.
Отговор в тема
Страница 15 от 18 ПървиПърви ... 51112131415161718 ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 446
  1. #351
    Цитирай Първоначално написано от iv4o1995 Виж мнението
    Вече четвърта година съм на индивидуално обучение..Там е спасението от насилието..Напоследък искам да ходя на училище и да си бъда нормален ученик,но не мисля,че момчетата,които ме тормозеха са се променили..В 10 клас съм..Иде ми тея дни да си посегна на живота като Лора..То не бяха подигравки,че съм женствен,че съм гей,че съм дечко,не бяха спъвания,блъскания и на всичко отгоре преписваха от домашното ми
    !!!Нахални са и това е!От както съм в училище не се чувствам добре...Ще взема ножа и ще си прережа вените и т'ва е.А вие като сте малоумни се присмивайте,че едно момче мисли по този начин..Писна ми от този тормоз и ако разбера от тея момчета,че няма да се променят и ако живота ми нататък е още такъв ще си посегна!Учителите си мълчат и отговарят,че това са детски истории не мога да повярвам,че така разсъждават!За мен това си е чист тормоз и съм съпричастен на всички малтретирани в училище деца!В България завистта играе важна роля на човек,ако не сте го разбрали..Ако си красив,умен,амбициозен,мож щ,богат или друго всички се нахвърлят срещу теб и те намразват да не казвам,че даже убийства са ставали в училища.Някой по-силен като види по-слаб и веднага го напада като цели да му попречи да се изгради като личност и даже да му понижи оценките.Ето затова държавата ни е такава..защото ние сме такива!



    Земи се стегни малко!! Бият ли те бий ги и ти! Така стана и при мен до 3 клас ме обиждаха, а след това седяха по ъглите !
    А относно оръжията ако си слаб им правиш услуга! (Ще те млатят с тях )
    Последно редактирано от the sniper guy : 06-09-2012 на 20:49

  2. #352
    Banned
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    48
    Дано не станем като тия руснаци Цък

  3. #353
    Кво се бъзикаш бе !!!??

  4. #354
    За онези, които искат да учат нещо ново, много важно за България и страшно интересно: http://socialnarabotavbg.com/

  5. #355
    мн съм близка с една от мойто даскало. всеки час сме на един чин всяко междучасие сме заедно и един глупак който отрязах след като ми предложи защото е мега гнусен почна да ми вика че съм лизбийка на мен и на фр-то ми ама на мене вече не ми пука особено

  6. #356
    Ха ха ха! Как обичам да тормозя слабите! Ха ха ха!
    Zdraveity, kazwam sa Myumyun, priqtno mi i da sa zapoznaim!

  7. #357
    Когато някой по-слаб от мен страда аз триумфирам!
    Zdraveity, kazwam sa Myumyun, priqtno mi i da sa zapoznaim!

  8. #358
    Какви са тия глупости с самоубиването бе ? Вие Луди ли сте , стегнете се ! Хората в африканските държави нямат какво да ядат , та нищо не правят , българчетата ли ще се самоубивате ? тва е глупаво , така не правите лошо за вас а за вашите роднини и приятели...

  9. #359

    Unhappy

    Радвам се ,че има хора,които се интерсуват от деца,които са тормозени в училище . За жалост не всички имат късмета да са от популярните !!!

  10. #360
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    стихотворението...и аз съм минала през такъв случай..сякаш за мен е писано..и аз не знам как оцелях досега..просто...знам какво е...и наистина е ужасно трудно да оцелееш ....

  11. #361
    Честно казано и аз съм в една гадна ситуация.Учениците които ми си подиграват и съсипват живота ми са отличници и затова учителите не правят нищо по въпроса а директорката е на тяхна страна штото и явно и тя е била като тях!!!Това вече го понасям 8 години а те продължават да се правят на невинни все едно никога не са ме обиждали, ако можех да си купя такава лента щях ама и те ще си купят за да излеждат невинни...карат ме да се чувствам все едно е по-добре да се гръмна за да някои най-сетне да ме обърне внимание!!!! И мисълта че това ще го понасям още 4 години ме унищожава!Преди първи клас обичах да тичам да се разхождам но сега НЕ защото когато губим игра винаги изкарват мен виновна а пък и града ни малък и а ако изляза ще ги видя а тази мисъл ме ужасява и за това предпочитам да си седя в къщи!!Хващам се на бас че даже не осъзнават колко всъщност ме обиждат!!!!

