.
Резултати от 1 до 25 от общо 446

Threaded View

  1. #11
    Цитирай Първоначално написано от iv4o1995 Виж мнението
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!



    Земи се стегни малко!! Бият ли те бий ги и ти! Така стана и при мен до 3 клас ме обиждаха, а след това седяха по ъглите !
    А относно оръжията ако си слаб им правиш услуга! (Ще те млатят с тях )
    Последно редактирано от the sniper guy : 06-09-2012 на 20:49

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си