.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 220
  1. #1

    Пушите ли ?

    Пушите ли ? На колко години сте ? Какви цигари пушите ? Аз съм на 13 ... и пуша .. (плс спестете си коментачетата за това) ..

  2. #2
    На 18 съм,до сега не съм пушил и мисля че цигарите са най-голямата отврат

  3. #3
    Аватара на ZuCkI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    дупката на геврека
    Мнения
    223
    на 16 съм и не пуша няя смисал достатачно са ми околните да ми пушат на главата

  4. #4
    Аватара на Lqqchinko
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    65
    На 16 съм и пуша.Пуша мурати,парламент,давидоф абе с една дума контрабандни(според мен българските цигари не струват)
    Обаче ще ги спирам,не си заслужава да се трова...това са едни л***а,който ние(пушачите) ядем
    Един мъж е на толкова години, на колкото се чувства, а една жена на толкова, на колкото изглежда.

  5. #5
    i az s1m na 13 po4ti 14 ve4e, no nikoga ne s1m pu6ila i ne mislq da pu6a i za napred.

  6. #6
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Мърла...кой знай сигурно организма ти още не се е развил напълно,тръгнаа да ми пуши,че и тема прави за това.Много ли си важна?Бас хващам,че изглеждаш адски смешно отстрани,обедена съм.Винаги,когато видя някой малка пикла с цигарата в ръка,която се мисли,че изглежда адски секси,започвам да изпитвам съжаление...И ти си една от тях.

  7. #7
    Аватара на ZuCkI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    дупката на геврека
    Мнения
    223
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Мърла...кой знай сигурно организма ти още не се е развил напълно,тръгнаа да ми пуши,че и тема прави за това.Много ли си важна?Бас хващам,че изглеждаш адски смешно отстрани,обедена съм.Винаги,когато видя някой малка пикла с цигарата в ръка,която се мисли,че изглежда адски секси,започвам да изпитвам съжаление...И ти си една от тях.
    +1 От земята не са виждат некви лилипути и пушат
    ех животе животе...

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639

    Re: Пушите ли ?

    Цитирай Първоначално написано от enola
    Пушите ли ? На колко години сте ? Какви цигари пушите ? Аз съм на 13 ... и пуша .. (плс спестете си коментачетата за това) ..
    йеее голям кеф е значи,така ли?!

    Не разбирам как съзнателно си тровите живота още от ранна възраст..болни хора.

    на 13 ,почти 14 го дини съм и НЕ ПУША.Само съм опитвала,гадно е и няма да повторя в близките години.

    Пък и модата на пушачите отмина..не е модерно...стана банално някакви деца да се разхождат с "гъзарска" походка и цигарка в ръка.

    Но все пак това е личен избор и за съжаление малко хора биха ме послушали...

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  9. #9
    na 14 sam, ne pusha, nqma i da po4vam i sam saglasna sas kРuСkА i ZuCkI

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    {}град на мечтите{}
    Мнения
    168
    на 15 съм, не пуша и не съм опитвала...неискам и да опитвам
    HoPiNg FoR tHe BeSt,
    BuT eXpEcTiNg ThE wOrSt...

  11. #11
    На 15 съм пуша по 4-5 цигари в седмицата .Бяло виктори .Предпочитам да пафкам ганджа по-хубава е и не струва много на черния пазар.

  12. #12
    На 17 съм и не пуша + това и спортувам, пък цигари и спорт.... Брат ми пуши (ама той си и голям де) обаче наскоро си направи снимка не белите дробове и...

  13. #13
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Socially
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  14. #14
    Аватара на b3b3_j0
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    SoFiAaAaAa
    Мнения
    385
    na 15 sam py6a i super mn iskam da gi spra..a tfa kvi cigari py6i6 nqa nikvo zna4enie si4ki sa edna i sa6ta otrova..

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Мърла...кой знай сигурно организма ти още не се е развил напълно,тръгнаа да ми пуши,че и тема прави за това.Много ли си важна?Бас хващам,че изглеждаш адски смешно отстрани,обедена съм.Винаги,когато видя някой малка пикла с цигарата в ръка,която се мисли,че изглежда адски секси,започвам да изпитвам съжаление...И ти си една от тях.
    Изчерпа ми мението напълно
    На 16 съм и не пуша, мисля, че е най-голямата простотия... Айде още от детската градина с цигарите да ми тръгнат, нафукани празноглави лиглички!
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  16. #16
    Не пуша. пробвала съм, но за има-няма няколко часа осъзнах, че не ми отива, и че няма смисъл...

  17. #17
    Защо трябва винаги да съдите и да нападате ?!?! Какви сте вие ? Оставете хората да правят каквото искат те си имат приятели роднини родители които им казват какво трябва да вършат и какво не. Моля спестете си излишните коментари за които авторът/авторката не гори от желание.
    И сега за да не ме изкритикувате че спамя аз пуша и съм на почти 15.
    ~petak vecher cqla masa... no ne sus cqla kasa a s bqlata okrasa...~

  18. #18
    Пуша,но рядко.Последно си бях взела шарената Карелия,но осъзнавам че с всяка дръпка,вместо да се зарибявам,аз се отвращавам...На 14 години съм.

  19. #19
    Hah..nemoga da razbera zashto pushite be hora?Tova e mn ama mn tupo spored mene..
    When You Live Forever,What Do You Live For??


  20. #20
    Az sam na 14 i pu6a ... pall mall (sinite) victory ultra ave kfoto padne ... iskam da gi spra ma kat se iznervq i 1voto ne6ty za koeto mislq e cigarata
    :P :P :P :P

  21. #21
    Не пуша не смятам и да пропуша в скоро време...то да се хвалиш с това че пушиш е от глупаво по глупаво

  22. #22
    На 17 съм,
    до сега не съм пушил и мисля че цигарите са най-голямата отврат
    Заповядайте В Първия Български Сайт За DVD и Blu-ray Обложки
    http://bulgariancovers.com/

  23. #23
    нема смисъл у тая раота с пушенето

    и аз кат видя некфи келешчета 3-4 клас да ми палят цигари до блока... ох малииииии... смешници

  24. #24
    на 14 съм и не пуша.

    стига ми , че всички около мен се тровят... аде няма нужда.
    за да гъзареем, дай да си съсипем здравето ...

  25. #25
    Пробвах веднъж с една Арда, и от тогава НЕ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си