.
Отговор в тема
Страница 17 от 18 ПървиПърви ... 7131415161718 ПоследнаПърви
Резултати от 401 до 425 от общо 446
  1. #401
    Голям фен Аватара на nevermind...
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    532
    Цитирай Първоначално написано от 666[Vivi_ Виж мнението
    Че то без малко кръв, къде е кефа
    Самоубий се. Ама гледай колкото се може по-кърваво да е. Ше стане голем кеф..

  2. #402
    Цитирай Първоначално написано от nevermind... Виж мнението
    Самоубий се. Ама гледай колкото се може по-кърваво да е. Ше стане голем кеф..
    Опитвала съм, не ми хареса, но някой ден.. в името на Луцифер

  3. #403
    Насилие има както в училище така и след това в живота

  4. #404
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    БАМ... Без мислен коментар
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  5. #405
    tova stihotvorenie e naistina mnogo hubavo

  6. #406
    Стихотворението е уникално,жалко,че зад него стои такава тъжна история.А някой да знае дали в момента има някаква инициатива против насилието в училище?

  7. #407
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Когато имаш проблем с насилието,ставаш и се изправяш срещу проблема с лице.Търсиш начини да се справиш и да пребориш нещата,които не ти харесват.Някой те преборва с нещо,не защото е по-силен,а защото е успял да намери начина ти.

    Тези всичките кампании и миротворни събития и организации правят мечешка услуга на 'слабите',защото по-този начин ги поощряват да бъдат слаби и с нищо не ги градят,освен с материалните си ползи от самите тях.

    Борбата на характерите в училище е само началото на олимпиадата в гнусния живот,в които ако се дадеш те мачкат и не трябва да спираш да се бориш срещу всеки боклук,който си е повярвал че е повече от теб.

  8. #408
    Може да има училище без (толкова много) насилие само и единствено след промяна на цялата система и методика на обучение!

  9. #409
    Има много подобни случаи.Имаше едно момче,което тормозеха всеки ден,а то мълчеше и чакаше да спрат.Веднъж дори се изплюха в лицето му буквално,а той не каза дори и на един учител или педагог.Веднъж му рязаха от ухото и аз не издържах и повиках помощ....Просто е адски гадно

  10. #410
    Dr.Ass
    Guest
    То ако няма насилие, къде ще мога да гледам сеир?

  11. #411
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Едно нещо знам за насилието в училището - единствения начин да се оправи човек е да отвръща на насилието с двойно такова, чак тогава ще го уважават и оставят.
    Не ми се е налагало да го правя защото бях в свястна гимназия, където сам да нямаш желание да създаваш проблеми.
    Но каквито са дегенерати някой от днешните ученици, трябва да си по-лош с тях отколкото те са лоши.
    Ако някой "лош" без повод удари един шамар на някой психически слаб ученик той няма да му отвърне.
    Ако някой със повод удари един шамар на лошкото той ще му го върне няколко пъти.
    Затова такива лошковци трябва да им дадеш от тяхното лекарство.
    Дори и да са по-силни и да са повече на брой ти ако имаш самоуважение ще си много ядосан и ще ти дойде временна сила с която да ги респектираш и може да се биеш с повече злоба от тях(защото реално имаш повод) и така да спечелиш "войната". Това е начина който самите лошковци използват ако те са жертва, учи се от техните методи.
    Общо взето с дегенератите се дръж като с дегенерати.
    Това може да звучи нереално, но съм бил свидетел как по тоя начин се разрешават проблемите. После може даже да се сприятелиш с лошкото ако и ти станеш такъв.

    А ако посмеят да ползват външна помощ(въпреки че те са виновните - примерно родители, полиция, приятели извън училището) тогава всичко е позволено - използвай всичките връзки и сили на семейството си да ги дискредитираш и въобще изложи ги пред цялото общество.

