.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Приятелят ми има РД-как да го изненадам?

    Здравейте . Бих искала малко помощ, някакви интересни и оригинални идеи за рождения ден на приятеля ми. Работата е там, че се пада точно когато ще сме на екскурзия в Гърция и всички искаме да го изненадаме, по-специално и аз , но на никой не му идва интересна идея. Някой може ли да помогне? Ще съм ви мнооооооооооого благодарна

  2. #2
    оргия много ще се зарадва

  3. #3
    Голяма плюшена играчка, някакъв ланец (ако си пада газе и ако няма) , някакъв алкохол или бонбони... скъп парфюм, часовник... бельо часовник...нз изчерпах се
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  4. #4
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Откъде можем да знаем кое би изненадало приятно приятеля ти? Единствено ти можеш да измислиш най-подходящия подарък, защото едва ли други го познават толкова добре, пък камо ли хората от форума, които хал-хабер си нямат кой е той...
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  5. #5
    znachi vikash che iskat i drugite da go iznenada zaedno s teb ami kato obsht podarak moje da e neshto lanec plshena igrachka bluzka a veche specialno ot teb moje da mu podarish ramka sus vasha snimka malko e banalno no puk za smetka na tova dosta originalno ili puk moje bi ako vodite polov jivot edna samotna vecher obsipana s romantika :P
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    Голяма плюшена играчка,

    "Мога ли да те запитам, ти наред ли си въобще". Каквото и да правиш не му подарявай плушени играчки плс той не е жена
    The Spark

  7. #7
    Слагаш си панделка на врата и една хубава нощничка и "Миличко, имам подаръче за теб".
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    ~v~ SrEdAtA~ Na~ Ni6tOtO~
    Мнения
    62
    spored men bi mu haresalo ne6to koeto e napraveno ot teb li4no (e sega akoima6 talant ili ne6to takova) no nai -dobroto e ti da si mu podaraka :P

  9. #9
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от no_name_girl
    spored men bi mu haresalo ne6to koeto e napraveno ot teb li4no (e sega akoima6 talant ili ne6to takova) no nai -dobroto e ti da si mu podaraka :P

  10. #10
    Работата е че нали ще сме на екскурзия и той каза че не иска подаръци, че след това ще направи купон обаче ние искаме пак да го изненадаме с нещо (там да не му подаряваме подаръка, а да направим някаква изненада, но нямаме идея каква)

  11. #11
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ако си пада по игрите по принцип съм правила страхотен номер


    ще спите заедно предполагам, сутринта ставаш преди него, или пък излизаш, докато го няма при теб все едно, оставяш му бележка с малко информация, за да тръгне да те търсии от едната бележка стига на друго място и там или някои друг му дава друга бележка или сте написали някакво обяснение и така докато стигне мястото с партито


    бтв, не е истина колко зле съм с обясненията
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от alice sw
    ако си пада по игрите по принцип съм правила страхотен номер


    ще спите заедно предполагам, сутринта ставаш преди него, или пък излизаш, докато го няма при теб все едно, оставяш му бележка с малко информация, за да тръгне да те търсии от едната бележка стига на друго място и там или някои друг му дава друга бележка или сте написали някакво обяснение и така докато стигне мястото с партито


    бтв, не е истина колко зле съм с обясненията
    Тва е супер идейка! Мерси много

  13. #13
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Ей и ако не намери бележката ще е много яко " Вързаха ми тенекия на рождения ден..баси кефа" ..Купете уиски водка джин вземете един касетофон с музика + съберете се в една стая на екскурзията и загасете лампите...Ти го хвани и го заведи там и светнете " Изненадааа копелеее" и ще се зарадва
    The Spark

  14. #14
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Mi kaji kakvo haresva?

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    119
    секс


  16. #16
    Поръчай една голяма торта и излез гола от нея

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Rebellion_Angel
    Слагаш си панделка на врата и една хубава нощничка и "Миличко, имам подаръче за теб".
    IZPITANO!!!!DEISTVA BEZOTKAZNO!!!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    Голяма плюшена играчка,

    "Мога ли да те запитам, ти наред ли си въобще". Каквото и да правиш не му подарявай плушени играчки плс той не е жена
    прав си малко в глупаво...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  19. #19
    Mi kojeni drehi i policeiska shapka i 1 erotichno kamshiche
    Ako ti trea neshto pitai kav podpis bez lis i himikalka !

  20. #20
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    аз съм му подарявала на моя какво ли не вече и наистина съм в период, в който никак не искам да идват поводи за празници тотално изчерпана съм в идеите си.
    и тъй като аз не познавам приятеля ти и не знам на какво ще се зарадва, бих ти предложила само стандартни неща - някоя готина блузка, която си е харесал от много време, нещо кожено (колан, портмоне ако носи такова), някоя табакера (ако е пушач), или в краен случей сувенр (особено много си харесвам един от подаръците за 14ти февруари - с моя мъж си говорим на "мише" и той ми беше купил такъв сувенир: две много готини прегърнати мишки голям кеш беше)
    така че има варианти, просто трябва да си поблъскаш малко главата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си