.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Hillary Clinton, Barack Obama ili McCain?

    Stava vapros za kandidatite za prezident na America. Vie koi bihte izbrali?
    The Prodigy = The legend!

  2. #2
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Аз не бих избрал нито един. А американците ще " изберат " масонския кандидат.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  3. #3
    obama opredeleno. hilari prezident? ne6to ne mi se vruzva, a drugiq ne6to ne me radva.

  4. #4
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    никой не ме радва да ви кажа.все пак са американци.който и да изберат,ще продължават да затъват,защото няма значение кой е президента,а кой стой над него.а тези които стоят над президента ще са същите


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

  5. #5
    Ми най малкото зло е

    МакКеин

    Аз не мисля че някои ще гласува за жена президент, а още по малко за негър.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Аз не бих избрал нито един. А американците ще " изберат " масонския кандидат.
    btw koi e masonskiq kandidat v toq slu4ai?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Ми най малкото зло е

    МакКеин

    Аз не мисля че някои ще гласува за жена президент, а още по малко за негър.
    Kolkoto i da ti e 4udno zasega Obama vurvi kum pobedata sled nego e Hillary i nai nakraq e McCain. Osven tva McCain e republikanec t.e. 6te se lee kruv.... a amerikancite ne sa tolkova glupavi (pone taka mislq). Moite vsi4kite u4iteli/ki sa amerikanci(ili podobni) i nito 1 ot tqh ne e za McCain!!
    The Prodigy = The legend!

  8. #8
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    Маккейн е републиканец,което означава че ако спечели,воините в Ирак и Афганистан ще продължат с пълна сила и евентуално ще започнат нови в Косово,Иран,Палестина(прим рно).Така че най-малкото зло не е Маккейн,а Хилари според мен


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

  9. #9
    Dam moje bi ili Obama ama toi e mn naiven i 6e se ostavi da go pobedqt vav vs v koeto se namesi...
    The Prodigy = The legend!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си