.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 114
  1. #1
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071

    На горещия стол тази седмица - ABSOLUT`me :)

    НАПАДАЙТЕ,ХИЕНИ!
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  2. #2
    Кекекке >:О
    Е , аз почвам кротко, с въпроса дежурен [какви са ти плановете за (зло) превземане на света?]
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  3. #3
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Тук ли ще си на 25-ти май?

  4. #4
    Колко човека от форума познаваш?

    С колко и кои си се виждала лично?

    С кои искаш?
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ще пиеш ли бира с мен и каква е тая страст към пералните?

    Робинята на Quench

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    well welcome to ABSOLUTE`me 7day's of fame

    -wish you were perfect ?
    -hard fucking ?
    -Song - Thousand Foot Krutch - Phenomenon ?
    -водка/уиски ?
    -постни още някоя пик на ноктите ?

  7. #7
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Сваляш ли ме?

    Ако да- защо да?

    Ако не - защо не?


    Колко струва килограм свинско във Франция?
    А французите добри е*ачи ли са?
    Grumpy old madman

  8. #8
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Кой набор си?
    Какво правиш във Франция?
    Понеже предният въпрос е леко глупав... какво учиш във Франция?
    Смяташ ли да се върнеш в България за постоянно?

  9. #9
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    какъв ми е подаръка?
    вибратор ли е?

  10. #10
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Кекекке >:О
    Е , аз почвам кротко, с въпроса дежурен [какви са ти плановете за (зло) превземане на света?]
    Аз си изпях преди време плана,че искам да стана президент на съединените европейски щати и да въведа еднолична диктатура в мое лице.Още си го следвам (полу)стриктно

    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Тук ли ще си на 25-ти май?
    Не,за съжаление.Супер много искам да се върна и да те видя,обаче въртях-сучех - няма как да стане,имам изпити.

    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen_
    Колко човека от форума познаваш? Surprised
    С колко и кои си се виждала лично?
    С кои искаш?
    Познавам лично shadow4e,Momchence, boot, exploitedteen, _snowy_, brain_stew иии май са това.
    А тези,които искам да видя,си знаят(включително и ти)


    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Ще пиеш ли бира с мен и каква е тая страст към пералните? Wink Very Happy
    Ще пием! А тайната за пералните и моята слабост към тях ще си остане само в нашето малко общество!

    Цитирай Първоначално написано от Lunatic-
    well welcome to ABSOLUTE`me 7day's of fame

    -wish you were perfect ? да,ама далеч не съм
    -hard fucking ?
    -Song - Thousand Foot Krutch - Phenomenon ? тва не го разбрах
    -водка/уиски ? уиски
    -постни още някоя пик на ноктите ? Very Happy
    веднага,Сър

    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Сваляш ли ме? Не.Ако си стигнал до този извод,изхождайки от поведението ми - не се притеснявай,просто съм си общителна.

    Колко струва килограм свинско във Франция? Не знам,но мога да ти кажа колко ? е детското меню в МакДо.
    А французите добри е*ачи ли са? От скромния ми опит на местна почва мога да отсъдя - много:0 Бг вс.Фр.
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    Кой набор си? смятай,щом си крия годините
    Какво правиш във Франция? Уча
    Понеже предният въпрос е леко глупав... какво учиш във Франция? Европеистика
    Смяташ ли да се върнеш в България за постоянно? Да,има прекалено много неща,които не намирам тук(във Франция) и които ми липсват,за да съм щастлива.Кога ще се върна - и аз не знам.. the sooner - the better
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath
    какъв ми е подаръка? розоф и убаф
    вибратор ли е? Cool ще ти се
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    защо не е вибратор?

  12. #12
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Абе, още ми е трудно да повярвам.. защо правиш този жест за мен? Адски мило и хубаво е, но ми беше странно в началото.. даже и сега.
    Собственост на Canis_Dirus

  13. #13
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    защо не е вибратор?
    Защото не си го давам

    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Абе, още ми е трудно да повярвам.. защо правиш този жест за мен? Адски мило и хубаво е, но ми беше странно в началото.. даже и сега.
    Защото съм пич.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  14. #14
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Имаш една нова пералня от мен.


    Имаш ли някакъв идеал за мъж? Абстрахирай се от външността, става въпрос за характер, личностни качества.
    Собственост на Canis_Dirus

  15. #15
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    е не може ли за 2-3 дни да ми го дадеш?

  16. #16
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Имаш една нова пералня от мен.


