кой е по-велик: лекарите, програмистите и дипломатите или водопроводчиците и зидарите
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  10. #185
    суупер тъжно ми стана за това момиче - Лора
    ама да се самоубие?! ии в нащо училище има такиваа деца..7ми клас съмм и всичкоо ми е познато При нас има групички момичета които се настройват да бият друго момиче ии когато го видят винаги го псуватт ..дърпат му косите или го ритат .. слава богу до сега не се е стигнало до по- страшни случаи .. ..наскоро една приятелка се прибра насинена ..
    Надявам се всичко просто да свърши ..
    You and me could make the world jealous...<3
    I Love You!

  11. #186
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Абе фабрика за сапун му е майката бе!
    И преди да ги вкарват там да им пускат бесни булонки да ги изнасилват анално та да им е гадно!
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  12. #187
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    За съжеление насилието в училище е много често срещано.. и много пъти съм ставала както свидетел така и жертва..
    Колкото до детето написало тези редове поклон .. много тъжна история

  13. #188
    Голям фен Аватара на CTOMAHA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    МОМЧЕ СЪМ
    Мнения
    739
    Кампанията наистйна е добра,но наистйна насилието е много.Извършвано най-вече побертети .. за съжаление в нащо училище ОУ"Христо Ботев" (няма да казвам град за да не правя реклама) в стая 304 всички чинове бяха счупен и всеки обвинява нас,а пък всеки знае,че са момчетата от 8 клас.Единствената учителка коята вкарва ред е учителката ни по история.Много е печена . Другите седат и гледат..
    Относно рекламатаа..добър пример е,но вече не я пускат.
    Срещам кучка ''чука ми се,,да я черпя аз япитам...
    тя ми вика ''Искам и си клати задника във ритъм"

  14. #189
    chesto horata za da ne budat po nqkukuv nachin zameseni si zatvarqt ochite!A ne se zamislqt che vuv vseki edin moment tova moje da se sluchi i na tqh i che nikoi ne e zastrahovan ot podobno neshto!Vednuj stanah jertva na podobno neshto-minalata godina bqh 7-mi klas a te 6-ti-kato po golqma reshih che shte e po razumno da gi ostavq i da ne im obrushtam vnimanie (pqha se subrali minimum 10 momicheta na men takache ne mi govorete che az sum bila takava ili inache) zaqjdaha se tormozeha me ama pusti inat-nqma da im obrushtam vnimanie-dadoh si smetka za kampanii kato tezi!Stana taka che posle izvednuj si svikaha polovinata daskalo da me biqt i trqbvashe da se spasq i da se sbiq s tqh!Tova e neshtoto s koeto nikoga nqma da se gordeq i hem se obvinqvam do nqkude hem se opravdavam!Ne e kusno vseki edin ot nas da pomisli nad deistviqta si i da se ovladqva kolkoto i da e qdosan i da mu ide da vurshi kakvi li ne gluposti!!!

  15. #190
    Лора Граймс е 14-годишно момиче от Бристъл, Великобритания, което се самоубива, след като е системно малтретирано в училище от свои връстници. В предсмъртното си писмо оставя стихотворение, което моли да бъде прочетено на погребението му.


    Ето .. ето какво причиняват '' гъзарите в училище '' който се мислят за голямата работа и си мислят че контролират другите деца.. накрая никое дете няма да издържи на този тормоз.. то е всекидневен..!!!!! И над мен са го прилагали нз как съм се сдържала въпреки че мислех за самоубииство!..

  16. #191
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    Бе,ако неможеш да се оправяш сам ,кой по-дяволите очакваш да ти помогне?Така ще е и занапред в живота!Трябва да се научиш да се оправяш,иначе живота ще те изкърти-меко казано!
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  17. #192
    Като по-малак само един и то най-добрия ми приятел ме дразнеше за бой като се бие с мене и аз се бия.Обаче нищо не може да помогне освен ти самия си.Сега съм в ново учелище .Много рядко някой се усмилява да ми каже на въпреки нещо и мама му дейбичка като първи се сбих в класа и сега всички се научиха и те се бият.

    Както да е като ви се правят на голямата работа биите се дори и да ви набият втори път едва ли ще ви скочат.Важното е да покажете че не ви е страх да сте смели,да блъфирате и в краен случай да се стигне до бой.Аз не съм много едър и силен ,но съм доста по-добре от преди време.И като ми падне пердето мога да пребия доста по-голям от мене.Това е истината в учелище е като джунглата борба за оцеляване.

    Аз не бия по-слаби от мене,дори ставам приятел с тях,защитавам когато реша,но не винаги трябва да се научат че само сами могат да си помогнат и да не разчитат изцяло на другите.И аз имам приятели които ще се бият с мене и за мене,но никога не съм ги викал до сега винаги сам съм се оправял

  18. #193
    Голям фен Аватара на revolver
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    622
    Нека се избием в училище!

  19. #194
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от revolver
    Нека се избием в училище!
    Бе вие хубаво си се избивайте-само ни оставете нас цивилните на мира
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  20. #195
    ох тоз тормоз... да ги изринем сичките гадняри..то няма да останат много хора тогава

  21. #196
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от elsZ
    ох тоз тормоз... да ги изринем сичките гадняри..то няма да останат много хора тогава
    Кво ти пука-за добро е
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  22. #197
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783
    и мен ме тормозеха в училище(предполагам че и в новия клас ще е така,понеже там ше са и гадните курвички от бившото училище)
    Момичето е имало талант да пише явно но....
    Аз също можех да пиша много хубави стихотворения(дори имам 4 награди за 1 място) но щом започнаха да ме тормозят психически спрях да пиша

  23. #198
    И мен ме тормозят,но не се оплаквам много.
    На обидите изобщо не обръщам внимание,реагирам само ако някои ме удари или нещо подобно...

  24. #199
    Супер фен Аватара на tanch3t093
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 083
    Цитирай Първоначално написано от vanesa0pld
    и мен ме тормозеха в училище(предполагам че и в новия клас ще е така,понеже там ше са и гадните курвички от бившото училище)
    Момичето е имало талант да пише явно но....
    Аз също можех да пиша много хубави стихотворения(дори имам 4 награди за 1 място) но щом започнаха да ме тормозят психически спрях да пиша
    Мила, не се тормози ... За жалост това нещо го има навсякъде... Но ако си намериш в новия клас някой, който да те подкрепя и помага - не се оставяй да те тъпчат! И ти си човек! Никой няма право да ти оказва, какъвто и да е било тормоз, това ти влияе на бъдещето и занапред... Усмихни се и продължи напред
    So baby don't feel no pain just smile back <3
    Eminem - When i'm gone.mp3 *
    ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!

  25. #200
    naistina mnogy e gadno tfa i istoriqta za mamicheto..
    So why anytime I bleed, you let me go. .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си