    А тия кампании са безполезни, защото не се акцентира върху самия проблем - проблемните ученици и това как да ги поставиш на мястото им.
    Последно редактирано от Nam3less3 : 07-17-2013 на 21:36
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  12. #412
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Едно нещо знам за насилието в училището - единствения начин да се оправи човек е да отвръща на насилието с двойно такова, чак тогава ще го уважават и оставят.
    Не ми се е налагало да го правя защото бях в свястна гимназия, където сам да нямаш желание да създаваш проблеми.
    Но каквито са дегенерати някой от днешните ученици, трябва да си по-лош с тях отколкото те са лоши.
    Ако някой "лош" без повод удари един шамар на някой психически слаб ученик той няма да му отвърне.
    Ако някой със повод удари един шамар на лошкото той ще му го върне няколко пъти.
    Затова такива лошковци трябва да им дадеш от тяхното лекарство.
    Дори и да са по-силни и да са повече на брой ти ако имаш самоуважение ще си много ядосан и ще ти дойде временна сила с която да ги респектираш и може да се биеш с повече злоба от тях(защото реално имаш повод) и така да спечелиш "войната". Това е начина който самите лошковци използват ако те са жертва, учи се от техните методи.
    Общо взето с дегенератите се дръж като с дегенерати.
    Това може да звучи нереално, но съм бил свидетел как по тоя начин се разрешават проблемите. После може даже да се сприятелиш с лошкото ако и ти станеш такъв.

    А ако посмеят да ползват външна помощ(въпреки че те са виновните - примерно родители, полиция, приятели извън училището) тогава всичко е позволено - използвай всичките връзки и сили на семейството си да ги дискредитираш и въобще изложи ги пред цялото общество.

    А тия кампании са безполезни, защото не се акцентира върху самия проблем - проблемните ученици и това как да ги поставиш на мястото им.
    Това и това!
    Цитирай Първоначално написано от sneering Виж мнението
    Когато имаш проблем с насилието,ставаш и се изправяш срещу проблема с лице.Търсиш начини да се справиш и да пребориш нещата,които не ти харесват.Някой те преборва с нещо,не защото е по-силен,а защото е успял да намери начина ти.

    Тези всичките кампании и миротворни събития и организации правят мечешка услуга на 'слабите',защото по-този начин ги поощряват да бъдат слаби и с нищо не ги градят,освен с материалните си ползи от самите тях.

    Борбата на характерите в училище е само началото на олимпиадата в гнусния живот,в които ако се дадеш те мачкат и не трябва да спираш да се бориш срещу всеки боклук,който си е повярвал че е повече от теб.
    Дори и подобна организация да помогне на някое дете, то пак няма да се чувства добре. То пак ще знае, че е слабо. Пак всички ще го отхвърлят, защото никой не може да те задължи да харесваш някого. Пак ще е депресирано, защото ще знае, че не може да си реши проблемите самостоятелно.
    Според мен, трябва да има училищни психолози, които да работят с тези деца. Те трябва да си изградят стабилен характер, за да не се поддават толкова лесно на тормоз.
    Последно редактирано от ge6aaaa3 : 07-17-2013 на 21:51

  13. #413
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Има още насилия по училищата.

  14. #414
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Дори и да са по-силни и да са повече на брой ти ако имаш самоуважение ще си много ядосан и ще ти дойде временна сила с която да ги респектираш и може да се биеш с повече злоба от тях(защото реално имаш повод) и така да спечелиш "войната". Това е начина който самите лошковци използват ако те са жертва, учи се от техните методи.
    Общо взето с дегенератите се дръж като с дегенерати.
    Това може да звучи нереално, но съм бил свидетел как по тоя начин се разрешават проблемите.
    или накратко казано силата на адреналина която ти притъпява болката , обостря сетивата и т.н. важното е да използваш момента не да го изхабиш напразно. и звучи никак нереално

    най лошото че слабите деца нямат някои на които да разчитат да им помогне и да ги научи как да отвръщат , родителите им са прекалено заети с бизнес срещите и схемирането на нещастните еднообразни животи , а "приятелите" им опъващи поредната цигара и смучещи бутилка с бира в кварталния бар
    Последно редактирано от LeagueofShadows : 10-31-2013 на 00:41

  15. #415
    cukafuki
    Guest
    Ако някой ви тормози в училище му ударете главата в чина, така ,че да му се забие зъба в него и да остане следа от зъб. Ще е най добре самият зъб да остане на чина.

