.
Отговор в тема
Страница 7 от 18 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 446
  1. #151
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Абре, мило, втф беше тва накрая с Whirpool?

  2. #152

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Това е невъзможно,не мога да си го представя

  3. #153
    Леле не мога да си представя кано ще е ! Съсигорност ще ми липсват кавгите в нашия клас както и побоите между момчетата и момечетата!!!!

  4. #154
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    Цитирай Първоначално написано от sladurka122
    Леле не мога да си представя какво ще е ! Със сигорност ще ми липсват кавгите в нашия клас както и побоите между момчетата и момичетата!!!!
    вярно е

  5. #155
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Цитирай Първоначално написано от heats
    На "генгстА" меко казано ще му избия зъбите... аве хора неможете да им кажете без насие... щяхме да ослепим един в предишното училище ама неможахме ама сега нямамe такъв натрапник в новия клас и честно казано няма кой да бия със времето спираме ... ставаме "гУлеми"
    п.с УБИВАЙТЕ СИЧКО ПО ПЪТЯ!
    Ела да ме "ослепиш" мене тузарче шибано

  6. #156
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от heats
    На "генгстА" меко казано ще му избия зъбите... аве хора неможете да им кажете без насие... щяхме да ослепим един в предишното училище ама неможахме ама сега нямамe такъв натрапник в новия клас и честно казано няма кой да бия със времето спираме ... ставаме "гУлеми"
    п.с УБИВАЙТЕ СИЧКО ПО ПЪТЯ!
    А анална стимулация на простатата с отвертка искаш ли?
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  7. #157
    Аватара на Rabanne
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    19
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от heats
    На "генгстА" меко казано ще му избия зъбите... аве хора неможете да им кажете без насие... щяхме да ослепим един в предишното училище ама неможахме ама сега нямамe такъв натрапник в новия клас и честно казано няма кой да бия със времето спираме ... ставаме "гУлеми"
    п.с УБИВАЙТЕ СИЧКО ПО ПЪТЯ!
    А анална стимулация на простатата с отвертка искаш ли?
    По темата, не мога да си представя училище без бой.Колкото и да не е приятно, винаги ще има кой, с кого да се заяжда,дразни и т.н и изхода най-често е боя(не би трябвало да е така, но е факт).

  8. #158
    така е да, за съжаление

  9. #159
    ^
    Браво на авторката
    you say im going nowhere
    and thats what keeps me dreaming
    you wish i would just shut-up
    and thats what keeps me screaming ;d

  10. #160
    Аватара на Rabanne
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    19
    За безсмъртен ли се мислиш ? И стига си писал 100 поста един след друг има бутон за редакция .

  11. #161
    ЖИВОТА Е ТЕЖЪК ПРАВИ ГРЪБ !!!!1

  12. #162
    Вие сте за ареста

  13. #163

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151
    голямо насилие някой се е посбил има понабити нормално е малки бяхме и се биехме

  14. #164
    И мен са ме тормозили в училище и то много! Но не съм се умърлушвал и за миг! Винаги с високо вдигната глава и т.н. Просто не се оставяйте да ви пречупят! Сега съм голям, силен и никой не може да ме пипне! Имайте вяра в себе си и всичко ще е наред, или поне ще се подобри! При мен това стана, като смених училището(след 7ми клас на изпитите, не заради тормозенето) сега аз съм един от готините. И това не е реклама, просто показвам на другите, които са на моето дередже, че всичко може да се обърне! Както се казва във една творба: "...и във затвора попадна на хора и.. стана човек!"
    Never back down! Never surrender! Never give up on life!

  15. #165
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    327
    най-красивата тема
    ~•Inlסּwэ wIth yסּu •~·

  16. #166
    Имам един съученик, който още от първи клас си го смятат за маймуна, и постоянно го бият... Горкото момче вече има тик- само намига, все едно се пази... Иначе е много печен, обаче вече си знае, че каквото и да направи, и ще е виновен- и се лигави като не знам какво. Всеки, който мине покрай него, и му удря шамар зад врата или почва да го удря... Горкия...

  17. #167
    Повече от фен Аватара на ZaRiBeN
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Шумен
    Мнения
    447
    dsadasdasads
    I'm not great, I'm whole