  12. #362
    Това е просташко да обиждаш някого!!!!!!!!!!!!!!!!! И честно казано пожелавам на тези хора да си получат заслуженото а това е след като стане време да с си вървят от този свят да отидат в ада защото там им е мястото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #363
    Така е !!!!!!!!!!!!!

  14. #364
    HAHA Голям бъзик на всякаде по-силните и печени хора доминират!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

  15. #365
    Dokato chetox tova se razplakax .

  16. #366
    Това се случва ... това насилието в училище, обидите и подигравките ! Те се случват и трябваше момиче на 14 да се самоубие за да се направи нещо по въпроса.Но това се случва ,то пак се случва. Година ,две ,три се случва.Мисля ,че всеки един от нас трябва сериозно да го ПРЕпрочита зада осъзнае какво се крие зад тези думи.Защото аз настръхнах и първата ми мисъл беше " леле колко ли й е било трудно.." Знаете ли кое би било добре и най-вече поучително за нас ? Да го преживеем и ние Да усетим болката,страха и безмощието ,което тя е изпитвала всеки божи ден.Не не да си предтсавим, не да й съчувстваме, не това!

  17. #367
    Подкрепям каузата и наистина се надявам насилието в училище да изчезне!

  18. #368
    Истината е че и в училище и в живота има четири типа хора.Агресивни,които се опитват да доминират с цената на всичко.Буквално на Всичко!Вторият тип са непукистите-те никога не закачат и тях никой не ги закача-опитват се да са щастливи въпреки помията около тях.Тритият тип са аутсайдерите-тези които дали заради слабост или тежко детство стават жертва на хищниците.Понякога тези жертви се превръщат в хищници ,дори по жестоки от насилниците си!.Четвъртият тип за съжаление е най-рядко срещан-това са защитниците.Те са достатъчно силни за да не се страхуват за себе си и дори да спасяват жертвите.Защитникът е съвършеният хищник в природата,защото те единствени са лишени от бремето на страха.А агресорите-те просто нападат от страх да не се превърнат в жертви.Ако обаче не изпитват страх,а го правят просто за едното удоволствие отварят петият тип.Не го споменах в началото защото този тип е грешка на природата.Да ти харесва да измъчваш някого без да бъдеш предизвикан по какъвто и да било начин те прави психопат.Тези животни просто не трябва да съществуват.

  19. #369
    Ми проблема си е изцяло твой.Това ми е позицията.

  20. #370
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Това е нещо, с което шибаната система не може да се справи вече дълги години. Като слушам в момента какво става в училищата, се ужасявам. Две момичета пребили трето, защото ги погледнало накриво. За какво си говорим просто?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  21. #371
    Хора,класните и директорите винаги държат под лупа специалните деца!

  22. #372
    В даскало няма популярни и не популярни, тва беше до седми клас. След това кандидатствах намерих си WEED дружинка и ме боли к*ра за останалите

  23. #373
    До 7-ми клас бях в училище,в което имаше всякакви ученици.И глупави и умни,и кротки и буйни.Аз бях и все още съм си от кротките и прилежните.За това и често ми се подиграваха,удряха ме без причина,но в същото време редовно преписваха от мен.Сега аз съм в елитна гимназия където всички са подбрани хора.Повечето са като мен,но само с мен са се държали така.И сега ми е много по-добре,защото никой не ми се подиграва,че не съм добър в нещо.Никой не знае,че така са се държали с мен,но въпреко това знам,че винаги мога да поискам помощ от съученик.Тази нова обстановка премени и самия мен.Забелязал съм,че вече съм с доста по-добро самочувстие и не съм срамежлив за разлика от преди.Мога само да бъда благодарен,че съм с такива приятни хора в училище сега!

  24. #374
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Ако ти сам не си помогнеш -никой не може ! Така , че на всички които ги тормозят ще кажа само че трябва да се стегнат и да си пазят достойнството. Аз имам една история.. миналата година ме преместиха в ново училище понеже сменихме апартамента. Та така , когато отидох във въпросното училище, в начолото абсолютно всички страняха от мен без едни момичета , но с тях просто нямаше какво да си кажа.. и така ..много от хората (лидерите) каквато бях и аз в стария си клас ме изолираха и даже едното момиче ми се надъхваше и щеше да се стигне до бой..но аз си запазих достойнството и не веднъж я поставих на мястото и После едното момиче ми се извинява как била избързала с мнението си за мен..другите почнаха да ми се подмазват и така ; ддд

  25. #375
    Абе един съученик си е заплюл 5 Б клас,аз съм в 7 и кат отида при тях той само ме удря в гърба!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си