.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64

Тема: .

  1. #1

    .

    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  2. #2
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Че какво му е на скайпа?Лесен начин да комуникираш с приятелите си в и извън страната.Тебе не те ли е срам да пишеш в скайп с толкова много грешки,които допусна в първия си пост?

  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Според мен логично е да се ползва програмата, която е най-популярна. Аз имам и МСН, ама някой влиза ли там?

    И... IRC е гей.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    разликата между ИРС и Скайп е същата както при импулс и майспейс



    п.п. Имаш ли скайп?
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  5. #5
    Ирк-а е супер зле,ако става на въпрос..и хората,които влизат там не са на повече от 12-13 години ...то и аз като бях на 11-12 влизах там

  6. #6
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Хах до сега висях в анти-фешъна и гледах същата тема
    защо ползвам скайп ли? Защото е удобен за разговор и чат, защото съм свикнала, защото не ми се зарежда 10 години както айсикю-то и защото всичките ми приятели го ползват. Аз скайпа си го ползвам единствено за чат, със стара версия съм и изобщо не ме е*е какъв е... за мен единственото предимство на айсикю-то е, че могат да се пращат офлайн съобщения...

  8. #8
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  9. #9
    Udobna programa za kumunikirane..... na teb kato ne ti haresva ...... Go and fuck you self you fuckin cunt
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

  10. #10
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Хахаха,как изобщо можеш да сравняваш скайп с ИРЦ?
    Аз пък предпочитам скайп,защото сам преценяваш кого да добавиш,а не ти се лепят разни досадници,да ти искат голи снимки .

    Това че е модерно е вярно и какво от това,щом върши работа?
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  11. #11
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от www.PunksNOTdeaD.net
    Цитирай Първоначално написано от Taste the rainbow
    Ирк-а е супер зле,ако става на въпрос..и хората,които влизат там не са на повече от 12-13 години ...то и аз като бях на 11-12 влизах там
    Ето това е типичен пример за позьрщината спомената в горният ми пост. Я сега Taste the rainbow ми отговори, по-голям ли си като слагаш етикети за IRC и не влизаш там? Ей такива смотаняци са ми дошли до гуша. Срам ще е да кажеш, че влизаш там на приятелчетата си така ли? Барем си помислят, че си малък.

    Няма кво да говоря, макар и да прозвуча смешен, ти изказа мнението на голяма част от потребителите (сиреч разскри позьорщината)
    Хахаха ми,не...просто нямам какво да си кажа най-малкото с няк'ви непознати,които в повечето пъти само за секс ти пишат

  13. #13
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  14. #14
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Съгласен съм че в IRC има канали, в които влизат определен тип хора. Да обаче!...там си влизат и всякакви. В скайп са ти познати, одобрени, подбрани хора. За мен е по-лесно контактуването така и не се ровя в общите чатове на всички канали, за да видя за какво става дума. Някой като иска нещо..хоп..пише на скайпа. По-лесно е за работа от IRC, за ICQ не знам, ползвал съм малко.

  16. #16
    Аватара на B3B0K
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    514
    aide kaji mi tvite frz imat li skype ?ne li to4np tva mqstoto kadeto zn 4e moje6 da gi namrei6 kogato ti potrqbvat ??? moje da e moderno sega ne me int ,udobno mi e za6toto znam 4e vs go imat kakto vs mobilni telfoni ti i tqh li ne haresva6 ???
    Не страдам от психично разстройство - наслаждавам му се!
    --- Анджелина Джоли ---


    http://prikachi.com/files/383986m.jpg

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    да не използваш по-удобна програма, само за да парадираш, че не си със стадото и си отшелник-як е смешно

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Хах до сега висях в анти-фешъна и гледах същата тема
    aз- в античалгата ахахаха...

    а иначе АЗ ползвам скайп, щото от тамошните ми абонати никой не ползва айсикю, демек принудена съм просто да държа тва лайно на харда си... не съм го използвала по предназначение (телефония) сигурно от повече от 2 години.
    да не говорим колко е зле откъм дреболиите като емотикони и оцветяване на шрифт, пхах...

    ЕДИТ: пък ирк и той е зле, пълна цигания ;]

  19. #19
    Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл.

    Пънкът не е това, което ти трябва. Пънкът е това, което си!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от www.PunksNOTdeaD.net
    Цитирай Първоначално написано от Nik4o_Spain
    Udobna programa za kumunikirane..... na teb kato ne ti haresva ...... Go and fuck you self you fuckin cunt
    Отивам, размахвайки ти среден пръст за довиждане. Марш натирен в стадото, като поредната овца


    Mnogo me ubidi i napravo me zatapi mom4e neznam kakvo zna4i natiren nito za kakvo stado mi govori6 no ne me i interesuva za6toto nqma daje da se unijavam da govorq i sporq s takava izmet kato teb sadeiki po ne6tata koito si napisal nicka ti i snimkata ti taka 4e 6te ti go kaza na 4ist balgarski ezik ako ne si razbral kakvo imah predvid v prednoto mi saob6tenie .... varvi i si go na4ukai p.s. Ne zabelqzva6 li 4e si4ki tuk sa protiv teb i 6ibanata ti tema ... za kakva spravedlivost se bori6
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

  21. #21
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    абе единственото обяснени за тъпата тема е ,че ти си идиот.Точно преди 3 години ,както каза,всеки ти викаше "къв ти е телефона " ,сега ти викат "имаш ли скайп" ,защото е безплатно с дни да говориш без да спираш ,докато 10 мин разговот по телефона ми е половината заплата на майка ми .Жовеем в света на комуникациите....Кое му е трудното за разбиране?Телефона ненужен ли ти е?Еми скайп почти същото ,но далеч по-евтино.

    А ти скайп нямаш ли?Ако не я бегай да си лафиш в мирката

  22. #22
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Ти си навсякъде! По темата, ще си ползвам скайпа, радва ме

  23. #23
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    vsu6nost mi e vse edno dali skype dali irc vlizam tam kadeto imam poznati i priqteli a ne 119908347307 nepoznati deto te skusvat ot tormoz .Skype polzvam osnovno za da se razbera s priqtelite si kade koga 6te izlizame 6toto ne mi se davat 7800 lv za telefonni smetki
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  24. #24
    За мен Ирк е за запознанства.В Скайп са ми познатите

  25. #25
    скайп е по-удобна програма и както споменаха по-нагоре,си пишеш с отбрани хора,а не с непознати путьовци,които се включват през 1-2 минути...

    а тва,че е 'фешън' кво те засяга?
    нали ти е удобно да работиш с него?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си