    http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=36876

    http://gorata.net/f.php?f=Tayga
    2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  18. #168
    Цитирай Първоначално написано от TomVale
    Ех, тия "яки" лапенца. По-нататъшният ми живот още отсега си го предначертавам заради тях. До 2 клас бях "нормален" или поне така помня. След това се премести някакво селско чедо, което почна да ме бие като чувал с картофи постоянно. Помня, че тогава се “оплаках” на майка ми и баща ми, единият от тях го сплаши или нещо такова. Никога повече не ме би, но след това започна постоянно да ме подиграва по словесен и несловесен начин. Аз траех всичко стоически, не знам с какъв мозък не съм се “оплакал” пак. Не смеех и да го докосна, защото беше като болен от бяс и честно казано беше опасно за живота да си близо до него, защото не знаеш какво ще направи. И така до 4ти клас. Онзи с времето се поуспокои, докато накрая съвсем спря мисля. За това време бях изкарал 2 пневмонии, които до ден-днешен мисля, че са били от тогавашния стрес, но не мога да докажа нищо. В 5ти клас влязох с огромна надежда, но там май стана още по-зле. Зад мен седяха две отрепки, който ми плюеха във врата, ръгаха химикалки в гърба, лепяха ми листи и всичко каквото може друго. Не можех да се преместя, защото класната не ни позволяваше да се местим (?). Така от 5 до 7 кл, имаше и други неща, но те бяха единични. 7 клас си скъсах шибания "задни части" да уча, за да вляза в някое по моята мисъл “нормално” място. И успях. Влязох във водещата се за “най-елитна паралелка” в скапания ми град. Мислех си, това е краят, свободен съм. Още на първия учебен ден се случи нещо, което не бих искал да коментирам. Тогава вече се отчаях съвсем. И времето минаваше. Сега съм края на 10 клас и общо взето всичко е същото, само че сега не ми се подиграват в лицето (макар че и това се случва от време на време), а само зад гърба, което ме устройва. Държа контакт само с 2ма човека (приятели от детинство), по default седя пред компютъра по цял ден, най-много да отида до болницата или някое подобно, понеже боледувам почти винаги. Не мога да разбера пуберите, дето дрънкат, че не могат без приятели или подобни лайна-на мен си ми е много по-добре сам и честно казано ми се драйфа, ако съм сред много хора. Преди 1 месец пък имах среща с банда от най-любимата ми група хора – футболистчетата, която също не мина добре, но това се подразбира. Изкарвам що-годе сносни оценки, не знам какво ще правя с кандидат-студентските истории, които предстоят. Поне винаги знам, че има 9-етажна сграда наблизо, барем няма да си тровя краката за последно.
    @deFakto, хубавецо, и ти ще се насереш/би се насрал (в зависимост дали си завършил) ако излезеш/си бил излязал с/у някого без НИКАКВА подкрепа от твоите, да го кажа на вашия селячески език – fRsSsSsSsSsS (нито по време на боя, нито след него)) Гарантирам, че ще избягаш/щял да избягаш като дявол от тамян. Всички гъзари са така – безсмъртни са в група от други гъзари, но единично са по-страхливи и жалки и от мен. Изключение прави ако са с раменна обиколка 2 метра, но такива не са много, но те са най-ценната част на гъзарската група-надявам се да не трябва да обяснявам на малоумния ти мозък защо.
    Както вече казах - и мен са ме тормозили. Обаче при теб се е получил така наречения "синдром на хроничния червей"

  19. #169
    emi tia deto se 4ustvat zastra6eni da po4vat da trenirat ne6to koeto 6te im pomogne
    kak steee

  20. #170
    Вижте сега... Сигурно повечето от вас знаят, че кучетата усещат когато ви е страх(не сравнявам идиотите тормозници със кучета ) Така е и при хората. Оитайте се когато някой ви тормози или нещо подобно, да не показвате страх, ами да стоите наперени и т.н. Можа да помогне...

  21. #171
    Цитирай Първоначално написано от BaBsYyY_SeXyYy
    Имам един съученик, който още от първи клас си го смятат за маймуна, и постоянно го бият... Горкото момче вече има тик- само намига, все едно се пази... Иначе е много печен, обаче вече си знае, че каквото и да направи, и ще е виновен- и се лигави като не знам какво. Всеки, който мине покрай него, и му удря шамар зад врата или почва да го удря... Горкия...
    Да не се казва Тодор?

  22. #172
    Голям фен Аватара на Sladurchoo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    687
    Историята за момичето и стихотворението ..

  23. #173

    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    625
    С тази мижава(да не кажа глупава) кампания нищо няма да се постигне.
    Male

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от faststep
    С тази мижава(да не кажа глупава) кампания нищо няма да се постигне.
    Така е, но нищо не пречи да се дискусира(или дискутира беше, нз. на английски е discuss) . Има какво да се каже. Но нашите съвети наистина не помагат, защото това да се опълчиш не се учи, то е вродено или се налага в първите 7 години Може и по-късно, впоследствие на озлобяване и злопаметност
    На онзи пич с маска на аватара ще кажа, че е смотан комплексар...

  25. #175

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    sofia
    Мнения
    19
    Аз немога да разбера защо всеки които е по силен бие най слабия.Примерно аз несе бия с по слаби от мене а с текива които са от мойта категория.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си