.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    10

    Ужасно объркан какво да правя???!!!

    Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)
    Ако всяка мощ падаше по една звезда и луната штеше да разбере що е самота! http://wall.kefche.com/load/pic/5934/
    http://i.kefche.net/wallpapers/160/i...heCom75495.jpg

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055

    Re: Ужасно объркан какво да правя???!!!

    Цитирай Първоначално написано от лудия теен
    Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)
    Намери друга,тая не те заслужава,дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това.Така стана с мен,бях щастлив,но повече бях нещастен,тя се държеше гадно с мен,а беше първото ми гадже и разбираш колко привързан бях.Та не си го причинявай мой човек,намери си някоя която те разбира и те оценява!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  3. #3

    Re: Ужасно объркан какво да правя???!!!

    Намери друга,тая не те заслужава,дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това.Така стана с мен,бях щастлив,но повече бях нещастен,тя се държеше гадно с мен,а беше първото ми гадже и разбираш колко привързан бях.Та не си го причинявай мой човек,намери си някоя която те разбира и те оценява!


    +1
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  4. #4
    Мислиш че не можеш без нея, спри да мислиш за нея и с времето ще я забравиш. Знам от личен опит

  5. #5
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    това със самоубийството отдавна вече стана банално. нито ти ще се хвърлиш като не си с нея, нито ще тръгнеш да се бесиш.
    защо толкова преувеличавате нещата?! искате да ви забелязват?! стига ве! аз съм на 20 и се радвам, че не съм имала подобни психичеки проблеми със вътрешното си аз

  6. #6
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Защо съдите за всички по една? Тфа, че vamp е ходил с мърша не значи, че всички момичета са такива...

  7. #7
    Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  8. #8
    Аватара на Anabel
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    .::ПлД уе майнА [sun]
    Мнения
    544
    Може би момичето не те харесва,но не иска да ти го каже право във очите и се прави,че не разбира.Сигурно не иска да те нарани по пряк начин.По-добре си намери друга.
    ~OnLY HoUsE MuSIc-ThE TrUE MuSIc FoR PaRTy PeOPlE~

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Anabel
    Може би момичето не те харесва,но не иска да ти го каже право във очите и се прави,че не разбира.Сигурно не иска да те нарани по пряк начин.По-добре си намери друга.
    и аз така правя понякога като не харесвам някой
    Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него!

  10. #10
    Пич, щеше да си "ужасно объркан", ако, примерно, беше написал, че харесваш момче малко по-малко от теб. Ти просто си ужасно тъп. Не те ще девойката и т'ва е! У лево. Оттук вече ти решаваш дали ще се хвърлиш пред някой трамвай или ще си търсиш друга мадама. Труден избор да го еба.

  11. #11

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна морето сините вълни....
    Мнения
    178
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш

    +1
    България е нашата родина,
    Апостола е нашия баща,
    Георги Аспарухов е стадиона,
    а Левски е във нашите сърца.


    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от LSGirl
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш

    +1

    Затова ме дразните !

  13. #13

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    377

    Re: Ужасно объркан какво да правя???!!!

    Цитирай Първоначално написано от лудия теен
    Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)
    Навличай анорака с черепчета и кости и изрови гела за коса и бръсначите. Чакат те тежки дни.

  14. #14
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106
    Айде почвай да слушаш хаус и да се обличаш като емо - ПЪРФЕКТ Tъкмо ще си в крак с модата ;]
    Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevata Ne davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !

  15. #15
    не се занимавай....не е единствената

  16. #16
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Ем начи не те харесва бе човек. Намери си друга

  17. #17
    ot 4isto lubopitstvo ti na kolko si i tq na kolko e?

  18. #18
    Голям фен Аватара на Rza
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Бръснарницата
    Мнения
    650
    така ако се става емо секи 2ри ще е такъв..

  19. #19
    Голям фен Аватара на PepiDesigns
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the Middle of NoWhere :P
    Мнения
    511

    Re: Ужасно объркан какво да правя???!!!

    Цитирай Първоначално написано от лудия теен
    Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)
    Am .. познато до някъде ..

    Прави се на интересна , явно е малка , и не знае и тя какво иска и какво е в нейн интерес, и все пак , ако тя не изпитва нищо , дори да знае, че има облага , и да тръгнете , няма ... няма да изпиташ никакво удоволствие от това да си с нея ..

    Намери нящо по-стойностно .. то не се търси , и не се намира .. само ще дойде след време , а може би и скоро ..

    Пак искам да дам пример с мен .. ама няма , че само се хваля с моята приятелка и т.н.

    Айде ... късмет , и забрави за малката
    Skype : alfa-t-spark
    Site : vtuning-bg.net
    Site2 : webpodaraci.com

    Който каквото го интересува за мен - скайпа е за всеки

  20. #20
    emi kato ne ti obru6ta vnimanie zna4i ne q interesuva6..a nqma smisul da se habi6 za nqkoi koito ne te slu6a nali....prosto q ostavi ...qvno naistina mn q haresva6 .. no tova ne e povod da se samoobiva6 ili ne6to podobno .. nikoi ne go zalujava..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си