.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: екстази

  1. #1

    екстази

    aide molq vi se tezi koito sa opitali da mi kajat kak stoqt neshtata..na moreto s edna fr she zimame zakvoto mi kazaha 4e sa mn po dobri ot amfeti govorq ot strana 4e speed-a ti idva i e super za diskoteka a u pak amfeta te darji i po nqkolko dena i e kofti tva go znam..ta aide kajete kvo znaete za ekstrazity (tezi koito znaqt ili sa zimali) kato kak se 4uvstvash kolko te darji i cenite kak varvqt


    7 точка от правилата
    moderated by Coki
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305
    Ne sym ql, no mnoo hora sa mi kazvali:bg bonbon= ili 4ist amfet ili amfet + hero...Imah oferta za ampula MDMA, ma ote4e...

  3. #3
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Хората са измислили водката за тая работа
    The Spark

  4. #4
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    iska6 ti e qko na moreto bate namerisi coca 6ano i sa radvai na slanceto
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  5. #5
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
    Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?

  7. #7
    em damz az razbrah 4e na morety mn mn trudno moje se nameri istinsko ;] vs bilo smeska daje v pove4ety slu4ai amfeti i kofein nqki ei takia ;] em obshto vzetty preebaciq..
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  8. #8
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от Special K
    Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
    Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?
    emi principno kato ne si prail heroin v na4aloto trqbva da naprai6 mnogo malka doza 6tot ti idva v dosta i povra6taniq 4e nqkoi moje i da pykne tva det go kaza za hercata v hap4etata sig si prav ne se bqh zamislql za tva ama sq kato mi go kaza e mnogo logi4no
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  9. #9
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от Special K
    Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
    Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?
    Mmm...Ne se bqh zamislql, no sq se stih, 4e hero se raztvarq v stomaha...
    No kato cqlo bonbona ne mi se struva 4ak takava oferta...A-Kineton lesno li se kupuva?

  10. #10
    Повече от фен Аватара на run
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Run's House
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    http://www.teenproblem.net/s/1467.html
    Xaxax...Filmatori...

  11. #11
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Аве Пи*ки нямате ли си да си играйте с тях ве ? ако нямате намерете си .. как може .. да взимате такива боклуци ? толкова ли е гадно да пиинеш ... аз д0 сега никога ама никога дори трева не съм пушил камо ли други боклуци да взимам дори и алкохол не пия много ... най много 1 бира ..

    ПС : Имам много приятели които пропаднаха .. от такива неща .... ! Казвам (пиша това ) защото съм видял много гадни работи свързани с наркотиците и ви давам съвет .... Не се занимавайте с такива неща .... !
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  12. #12
    Haha,нали ще ги взимате от някой,питайте него.
    Не че ще ви каже ,че как ги е правил дома,или какви лайна е пъхал,ама пробвай.
    Има си бонбони и бонбони.И тъй като просто сте ми някак ясна гледка,вие надали ще попаднете на нещо... качествено=).И дали бонбон или амфет,разлика няма да има сигурно.Иначе разликата-от земята до небето.Бонбоните са нещо... голямо.
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си