.
Отговор в тема
Страница 18 от 18 ПървиПърви ... 81415161718
Резултати от 426 до 448 от общо 448
  1. #426
    ся поне ще са места от нащо училище :Д

  2. #427
    awe zaebi trai go trai go pak glei da otides

  3. #428
    v dobro u4ilishte kadeto nqma mnogo gadini awe shto seki pat si4ko mi se pishe kato nov otgovor?

  4. #429
    Повече от фен Аватара на Klaudia11
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    307
    Да, насилието в училище е нещо ужасно. Да тормозиш по-слабия, за да се кефиш как страда, какво унижение и срам изпитва, колко сълзи пролива заради такива лекомислени действия. Децата са много жестоки, и за жалост този тормоз е многочесто срещан. Във всяко училище съществува такъв, и психически и физически.
    Това, че дете се е самоубило заради подобен проблем е толкова тъжно и жалко! Не мога да разбера как се продължава въпреки това! Подкрепям кампанията, но не съм сигурна, че ще се предотвратят всичките тези случаи.

  5. #430
    Тези програми за "Училище без насилие" нямат абсолютно никакъв ефект - подобни "разбирачи", които тормозят искат още и още, за да повишат самочувствието си и/или да се представят като нещо повече.

    Бил съм във огромни конфликти със разни групи - организираха се да ме бият... е накрая половината изгърмяха със една синина около очите.



    Най-лошото от цялата работа е, че за изгонването на насилниците /ма**умниците директорите се заемат чак след 10-тия доклад и ги пазят за бройка.

    Познавам мисленето на повечето тормозени лица и 97% от тях не желаят да споделят за насилието върху тях, понеже се страхуват да не "ги сметнат за слабаци".

    Във българските училища съм забелязал, че учениците не са възпитани, държат се като селяндури и прекрачват всяка нормална граница.

    Учил съм във Италия и мога да кажа повече от спокойно, че съучениците ми бяха комуникативни, не използваха вулгарни думи и уважаваха другите (което пък е най-важно).

    Ако сам не си помогнеш, никой друг няма да го направи.
    Последно редактирано от skyboyy : 08-25-2015 на 18:34

  6. #431
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Насилие е имало и ще има но ще става още по-жестоко,за съжаление няма кой да въведе ред в училищата...учителите си пазят гъзовете да не си отнесат боя и те и когато има насилие в клас просто си мълчат и се правят че не са видели нищо,а на всичкото отгоре бях свидетелка на това как на третиран ученик от свой съученик беше обвинен,че едва ли не той го е предизвикал е това е безумно.В днешно време учениците,които учат и се опитват да съберат знания са най-обиждани от техни връстници в клас.Предпочитам някой ден ако имам деца те да се обучават с частен учител в къщи от колкото да ми го доведат пребито,с ниско самочувствие а не говорим че в някои случай се стига до смърт.

  7. #432
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Насилие е имало и ще има но ще става още по-жестоко,за съжаление няма кой да въведе ред в училищата...учителите си пазят гъзовете да не си отнесат боя и те и когато има насилие в клас просто си мълчат и се правят че не са видели нищо,а на всичкото отгоре бях свидетелка на това как на третиран ученик от свой съученик беше обвинен,че едва ли не той го е предизвикал е това е безумно.В днешно време учениците,които учат и се опитват да съберат знания са най-обиждани от техни връстници в клас.Предпочитам някой ден ако имам деца те да се обучават с частен учител в къщи от колкото да ми го доведат пребито,с ниско самочувствие а не говорим че в някои случай се стига до смърт.
    В училището е по-срещан психическият тормоз. След подобно продължително преживяване децата остават с траен спомен и с ниска себеоценка. Нужни са години, за да се възстановят психически. Но преминат ли през това, променят начина, по който виждат другите -как, вече зависи от човека.

  8. #433
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Насилие е имало и ще има но ще става още по-жестоко,за съжаление няма кой да въведе ред в училищата...учителите си пазят гъзовете да не си отнесат боя и те и когато има насилие в клас просто си мълчат и се правят че не са видели нищо,а на всичкото отгоре бях свидетелка на това как на третиран ученик от свой съученик беше обвинен,че едва ли не той го е предизвикал е това е безумно.В днешно време учениците,които учат и се опитват да съберат знания са най-обиждани от техни връстници в клас.Предпочитам някой ден ако имам деца те да се обучават с частен учител в къщи от колкото да ми го доведат пребито,с ниско самочувствие а не говорим че в някои случай се стига до смърт.
    Няма ли да отговориш на ЛС-то, пич?

  9. #434
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В училището е по-срещан психическият тормоз. След подобно продължително преживяване децата остават с траен спомен и с ниска себеоценка. Нужни са години, за да се възстановят психически. Но преминат ли през това, променят начина, по който виждат другите -как, вече зависи от човека.
    +

  10. #435
    Серизно внимание се изисква от родители,учители и психолози ,за да се ограничи колкото е възможно това.Но за псхихотормоза е малко по-различно.Много от по-затворените или по-пълни деца се затварят и не споделят за проблемите си.Нистина са грозни нещата,но се случват.

