- Форум
- По малко от всичко
- Тийн Учител - есета, теми, съчинения...
- Една история...
Трябва ми интересна история с оригинален край на английски. Госпожата ни даде думите, а ние трябва да измислим по тях история. Нищо оригинално обаче не ми идва наума... Ако на някой му се занимава....![]()
Думите са: island; to be prone to; breathtaking; supply; remote...
Разкажи й как си била на някакъв остров ,подчертай,че въздуха е бил чист увърти малко за природата и животните...хубавите палми ,чистата вода и т.н.Първоначално написано от /AnGeLs*Are*CrYiNg
Аз с този номер минавам
![]()
- Какво е любовта?
- Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото.
Човек може да преживее всичко - освен собствената си смърт ...
Пъво така бях направила, ама тя ми вика "Използваш хубави структури, хубави думи, но не ме караш да повярвам в историята ти, да се изненадам"![]()
![]()
За утре е...
Ами кажи й да си го начука,направила си каквото си могла!Аз на твое място дори нямаше да й я прочета,а щях да й метна листчето или тетрадката и да се оправя ...Първоначално написано от /AnGeLs*Are*CrYiNg
![]()
- Какво е любовта?
- Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото.
Човек може да преживее всичко - освен собствената си смърт ...