    Имаш ли някакъв идеал за мъж? Абстрахирай се от външността, става въпрос за характер, личностни качества.
    за пералнята

    Не мога да имам връзка с човек,който не е личност.Мразя хора,податливи на чуждото мнение.Не харесвам интересчии, не понасям хора с високо самочувствие,базиращо се на недвижимо имущество,а не на постижения.
    Моят мъж трябва да има чувство за хумор, да е търпелив, да е отговорен и да ме изслушва.Желателно е да всестранно развита личност и да има жив интерес не само към футбола.В най-общи линии е това.
    ^^ииии естествено заради всичките ми критерии през повечето време си седя сама


    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    е не може ли за 2-3 дни да ми го дадеш? Cool
    Обърни се към Ачко - той си предлага дилдото за всеобща употреба и удоволствие.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  17. #17
    Lestat357
    Guest

    didn't know what to do, then there was you

    (трябваше отдавна вече да съм в леглото, но няма начин да пропусна да си задам въпросите-за-тук, специално включих Писито отново, за да ги задам овреме, че иначе не се знае знае ли се?) Това така – като скоба просто, не намеквам, че трябва да имаш някакво по-специално отношение към въпросите ми. Абе въпроси просто.))) При което, защото така ми е по-лесно, всички без един ще са само на база останалите твои отговори в темата:

    Относно закачката с Canis_Dirus – а винаги ли си толкова “просто общителна” или само с някои хора е така? Не го ли сваляш? Защо? Сваляли ли са те досега онлайн? А ти сваляла ли си онлайн? А в момента как е? А завбъдеще?(мне, няма логика да е една дума това, но ме мързи да проверявам – отговори неграмотно и ти, показвайки явно пренебрежение и сме квит)

    Кога след 25.05. отново ще си тук и за колко време? Ако ти е известно вече, де.

    Уиски ли? Какво?) Уиски или Куба Либре?

    Колко евро струва детското меню в Mc**it France и често ли консумираш такова? Ванилов или шоколадов млечен шейк? Или никакъв?)

    Хайде, Како, защо толкова се притесняваш да споделиш кой набор си?P Така само дразниш още повече детското любопитство. Предчувствам, че този въпрос ще ти бъде зададен отново, затова нека първи да го повторя аз – а тии... на колко години си/кой набор си?

    Защо не си даваш вибратора? Може ли да постнеш линк с марка и модел? Така от.. обща култура питам.

    Че си пич, ясно.) А за какъв жест точно става въпрос? (можеш и другаде да ми отговориш)

    Любим модел пералня или марка поне? Най-добре и двете.)

    Сигурна ли си, че всички които искаш да видиш/би срещнала и лично си го знаят това? А, оставяйки настрана, това че съвсем скоро ще бъдеш световен лидер и избор вероятно няма да има)), какво е горе-долу според теб съотношението – хора, които след онлайн контакт би искала да видиш и е взаимно поради една или друга причина и такива, които биха искали да видят теб, но отново поради една или друга причина ти пък не би искала да видиш?

    И за да допълня картинката още малко – идеал за мъж, абстрахирайки се от характер и личностни качества, доколкото е възможно. Възможно най-грубо очертан –
    ръст, приблизително телосложение, цвят на очите, излъчване, и т.н. Приемам и шеговит отговор тук.))

    Имала ли си някога връзка започнала в Интернет? Ако да – колко дълга беше тя и отчиташ ли го като грешка? Съжаляваш ли?

    *Кой филм гледа снощи?(*ще се сетиш) Интересен ли беше?

    Множко станаха въпросите. Е, нищо де.

  18. #18
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690

    Re: didn't know what to do, then there was you

    Цитирай Първоначално написано от Lestat357
    Относно закачката с Canis_Dirus – а винаги ли си толкова “просто общителна” или само с някои хора е така? Не го ли сваляш? Защо? Сваляли ли са те досега онлайн? А ти сваляла ли си онлайн? А в момента как е? А завбъдеще?(мне, няма логика да е една дума това, но ме мързи да проверявам – отговори неграмотно и ти, показвайки явно пренебрежение и сме квит)
    Общуването е двустранен процес.Ако човекът срещу мен е притеснителен,срамежлив и т.н.,колкото и да се старая да го предразположа - няма да се получи,ако сам не се даде.С Ачко общуването е лесно,защото сме от 1 тесто замесени Не,не го свалям,просто си говорим,както и с всички останали.Онлайн не съм 'сваляла',звучи ми като гадже по нета В момента е добре,а дума 'завбъдеще' - няма.

    Кога след 25.05. отново ще си тук и за колко време? Ако ти е известно вече, де.
    И това не знам.Планирам това лято да ходя на море август месец..значи най-късно тогава.