  11. #436
    NakazanieGluposti04
    Guest
    Здравейте.. Момче на 13 години съм, предстои ми кандидатстване, а аз върша такива глупости, срам ме е... Нека директно да започна, с един от класа се шегувахме с 5токласниците (10ма момчета), малоумна постъпка, да, съгласен съм. Майтапихме се, като им казвахме да си събуят гащите (Може и да звучи смешно, всъщност звучи, всъщност след години ще се смея на това, да, но сега не ми е особено весело хах...) 5-6 пъти, като бяхме седнали, а те прави. Момчето се престори, че ги снима (снима пода) и така. Не сме ги били, нито псували, даже те нас ни обиждаха хах.. Как можах да направя нещо такова, да се вържа на акъла на този глупак, да следвам примера на бившите седмокласници.. Ходихме при директорката, сега ще ходим на педагогическия съвет понеделника.. Какви могат да бъдат наказанията, които ще ни приложат ? Има ли смисъл да се притеснявам от изключване ? Имате право да ме обиждате по всякакъв начин, приемам го този факт. Таа, какво ще стане с мен, могат ли да ме осъдят за нещо такова ?

  12. #437
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от NakazanieGluposti04 Виж мнението
    Здравейте.. Момче на 13 години съм, предстои ми кандидатстване, а аз върша такива глупости, срам ме е... Нека директно да започна, с един от класа се шегувахме с 5токласниците (10ма момчета), малоумна постъпка, да, съгласен съм. Майтапихме се, като им казвахме да си събуят гащите (Може и да звучи смешно, всъщност звучи, всъщност след години ще се смея на това, да, но сега не ми е особено весело хах...) 5-6 пъти, като бяхме седнали, а те прави. Момчето се престори, че ги снима (снима пода) и така. Не сме ги били, нито псували, даже те нас ни обиждаха хах.. Как можах да направя нещо такова, да се вържа на акъла на този глупак, да следвам примера на бившите седмокласници.. Ходихме при директорката, сега ще ходим на педагогическия съвет понеделника.. Какви могат да бъдат наказанията, които ще ни приложат ? Има ли смисъл да се притеснявам от изключване ? Имате право да ме обиждате по всякакъв начин, приемам го този факт. Таа, какво ще стане с мен, могат ли да ме осъдят за нещо такова ?
    Ако имате снимка на тях може и да ви осъдят ,просто е възможно но не вярвам да се стигне чак до там.
    Най-много да ви изключат или да се разминете с предупреждение да не се повтаря повече




  13. #438
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Ама по-добре не се занимавай с глупости а порасни малко а и нали знаеш че с какъвто се събереш такъв и ставаш..




  14. #439
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не могат да те изключат, ако преди тва не си ходил 1-2 пъти. Спирай контакти с тоя лигльо и се хващай на сериозно, нали сте големи мъже. Не е болка за умиране.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #440
    Просто не трябва,да те интересува за хорското мнение.От скоро спрях да се интересувам,и живота ми става все по-добър и смислен.И мен са ме тормозили,но просто когато не обръщаш внимание,и не се интересуваш те просто спират.

    ЕТО МОЯ МЕТОД,КАК СЕ СПРАВИХ С ТОРМОЗА:
    1.Даже и да ме псуват,просто си казвам ,,които го вика на себе си го тика''
    2.Излизах с по-големи от мен,и когато тези които ме тормозиха,ме виждаха просто се попикаваха. Не смеят да обелят,и 1 дума.Няма нужда от самоубийство и други глупости,депресия...просто спирате да се интересувате, от хорското мнение и сте готови.
    Последно редактирано от Nedqlkoww : 02-09-2018 на 20:37

  16. #441
    Аз твърдо подкрепям насилието проблемите с бой се решават

  17. #442
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Аз твърдо подкрепям насилието проблемите с бой се решават
    Това е типичното БОЛНО мислене на комплексираният човек. Можеш ли да дадеш пример, в който всичко се оправя с бой? Ако един ден някой те пребие за негова изгода, на другият ден няма да има никакъв проблем за това, че те е пребил. Така ли?
    "Ако е писано - ще стане, ако не е - ще го напиша."

  18. #443
    school without violence is not a school

  19. #444

  20. #445
    dobre go pisa haresah

  21. #446
    Цитирай Първоначално написано от liliana.demetreva Виж мнението
    Серизно внимание се изисква от родители,учители и психолози ,за да се ограничи колкото е възможно това.Но за псхихотормоза е малко по-различно.Много от по-затворените или по-пълни деца се затварят и не споделят за проблемите си.Нистина са грозни нещата,но се случват.
    ne si spodelqt s problemite

  22. #447
    Това е една от важните теми в училище. Хората трябва да се научим, че с насилие никой не печели. Дори и да победиш в 1 конфликт, то в следващия ще бъдеш победен. Дори най-силните бокьори и ММА спортисти имат загуби. Няма смисъл от насилие в живота, защото никой не печели от него.

    п.п. Ако някой има много енергия, то нека се запише на спорт. Там е мястото човек да покаже ако мисли, че има умения и да спечели слава от това.

  23. #448
    Жалко е ,че в училищата има толкова психически тормоз.Много е жалко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си