.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 106

Тема: Нова кола

  1. #1
    hottie
    Guest

    Нова кола

    Искам да си купя кола на старо - бюджет около 7000лв.
    Имам няколко идеи, но искам да чуя и вашите моля
    Искам колата да е с 4 врати и предпочитам да не е дизелова.

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    форд пума, опел тигра, нисан микра..... ЪъЪ тези дето ти ги казах май са с по 2 , но са газарски
    ...

  3. #3

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Всички карат Голфчета, защо не и ти? Пасат и Ауди! Това са общо взето колите, които си заслужават.
    Не избирай Азиятска кола!

  5. #5
    hottie
    Guest
    А какво мислите за Фиат пунто?
    Иначе мислих и аз да си взема голфче или Ауди А3

  6. #6
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Хем нова кола, хем кола на старо... Както и да е - важно е да кажеш горе-долу какви екстри искаш, както и задължително колко годишна максимум искаш да е колата. Аз за тези пари ако трябва да говорим за марки и модели бих спрял избора си на Пежо 206 модел 2001-2002 година, Фолксваген Поло модел 2001 година, или Опел Астра, или Корса модел 2001-2002 година.
    Левски шампион але але!

  7. #7
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    А какво мислите за Фиат пунто?
    Иначе мислих и аз да си взема голфче или Ауди А3
    Само лоши неща съм чувал за Фиат, а и конкретно модела Пунто има по мое скромно мнение много грозен лост за скоростите (за някой може това да е маловажно, но лоста да е с по-добър дизайн си е естетика). Голф 4 за тези пари почти изключено да се класираш, освен за модел 1998-1999 година, а А3 ще си вземеш най-малко 10 годишна, а и кой знае на колко хиляди километра ще е. Затова се оглеждай към по-нови автомобили, а не към коли на 10+ години, имаш достатъчно средства, за да го направиш.
    Левски шампион але але!

  8. #8
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Хем нова кола, хем кола на старо... Както и да е - важно е да кажеш горе-долу какви екстри искаш, както и задължително колко годишна максимум искаш да е колата. Аз за тези пари ако трябва да говорим за марки и модели бих спрял избора си на Пежо 206 модел 2001-2002 година, Фолксваген Поло модел 2001 година, или Опел Астра, или Корса модел 2001-2002 година.
    Ами не мога да кажа, че разбирам кой знае колко от коли , но като цяло с 4 врати , колкото се може по-нова, ръчна...ако може и да не харчи много би било идеално

  9. #9
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Хем нова кола, хем кола на старо... Както и да е - важно е да кажеш горе-долу какви екстри искаш, както и задължително колко годишна максимум искаш да е колата. Аз за тези пари ако трябва да говорим за марки и модели бих спрял избора си на Пежо 206 модел 2001-2002 година, Фолксваген Поло модел 2001 година, или Опел Астра, или Корса модел 2001-2002 година.
    Ами не мога да кажа, че разбирам кой знае колко от коли , но като цяло с 4 врати , колкото се може по-нова, ръчна...ако може и да не харчи много би било идеално
    При тези условия е абсурд да се класираш за каквото и да е Ауди А3 (освен може би най-старите, мисля 1996 година бяха). Насочи се към колите от първия ми пост.
    Левски шампион але але!

  10. #10
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Хем нова кола, хем кола на старо... Както и да е - важно е да кажеш горе-долу какви екстри искаш, както и задължително колко годишна максимум искаш да е колата. Аз за тези пари ако трябва да говорим за марки и модели бих спрял избора си на Пежо 206 модел 2001-2002 година, Фолксваген Поло модел 2001 година, или Опел Астра, или Корса модел 2001-2002 година.
    Ами не мога да кажа, че разбирам кой знае колко от коли , но като цяло с 4 врати , колкото се може по-нова, ръчна...ако може и да не харчи много би било идеално
    При тези условия е абсурд да се класираш за каквото и да е Ауди А3 (освен може би най-старите, мисля 1996 година бяха). Насочи се към колите от първия ми пост.
    Добре мерси ще ги имам предвид и още от утре ще почна да разглеждам офертите. мерси много

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    А какво мислите за Фиат пунто?
    Иначе мислих и аз да си взема голфче или Ауди А3

    Аз съм с Пунто. Страшна количка - евтини части, лесна за каране, пъргава. За 1-ва кола е екстра!

  12. #12
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Be зимаш един голф двойка и як тунинг до откат!
    Grumpy old madman

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    полицейска астра = перфектна .....
    другият добър вариант за мен е едно Поло, имат много добри дизели, перфектен разход

    българче, какво ауди, бре човек .... ще и се прецака един шарнир и къде отива?

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    полицейска астра = перфектна .....

    българче, какво ауди, бре човек .... ще и се прецака един шарнир и къде отива?
    Именно, за ауди не си и помисляй, не можеш нищо да му направиш после. Колите за теб са 3! Опел Астра/Корса - който и да е модел година, и Фиат Пунто в краен случай. Повярвай ми, това е Мога да ти изреждам причините до утре.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    мдаа, корсите са готини, особено за дами, макар, че са малко по-стари години
    иначе едно приятелче навъртя на неговото пунто 80 000 км и си е наред всичко

    но.. за нашите условия - немец, астра, корса или поло
    при последните 2 варианта ще ти останат и парички :Р

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    за нашите условия - немец

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Немец да, само че Голфа ще е труден избора за 7К лева - или перфектна и изрядна тройка, или най-голямата каруца 4-ка.
    За 4.5-5К МААКС има перфектни тройки, но пред тройката е по- добре Астра - последна генерация F или някоя ранна, но запазена "G класа" /т.нар полицейска/. Или Корса за около 3-4 - също супер запазена и с екстри.

  18. #18

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    най железните са ауди
    мнооо гният тия опели
    ама сте прави все пак
    за друго пари няма

  19. #19

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    абе на купе са железни
    80-тки'те

  20. #20
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Между другото, разполагаш със 7 бона изобщо, или само за колата? Щото, като я купиш следват винетки, застраховки, регистрации, където си отива бая пара. Та, 7 бона със, или без тези допълнителни разходи?
    Левски шампион але але!

  21. #21

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    а някой кара коооолееелоо ?

  22. #22
    Повечето катастрофи стават с голфчета и аудита...


    моят съвет е рено меган, но не им знам цените...

  23. #23
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Между другото, разполагаш със 7 бона изобщо, или само за колата? Щото, като я купиш следват винетки, застраховки, регистрации, където си отива бая пара. Та, 7 бона със, или без тези допълнителни разходи?
    7 бона съм спестила за кола пък другите... имам, ама ако ще трябва да сменям части през месец няма смисъл.
    Искам здрава кола, да мога да я паркирам горе-долу лесно и не ме интересува дали е гъзарска.
    Пък ако намеря кола и за 6 бона още по-добре
    Това ще е първата ми кола. До сега все чужди съм карала.
    Гледам ги в www.mobile.bg

  24. #24
    hottie
    Guest
    Значи според вас да гледам за Опел Корса/Астра и Фиат пунто

  25. #25
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Значи според вас да гледам за Опел Корса/Астра и Фиат пунто
    Също така и Пежо 206 и Фолксваген Поло - модели 2000-2001 година.
    Левски шампион але але!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си