.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 90
  1. #1

    Ненормален живот...

    Здравейте,колкото и тъпо,да звучи искам да споделя нещо с вас...От известно време,насам нещо става с мен!Първо,разбрах,че съм индигово дете...не знам,колко от вас са чували за това...но все пак!Направих няколко теста в нета,които не показват с точност,но все пак и 3-те теста показаха еднои също...т.е. че съм дете-индиго!Де да беше само това...не,всички факти за тях се отнасят и до мен...все едно някой описва точно мен!!!После,след време,намерих и друг човек,като мен...чустваше се по същия начин!И тогава,започнаха странните неща...попринцип децата-индиго,имат способност да предсказват бъдещето...или поне,нещо от сорта...Разни проблясъци и т.н.,които стават реалност...До тук,що годе нормално...и сега започва странното!С другият човек,който намерих,се опитахме да направим нещо,което вече,наистина не е нормално...Опитвахме се да контролираме разни други неща...като климата,или да накараме,някой да направи нещо...без да му казваме...само с мисъл!И такива неща...И се получи....не може,да еп росто съвпадение,много,много пъти опитвахме,и все ставаше! Много искам,да чуя вашето мнение...и ако има и други такива хора,да се свържем с тях!!!Знам,че повечето от вас,ще се смеят,ще помислят темата за е*авка и т.н. но...това не е така!Просот,търсим отговори!Моля ви,не превръщайте темата в сметище...

  2. #2
    Аватара на November
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Почакай есенните листа...
    Мнения
    487
    Според мен това е много яко...не знам ти как се чувстваш де...
    Таа...не познавам такива хора...чувала съм за тях,но не съм ги срещала...
    Това си е дарба...не я пропилявай!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Евалата, ако успееш да смениш климата ни на такъв със само 2 изявени сезона, ще гласувам за теб на следващите президентски избори.

  4. #4
    аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс

    Който се смее последен, най бавно загрява!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Я обясни повече за тези деца индиго???
    ...

  6. #6
    Аватара на November
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Почакай есенните листа...
    Мнения
    487
    Цитирай Първоначално написано от rUffLes
    аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс

    Eeе...то и на мен ми се е случвало това..много пъти...
    Даже веднъж го казах на учителката ми по литература и тя после ме отбягваше и ми каза,че е опасно,`щото аз като си помисля нещо,и то се сбъдва...
    Ама не знам,не съм сигурна,че е същото...

  7. #7
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    i na men mi se e slu4valo podobno ne6to no ne po jelanie a prostov vid na suni6ta koito sa se sbadvali i to duslovno .Ne vinagi sa svarzani s ne6to vajno no slu4ki koito se materiqlizirat hora koito sanuvam sled tova vijdam i v jivota i vinagi tezi sani6at se sbudvat do 4 dena .Predi malko se pla6eh ot tova no v posledno vreme ne mi se e slu4valo 4esto mojebi za6toto gi podtiskam tai kato posledno sanuvah edin pojar i stra6no mnogo se izpla6ih
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  8. #8
    хм... аз пък мисля че става дума за силно развита интуиция :/ и на мен са ми се случвали подони неща аз се си повтарях като мъничка че мога да местя камъчета само с мисълта си и то винаги ставаше,колкото и смешно да звучи ама и за сериозни неща не съм пробвала но пък ... така например всеки път кого ще изпитат госпожите мога да ти го кажа доста време преди часът ... което е преимущество пред останалите,но то па точно това е елемнтарна наблюдателност...
    та говорех,че според мен може и така да е,но до като не видя с очите си не мога да ти кажа че вярвам в подобни неща,демек аз вярвам,но не и че ти си го направил... сори че така го казвам,но не обичам да овъртам много много

  9. #9
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение.

  10. #10

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    81

    vc

    Ами да силно развита интуиция и много добра наблюдателност. Толкова много вярваш в това, че вече ти става навик да показваш силно развитите ти качества. Ами продължавай , ще ти помогне занапред и ако претърпиш някой път провал не се съмнявай в способностите си само заради него, Keep Going!
    bgroot@mail.ru
    Smile=all u Can,Want and happy with.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от *Звездичка
    Цитирай Първоначално написано от rUffLes
    аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс

    Eeе...то и на мен ми се е случвало това..много пъти...
    Даже веднъж го казах на учителката ми по литература и тя после ме отбягваше и ми каза,че е опасно,`щото аз като си помисля нещо,и то се сбъдва...
    Ама не знам,не съм сигурна,че е същото...
    Дам,нещо такова е!Но вече за мен е ежедневие!!!

    btw Радвам,се че ме приехте на сериозно...

  12. #12
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    "Децата индиго обикновено се свързват с диагнозата Аутизъм или Генерализирано разстройство на развитието."

    Я сегаааа,кой каза,че бил такова?А?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  13. #13
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение.
    За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
    А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
    По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение.
    За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
    А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
    По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".
    Да,но ако излезе извън контрол,става лошо...защото вече и това ми се е случвало...

  15. #15
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение.
    За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
    А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
    По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".
    То всеки е чувал, просто ся се сетих за филма и го дадох за пример.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Пусни ми числата от тотото на ЛС!
    Grumpy old madman

  17. #17
    Здтасти на всички...Аз съм другия човек...
    1-во Искам да благодаря на всички които ни разбират ...
    и 2-ро искам да кажа че в началото и аз си мислих че всичко е илюзия и съвпадения...но може ли да стават толкова много съвпадения всеки ден...нон стоп...Уверих се че това не е нещо с което мога просто да се забавлязам...това е сериозно!

  18. #18
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Много интересна тема Разкажете някои интересни случки, които ви накараха да мислите, че сте деца-индиго.

    П.С: Направете така, че тая година да имам 6 на изпита по литература в СУ
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  19. #19
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

    Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

    Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
    А тези неща отнасят ли се и за теб?
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  20. #20
    Guest
    Вие сте много зле.
    Леко ви боли главата а?
    Отегчени патки... я се хванете на работа някъде по-добре.
    Смешни много.

  21. #21
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Ако имаш такава дарба много хубаво...но...ползвай я в полза на нас другите които не я притежават

  22. #22
    Аватара на November
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Почакай есенните листа...
    Мнения
    487
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

    Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

    Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
    А тези неща отнасят ли се и за теб?
    Някои неща са ми доста познати...но други изобщо не ми се вписват ...

  23. #23
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Мисля че си прекалил със 'Heroes'

  24. #24
    Аватара на Anabel
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    .::ПлД уе майнА [sun]
    Мнения
    544
    Незнам за теб,но аз почти всеки сън след като го сънувм след няколко дена това се случва на същото място,същият час,със същият човек,който съм сънувала.
    ~OnLY HoUsE MuSIc-ThE TrUE MuSIc FoR PaRTy PeOPlE~

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

    Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

    Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
    А тези неща отнасят ли се и за теб?
    Aбсолютно всичко описано за тях се отнася и до мен!Абсолютно!С изключение на Болестта на Даун...но това не е задължително!!!Иии само за тези,които още не схванаха,аз съм момче,а другият човек е момиче...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си