.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Разбиване на парола-помощ!

    Здравейте, искам да попитам дали някой знае как да вляза в регистрацията на едно момиче в един сайт като само и знам потребителското име, а паролата и рожденната дата-не. опитах с какви ли не програмки ама не става моля ви ако някой знае да пише.

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    някои сайтове искат електронна поща,ако я знаеш и ако по някаква случайност и знаеш и паролата-може да помогне ... чесно казано незнам други начини.а пък можеш да помолиш някой да я попита,се 1 че му трябва за нещо и да ти я каже.малко измама
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  3. #3
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Научи компютърното програмиране първо и тогава се прави на хакер
    The Spark

  4. #4
    хах не се правя на хакер, а пощата й я знам ама не й знам паролата и няма как. ох ами имаше едно като код дето като го напишеш каквато и да е паролата влизаш ама не го знам тва.... ако някой знае вариант да каже плс

  5. #5
    за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс

  6. #6
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476
    Цитирай Първоначално написано от bubka93
    за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс
    Добре аиде аз ще ти кажа има администратори които могат да сменят паролите без да ги знаят....... в абв пощите друг вариянт да откраднеш паролата с keylogger трети да използваш dictionary attack ама ще локнат емаила преди да си го разбил друг ,друг вариянт отиваш и на гости спиш с нея и я питаш за паролата друг,отиваш и на гости и инсталираш администраторска програма радмин примерно........
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

  7. #7
    С каква цел го правиш??

    И да ти кажа.. момичето ще те разбере и да успееш и да не успееш
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    С каква цел го правиш??

    И да ти кажа.. момичето ще те разбере и да успееш и да не успееш
    То вече е разбрало. В "История на влизанята" пише кой от къде се е опитвал да влезе. И ИПто е цъфнало там, като срещу него пише "Влизане през забравене пароле" Автора ще го трепат

  9. #9
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Цитирай Първоначално написано от chipi_kaoo
    То вече е разбрало. В "История на влизанята" пише кой от къде се е опитвал да влезе. И ИПто е цъфнало там, като срещу него пише "Влизане през забравене пароле" Автора ще го трепат
    Ако е мааалко по-навътре в нещата ще провери IP-то и ще разбере от кой град си и интернет доставчика ти. Това е достатъчно да се сети А за какво ти е да разбиваш паролата й ?
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от bubka93
    за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс
    хахах..еми "забравих я" или "незнам"
    Абе ти не си у ред...Тва си е лично пространство,седи си на гъза.
    По-добре ли ще се почувстваш,ако намериш нещо,което няма да ти хареса... Ако НЕ искаш да се разделите за глупости си трай

  11. #11
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476

    Re: Разбиване на парола-помощ!

    Цитирай Първоначално написано от bubka93
    Здравейте, искам да попитам дали някой знае как да вляза в регистрацията на едно момиче в един сайт като само и знам потребителското име, а паролата и рожденната дата-не. опитах с какви ли не програмки ама не става моля ви ако някой знае да пише.
    aре ща съжаля и ще ти пратя кеи логгер но ти трябва англииски теи като ще ти дам и обяснение към него на англииски прати ми меила си на лично.
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си