  16. #416
    nikolap
    Guest
    Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too


    >> http://LolFreeRP.com <<

  17. #417
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    A психическото насилие прилагано от учениците на учителите, както и учителите на учениците....
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  18. #418
    warman
    Guest
    ako ne isakt da vi biat zapi6ete se na karate

  19. #419
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Rozalia_Smiley Виж мнението
    Има много подобни случаи.Имаше едно момче,което тормозеха всеки ден,а то мълчеше и чакаше да спрат.Веднъж дори се изплюха в лицето му буквално,а той не каза дори и на един учител или педагог.Веднъж му рязаха от ухото и аз не издържах и повиках помощ....Просто е адски гадно
    Ние на един му правехме фитили в косата и ги палехме, много забавно беше, но всичко ставаше без злоба и без да го унижаваме, просто се бъзикахме с него.

  20. #420
    Аз май не трябва мн да се навъртам тук, след като се сбих 3 пъти за половин година (не по мое желание)...

  21. #421
    Ок, всички искали да помагат. Изберете си вариант:

    1) Пребивате тия дето малтретират лицето X, но те се агресират още повече.
    2) Казвате на класната на лицето Х, че е малтретирано, но понеже тя има лични проблеми само им прави забележка и нулев ефект.
    3) Казвате на педагога в училището, той говори с агресорите, но ефекта е нулев и всичко се продължава.
    4) Казвате на родителите на агресора, но в най-добрият случай те говорят да не се продължава, но разбира се, без ефект, защото потърпевшият не признава че цялата история продължава, за да не го бият още повече.

    КАК ПО ТОЧНО ДА ПОМОГНА НА ДЕТЕ, КОЕТО Е ЖЕРТВА НА НАСИЛИЕ ???????????
    Последно редактирано от xStrahil : 08-06-2014 на 00:03

  22. #422
    Ами, аз се опитах да допренеса за премахване на насилието в училище по следния начин.

    Преди 2 години отидох с майка ми на родителска среща на сестра ми (ние сме 3-деца, 2 момчета и едно миче и аз съм най-големия). Тогава бях на 21, а сестра ми беше 4 клас. Родителската среща беше за ужасното им поведение и насилието помежду им, включае и заместник директора беше там (Все пак Руското училище във Варна... какво няма да е там). И останах потресен от неадекватността на тези родители, които присъстваха и нещата, които си позволиха да кажат. След като свърши родителската среща (по време на която взех многократно думата, за да обясня на родителите, че те са виновни за поведението, което показват децата им в училище), останах и говорих с класният ръководител и заместник директора и те се съгласиха да водя час против агресията и насилието двапъти в месеца в ЧНК. И така изкарах 2 години правейки това (и същевременно учейки право редовна форма на убочение и работейки). Резултат имаше. И очителите го забелязваха и искаха да влизам и в други класове, ако мога. Само че ми се наложи да прекъсна тази дейност, защото ми предстоят 3 изключително трудни държавни изпита, за които трябва да се подготвям.

    Идеята ми е, че ако наистина искате да помогнете, мисля, че не е толкова трудно да говорите с някой класен ръководител, в основното учили, в което сте учили и да отделяте 2-пъти в месеца по 40 минути, допринасяйки за осъществяването на идеята за училище без насилие. Защото истината е, че има смисъл да се водят такива занимания от 3-4 до 6-7 клас... От там нататък, каквото и да говорите и колкото и да се трудите, те децата вече са се сформирали достатъчно като личности и няма дасе променят.

  23. #423
    mi znam useshtaneto

  24. #424
    a i v u4ilishte vinagi e bilo ad

  25. #425
    tam nqkvi napravo kato kultoristi ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си