    Уиски ли? Какво?) Уиски или Куба Либре?
    Тука ще те разочаровам - уиски!Джони син етикет..ама е толко рядко щастие,че на червен и черен налягам(ако изобщо пия алкохол,ама и чивас харесвам)

    Колко евро струва детското меню в Mc**it France и често ли консумираш такова? Ванилов или шоколадов млечен шейк? Или никакъв?) 5,40? струва,но като цяло МакДо ям все по-рядко..А от шейковете обичам само ягодов.

    Защо не си даваш вибратора? Може ли да постнеш линк с марка и модел? Така от.. обща култура питам.
    Защото на сексуална тематика съм егоист.Затова и не си падам по 3ките

    Че си пич, ясно.) А за какъв жест точно става въпрос? (можеш и другаде да ми отговориш)
    Това си е между мен и нея,тя ако желае - ще сподели.

    останалите отговори - утре :P
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  19. #19
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Била ли си в NYC, Ще ме вземеш ли с теб ако ходиш някой път ?
    The Spark

  20. #20
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Сега си с ТОЗИ аватар. Къде е правена снимката? Ако не е твоя от къде я намери?

  21. #21
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me

    Не мога да имам връзка с човек,който не е личност.Мразя хора,податливи на чуждото мнение.Не харесвам интересчии, не понасям хора с високо самочувствие,базиращо се на недвижимо имущество,а не на постижения.
    Моят мъж трябва да има чувство за хумор, да е търпелив, да е отговорен и да ме изслушва.Желателно е да всестранно развита личност и да има жив интерес не само към футбола.В най-общи линии е това.

  22. #22
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Защо си криеш годините? Толкова ли си дърта?

    Аз горе-долу имам представа за отговора на този въпрос, просто исках да го потвърдя.

    Кога се очаква да се дипломираш (като бакалавър)?

  23. #23
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    o6te li mi se drazni6

  24. #24
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Я кой бил на стола...

    Чакай.. Трябва да те питам нещо, колкото и тъпо да е..
    Хм..
    Кога ще пием кафенце пак?
    С какво си облечена в момента?
    Какъв цвят са гащичките ти?
    Баси тъпите въпроси...
    Обичаш ли ме?
    Колко сантиметра е високо кученцето/плъхчето ти?


  25. #25
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690

    Re: didn't know what to do, then there was you

    Цитирай Първоначално написано от Lestat357
    Любим модел пералня или марка поне? Най-добре и двете.)
    Тази,която имам тук - Indesit wil12..центрофугата се усеща 3етажа по-надолу

    Сигурна ли си, че всички които искаш да видиш/би срещнала и лично си го знаят това? А, оставяйки настрана, това че съвсем скоро ще бъдеш световен лидер и избор вероятно няма да има)), какво е горе-долу според теб съотношението – хора, които след онлайн контакт би искала да видиш и е взаимно поради една или друга причина и такива, които биха искали да видят теб, но отново поради една или друга причина ти пък не би искала да видиш?

    Аз не съм лицемерна - ако някой не ми е приятен си го казвам в прав текст.Хората,с които поддържам контакт и извън форума,са ме заинтригували по някакъв начин,интересни са и точно заради това искам да се запознаем официално.И все пак всеки зад монитора е безсмъртен,интересно ми е да ги видя как са в ежедневието.

    И за да допълня картинката още малко – идеал за мъж, абстрахирайки се от характер и личностни качества, доколкото е възможно. Възможно най-грубо очертан –
    ръст, приблизително телосложение, цвят на очите, излъчване, и т.н. Приемам и шеговит отговор тук.))

    Държа поне да не е по-нисък от мен;да съумее да ме защити,ако се наложи(въпреки,че мразя да ме 'закрилят',друго си е да знаеш,че някой бди над теб Винаги съм казвала,че ми допадат повече светъл тип мъже,обаче личната ми статистика показва,че всичките ми половинки са били тъмни(да не се разбира чак черни )

    Имала ли си някога връзка започнала в Интернет? Ако да – колко дълга беше тя и отчиташ ли го като грешка? Съжаляваш ли?

    Не съм имала такава от личностен характер,но някои много ценни за мен приятелства са възникнали точно по този начин.

    *Кой филм гледа снощи?(*ще се сетиш) Интересен ли беше?

    Гледах Meet the Spartans - беше доста тъп.

    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Била ли си в NYC, Ще ме вземеш ли с теб ако ходиш някой път ? Very Happy Very Happy
    Бях в Америка миналото лято,а специално в Ню Йорк ходих 2 пъти и страшно много ми хареса.Но като цяло предпочитам Бостън.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си